Bakkaliye Torbası 15x30 cm - 0.5'lik resmi
15%
Göz at

Bakkaliye Torbası 15x30 cm - 0.5'lik

119,00 TL + KDV 101,15 TL + KDV 121,38 TL (KDV Dahil)
Bakkaliye Torbası 30x50 cm - 5'lik resmi
15%
Göz at

Bakkaliye Torbası 30x50 cm - 5'lik

119,00 TL + KDV 101,15 TL + KDV 121,38 TL (KDV Dahil)
Bakkaliye Torbası 1'lik ( 20x30 cm ) resmi
15%
Göz at

Bakkaliye Torbası 1'lik ( 20x30 cm )

119,00 TL + KDV 101,15 TL + KDV 121,38 TL (KDV Dahil)
Naylon Şeffaf Poşet 70x120 cm resmi
15%
Göz at

Naylon Şeffaf Poşet 70x120 cm

117,30 TL + KDV 99,70 TL + KDV 119,65 TL (KDV Dahil)

Günlük yaşamda en çok kullandığımız ürünlerden biri hiç kuşkusuz naylon poşetlerdir. Taşınması gereken gıda, çöp vb. günlük eşyalarda hepimiz naylon poşetlere ihtiyaç duyarız. Bu noktada Biz Size Yeteriz olarak kaliteli ve dayanıklı naylon poşetler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Kategorimize göz atarak farklı naylon poşet çeşitleri hakkında bilgi alabilir, ihtiyacınız uygun boyutlarda poşet alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Toptan alışverişini de yapabileceğiniz naylon poşetler, günlük alışverişleriniz için mükemmel bir seçim olacaktır. Naylon malzemeden üretilmiş olmaları nedeniyle hafif, kolay taşınabilir ve aynı zamanda su geçirmez özelliğe sahiptir. Firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar ve en iyi hizmeti sunmayı hedefler. Siz de "Biz Size Yeteriz" ayrıcalığı ile kaliteli naylon poşet çeşitlerini deneyin ve alışverişlerinizi daha pratik hale getirin.

Naylon Poşet Nedir?

Naylon poşet, poliamid adı verilen bir polimerden üretilen, plastikten yapılmış bir poşettir. Ham maddesi sayesinde naylon poşetler, hafif olmaları, kolay taşınabilir olmaları ve su geçirmez özelliği nedeniyle alışverişlerde sıklıkla kullanılırlar. Ayrıca, naylon poşetlerin çok uzun ömürlü olmaları nedeniyle, tekrar tekrar kullanılabilirler. Bu sayede poşet ihtiyacınızı uzun bir süreli karşılamanız mümkün hale gelmektedir.

Ancak hijyen kaygıları olanlar için kullan at poşetler de Biz Size Yeteriz müşteri için bir diğer seçenektir. Tek kullanımlık poşetler, bir kere kullanıldıktan sonra atılması gereken, çöp poşetlerdir. Genellikle alışverişlerde veya fast food gibi yerlerde verilir ve sıklıkla bir kere kullanıldıktan sonra atılırlar.

Özellikle kurumsal ihtiyaçlar söz konusu olduğunda tek kullanımlık naylon poşet çeşidi öne çıkmaktadır. Birçok insanın aynı anda bulunduğu ve farklı ürünleri kullandığı veya birlikte yemek yediği iş yerlerinde uzun süreli kullanılan poşetler, bakteri ve virüslerin taşınmasına neden olabilir. Ancak tek kullanımlık poşetler bu olasılığı ortadan kaldırarak kullanıcılarına hem pratik hem de sağlıklı bir kullanım vadetmektedir. Siz de bireysel veya kurumsal naylon poşet siparişleriniz Biz Size Yeteriz ürünlerine göz atabilir, ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünleri hemen sipariş edebilirsiniz.

Naylon Poşet Çeşitleri

Naylon poşetler, çeşitli amaçlar için üretilebilir ve bu nedenle farklı çeşitleri olabilir. Farklı kullanım alanlarına göre poşetlerin tasarımı, dayanıklılığı ve hatta ham maddesinin yoğunluğu değişebilmektedir. Bu doğrultuda poşetler şu şekilde sıralanabilir:

  • Buzdolabı poşetleri, gıda ürünlerinin saklanması için kullanılan poşetlerdir. Bu poşetler, genellikle su ve hava geçirmez özelliğe sahip olur.
  • Tıbbi atık poşetleri, tıbbi atıkların toplanması, saklanması ve taşınması için kullanılan poşetlerdir. Tıbbi atık poşetleri, steril ve su geçirmezdir
  • Kilitli poşetler, içinde bulunan öğelerin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan poşetlerdir. Kilitli poşetler, genellikle plastikten yapılır ve içinde bulunan öğelerin güvenliğini sağlamak için bir kilit mekanizmasına sahiptir.
  • Takviyeli poşetler, genellikle ağır yükleri taşımaya yönelik olarak üretilen poşetlerdir. Takviyeli poşetler, yüksek mukavemete sahip olmaları nedeniyle, ağır yükleri taşımaya dayanıklıdır.

