Çaykur Rize Turist Çay 1 Kg - Edt


228,21 TL
152,00 TL

• Paket 1000 gr’dır. • Koli içinde 12 paket bulunur. • Toplu tüketime uygundur.

Bu üründen kampanyalı olarak en fazla 1 adet sipariş verilebilir. Belirtilen adet üzerinde ki siparişlerin iptal edilmesi hakkı saklıdır.


Uygun Fiyatlı Çaykur Rize Turist Çay 1 Kg

Çaykur Rize Turist Çay, çay tiryakilerine özel bir şekilde sunuluyor. Bilindiği gibi Çaykur markası ülkemiz çapında çay sektörünün Lider firmalarından birisi olarak yerini alıyor. Çayları içerisinde yer alan kalite ile birlikte ürün çeşitliliği ile gün geçtikçe artış gösteriyor. Dökme çay olarak sunulan Rize turist çay ile birlikte gerek kahvaltılarda gerekse akşamüstü çaylarında eşsiz lezzeti ile yanınızda yer alıyor. Çaykur markasının kalitesi ile oluşturulan ekonomik fiyatlı başarılı çay damaklarda bıraktığı eşsiz tadı ile birlikte vazgeçilmez çaylar arasında yerini alıyor. Tüm Türkiye çapında yer alan tüm şehirlerde tercih edilen ve gerçek sarı olarak tercih edilen Rize turist çay nefis aroması ile birlikte çay severlere hitap ediyor.


Başarılı olarak hazırlanan, Rize turist çay kendine özgü hazırlanmış kokusu ve beraberinde tadıyla pek çok insanın severek tercih ettiği çay haline geliyor. Bulunduğumuz dönemde en çok tercih edilen içeceklerden birisi olarak çay sofraların olmazsa olmazıdır. Aynı zamanda Rize turist çay, içerisinde bulunan vitamin ve mineraller ile birlikte vücuda karşı bağışıklığı desteklemeyi başarıyor. Hoş içimi ile yüksek besin değerine sahip olan Rize turist çay, aynı zamanda diüretik salgılıyor. Böylece bu madde ile birlikte dem çay vücut üzerinde ödem konusunda da destek olan bir özellik sergiliyor. Doğal ve taze olarak toplanan çay yaprakları ile birlikte kolaylıkla demleniyor ve sıcak bir şekilde sofralarda, yemekten sonra masalarda yerini alıyor.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir