Fiyat Aralığı
Marka

Sabun ve Köpük Verici Aparatlar

Filtre 0
1.007,75 TL + KDV
1.189,14 TL (KDV Dahil)

Sabun Ve Köpük Verici Aparatlar Nedir?

Sabun ve köpük verici aparatlar ortak kullanım alanlarında hijyenin sağlanması için sıvı sabun ve köpük sabunları hijyenik şekilde kullanmamıza imkan sağlayan aparatlardır. Sabun aparat çeşitleri günümüzde oldukça fazla kullanılmaktadır. Haliyle birçok sabun aparat çeşitleri bulunmaktadır. Sabun dispenserlerine günlük yaşantımızda her yerde karşımıza çıkmaktadır. Dilediğiniz sabun aparatlarına ketgorimizde yer vermekteyiz. Bütçe dostu ekonomik ürünlere sahip olmak için sabun aparatları fiyatlarına hemen kategorimizden ulaşabilirsiniz. Diğer kişisel bakım ürünlerine kategorimizden Kişisel Bakım kategorimizden hızlıca ulaşabilirsiniz. 

Sabun ve Köpük Verici Aparat Çeşitleri Nelerdir?

Sabun ve köpük verici aparatlar genellikle iş yeri, alışveriş merkezi, okul, hastane, fabrika gibi köpük sabun kullanımı gerekli olan alanlarda kullanılmaktadır. Sıvı sabunlar ve köpük sabunlar için ayrı aparatlar kullanılmaktadır.

Köpük sabun kullanımı belirli aparatlar yardımı ile sağlanmaktadır. Köpük aparatları kendi içerisinde farklı gruplara ayrılmaktadır. Köpük sabun için kullanılan aparatlarda birçok alanda farklılık göstermektedir. Her sabun çeşidi için ayrı üretilmiş olan bu aparatlar da köpük sabun için doğru olan aparatı seçmiş olmak önemlidir. Temizlik ve kullanım açısından önemli bir yere sahip olan köpük sabunlar, tüm alanlarda doğru ve etkili bir temizliğin de garantisini vermektedir. Köpük verici sıvı sabunluk kendi içinde Sensörlü Köpük Sabun Dispenseri, Hazneli Köpük Sabun Aparatı, Pompalı Köpük Sabunluk, Manuel Köpük Sabunluk şeklinde farklılık göstermektedir. Özellikle otomatik köpük sabun aparatları çok fazla tercih edilmektedir.

Bir diğer sabunluk çeşitleri de Sıvı Sabun Aparatlarıdır. Sıvı sabunluklar da hijyenik kullanabileceğiniz sabun aparatlarındandır. Duvara monte sıvı sabunluklar, plastik sıvı sabunluklar, sensörlü sıvı sabunluklar gibi birçok sıvı sabunluk modelleri bulunmaktadır. Genellikle duvar tipi sabunluk modelleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Sabun bittikçe kolaylıkla doldurulabilir olması tercih nedenlerindendir. Böylelikle uzun yıllar kullanıma olanak sağlar. En uygun fiyatlı sabunluklara kategorimizden sahip olabilirsiniz.

Sensörlü Tip Aparat

Sensörlü aparatlar, ellerin altına doğru uzatılması halinde eli algılar ve sensör devreye girerek sabunu püskürtür. Böylece sabun aparatı ile herhangi bir temas olmadan elleri yıkamak mümkün olmaktadır. Bu tür sensörlü aparatların hastane, okul, alışveriş merkezi gibi kalabalık alanlarda kullanılması daha doğru olacaktır. Çünkü herhangi bir ortam ile temasta bulunmadan bireylerin en doğru temizleme işlemini yapması etkili bir şekilde sağlanacağından daha fazla sağlığa uygunluk gerektiren alanlarda sabun için sensörlü aparatlar en doğru tercih olacaktır. Özellike ofis temizlik malzemeleri arasında en çok tercih edilen modellerden olan bu aparatlar kullanışlı ve uygun fiyatlı olması ile ön plana çıkmaktadır.

Kartuş Köpük Sabun Vericiler

En çok tercih edilen sabun verici türler arasında yerini almaktadır. Bu türün tercih edilmesinin başlıca sebebi ise; daha arınık bir kullanıma olanak veren sağlığa uygunluk yapısıdır.

Köpük sabun kullanımında ihtiyaç duyulan sabun verici aparatlar; tek kullanımlık olan kartuş sistemleri ile kullanılabilmektedir. Böyle kartuşlar, sabun yenileme sırasında herhangi bir yerle temasta bulunmadan sabunun yenilenmesine imkân sağlamaktadır. Bitmiş olan kartuşun yerinden çıkarılıp yerine yenisinin koyulması ile işlem tamamlanmaktadır.

Ofisiniz ya da evleriniz için alabileceğiniz diğer temizlik maddelerine göz atmayı da unutmayın.