Naylon poşet çeşitleri yalnızca bu sayılan poşet türlerinden ibaret değildir. Eğer farklı bir poşet türüne ihtiyacınız sayfamızı inceleyerek aradığınız poşet türünü bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Biz Size Yeteriz’de farklı ihtiyaçlarınız için üretilen farklı pek çok naylon poşet çeşidi kullanıcılarını beklemektedir.

Naylon Poşet Kullanım Alanları

Naylon poşetler, çeşitli amaçlar için kullanılabilir ve bu nedenle çok yönlü bir üründür. Aşağıdaki listede, naylon poşetlerin kullanılabileceği bazı alanları göstermekteyiz:

  • Alışveriş: Naylon poşetler, alışverişlerde verilen en yaygın poşetlerdir ve genellikle tek kullanımlık poşetler şeklindedir. Alışveriş poşetleri, müşterilerin alışverişlerini taşımaları için verilir.
  • Gıda ürünlerinin taşınması: Naylon poşetler, gıda ürünlerinin taşınması için de kullanılabilir. Örneğin, su geçirmez poşetler, gıda ürünlerinin taşınması için idealdir ve buzdolabında saklanması için de kullanılabilir.
  • Öğrenci poşetleri: Öğrencilerin okula taşıdıkları eşyalarını saklamak için kullanılan poşetlerdir. Bu poşetler, çocukların ilgisini çekecek şekillerde de tasarımlanabilir.
  • Promosyon poşetleri: Bu poşetler, genellikle bir şirketin ya da markanın reklamını yapmak amacıyla üretilir ve müşterilere verilir. Promosyon poşetleri, genellikle şirketin logosu veya markasının yazılı olduğu poşetlerdir.
  • Tıbbi atık poşetleri: Tıbbi atıkların toplanması, saklanması ve taşınması için kullanılan bu poşetler steril ve hijyeniktir.

Gerek bireysel gerek kurumsal ihtiyaçlarınız için farklı alanlarda kullanacağınız naylon poşet çeşitlerine Biz Size Yeteriz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kategorimizde beklentilerinize uygun çok sayıda poşet türü yer almaktadır.

Naylon Poşet Fiyatları

Naylon poşet fiyatı itibariyle üretim maliyetleri, kalitesi, özellikleri ve kapasitesine gibi faktörlere bağlıdır. Örneğin, tek kullanımlık naylon poşetler genellikle daha ucuz olurken, tekrar tekrar kullanılabilen poşetler daha pahalı olabilir. Ayrıca, özel poşetler (örneğin steril poşetler) genellikle daha pahalı olur.

Genel olarak, naylon poşetlerin fiyatları, poşetlerin özelliklerine ve kapasitelerine göre değişebilir ve birçok farklı seviyede üretilebilir. Bu nedenle naylon poşetlerin fiyatlarını öğrenmek için en iyi yol, beklentilerinize karar verdikten sonra kategorimizde yer alan ürünleri incelemenizdir. Sayfamızda her bütçeden insana hitap eden naylon poşet çeşitleri yer alır. Kurumsal ihtiyaçlarınız için büyük ve toplu alışverişler yapacağınız gibi kişisel ihtiyaçlarınız için daha düşük maliyetli naylon poşet alışverişi yapmanız da mümkündür.

Toptan naylon poşet alımlarınızda özel indirimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Sıkça Sorulan Sorular

Naylon Poşet Suyu Çeker mi?

Hayır. Poliamid, su geçirmez bir maddedir ve bu nedenle naylon poşetler suyu çekmez. Bu sayede ürünlerinizi farklı koşullarda ıslanma korkusu olmadan saklayabilirsiniz.

Naylon Poşet Ebatları Nelerdir?

Naylon poşetler için standart ölçülerden bahsetmek mümkün değildir. Sayfamızda ihtiyaçlarına uygun olarak satın alabileceğiniz farklı ebatlara sahip naylon poşet çeşitleri bulunur.

Toptan Naylon Poşet Satışı Yapıyor musunuz?

Evet, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınız için toplan naylon poşet satın almak istiyorsanız, bunu Biz Size Yeteriz adresinden yapabilirsiniz.