Fiyat Aralığı
Marka

Gıda Streçleri

Filtre 0
81,81 TL + KDV
98,18 TL (KDV Dahil)
166,75 TL + KDV
200,10 TL (KDV Dahil)
100,92 TL + KDV
121,10 TL (KDV Dahil)
150,80 TL + KDV
180,96 TL (KDV Dahil)

Gıda Streçleri Bizsizeyeteriz.com'da!

Hemen her evin vazgeçilmezlerinden olan gıda streçleri, gıda ürünlerinin korunup saklanmasında büyük fayda sağlamaktadır. Gıda streç filmleri kalınlıkları, uzunlukları farklı farklı olabilmektedir. Bunun yanında kaliteleri de farklı farklı olabilir. En uygun streç filmle birlikte gıda ürünlerinizi kolaylıkla sararak uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Gıda ürünleri temiz ve sağlam kalsın istiyorsanız endişe etmeden streç film deneyebilirsiniz. Daha hızlı kullanım için elinizle değil aletiyle kesmeniz fayda sağlayacaktır. Tırtıklı kesme aletiyle birlikte gıda streçlerini kullanmak çok daha rahat olabilmektedir.

Evde yarım kalan yemeklerinizi sarıp saklamak için en iyi yöntem tabaklarınızı veya kaplarınızı streçlemektir. Bu sayede gıda ürünlerinize herhangi bir mikro erişemez ve bozulmadan uzun süre kalabilir. Ayrıca sabahları işe, okula giderken bir sandviç yapmak isterseniz ekmeğinizi hemen streçleyerek dağılmasını önleyebilir, çantanıza koyabilirsiniz. Kategormizide bulunan 300 metre streç film, 200 metre streç film, streç film 100 metre ve diğer boy çeşitleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra marka olarak tercih edebileceğiniz Roll up streç film ve Sera streç film'de kategorimizde bulunmaktadır. Streç film alırken Streç film üreticilerini araştırarak almanızda fayda var. Bizsizeyeteriz kategorimizde bulunan streç filmler gerek kalitesi ile gerek uygun fiyatları ile sizlere sunuluyor.

Bazı gıda ürünleri satışa çıkmadan önce mutlaka streçlenmelidir. Buna bir örnek vermek gerekirse ayran kolileri mutlaka streçlenmelidir. Çünkü ayranlar sıvı halde satışa sunulur ve dökülme ihtimali çok yüksektir. Herhangi bir dökülme yaşanmaması adına kaliteli ve iyi bir strece ihtiyaç duyulur. İnce streçlerin burada pek bir işe yaramayacağını hatırlatmak isteriz. Bu yüzden saracağınız ürüne bağlı olarak uygun kalınlıkta streç filme ihtiyaç duyacaksınız.
Streç filmlerin kalınlık ve boyutuna göre farklı fiyatları olduğunu unutmamanız gerekir. Kalite olarak da farklılaşan bu ürünlerde en iyiye ulaşmak için sizlere çok geniş bir ortam sunmaktayız. Sitemizi inceleyerek istediğiniz streç film fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz. Streç film fiyat açısından uzunluklarına ve markasına göre farklılık göstermektedir. Üstelik toptan streç film alımlarınızda özel indirimler yakalayabilirsiniz.


Endüstriyel Gıda Streçleri

Endüstriyel gıda streçleri ürünlerin kargolanma aşamasında dökülüp saçılmasını engellemektedir. Bu yüzden endüstri alanında sıklıkla streç filmler kullanılmaktadır. Özellikle sıvı gıda ürünlerinin dökülmesi kolay olduğundan mutlaka streç filmle sarılmaları gerekmektedir.

Ürünlerin zarar görmemesi endüstri sektöründe çok önemlidir. Çünkü bin bir aşamadan geçen ürünler paketleme sürecinde zarar görebilmektedir. Böyle bir zarar görme olmaması açısından ambalajlanmanın doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Gıdaların temiz bir şekilde nakledilmesi müşteri memnuniyeti de sağlayacaktır. Aynı zamanda evdeki ürünlerinizin de temiz ve düzenli kalmasını istiyorsanız streç filmler kullanabilirsiniz.

Endüstriyel gıda streçlerinde boyut olarak daha uzun olanlar tercih edildiğinden fiyat farkıda biraz daha fazla olacaktır. Ancak bu fiyatlandırmanın çok fazla olmadığını da belirtmek gerekir. Daha fazla kullanım sağlayabilmek adına en uygun fiyatlı ve en kaliteli streç filmleri sunmaktayız. Bunun için yedi yirmi dört aktif olan sitemizde dolaşarak kendinize uygun olan ürünün siparişini hemen verebilirsiniz.


Streç Film Fiyatları

Streç filmler birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bunun için de en uygun fiyatlı streç filmi bulmak da çok önemlidir. Bunun için en iyi ve en kaliteyi sitemizde bulabilmeniz mümkündür. Fiyatlar kalınlık ve uzunluğa göre değişse de aralarında çok büyük farklar olmayacaktır.

Her eve lazım olduğundan streç filmlerin fiyatlandırılması da oldukça uygundur. Endüstri alanında kullanılan büyük streç filmler de sarıldıkları paketlerin büyük olduğunu düşünecek olursak cüsselerine göre oldukça uygun fiyatlandırılmıştır. Streç filmin daha kalın olması daha sağlam olmasını sağladığından fiyatlandırma olarak biraz daha artış gösterecektir. Ayrıca boyut olarak uzun streç filmler de bulunur. Bunlarda boyuta göre yine fiyat artışı yaşanmaktadır.