Fiyat Aralığı
Marka

Sabun ve Köpük Verici Aparatlar

Filtre 0
1.103,95 TL + KDV
1.324,74 TL (KDV Dahil)

Ortak alanların hemen hemen hepsinde bugün, köpük sabun dispenseri çeşitleriyle karşılaşmak mümkün. Üstelik bu aparatlar kullanım alanlarında oldukça tercih edilmekte. Örnek vermek gerekirse oteller, okullar, genele açık tuvaletler, hastaneler, alışveriş merkezleri, restoranlar, kafeler, sinemalar gibi yerler kullanım açısından sıklıkla tercih edilen yerler. Toplu alanlarda tercih edilmesi bir yana artık işyeri ve evlerde de çokça kullanılıyor.

Bu dispenserlerin basit uygulama ve kullanım kolaylığı sunmasının yanında sıkça tercih edilmesini sağlayan birçok da avantajı vardır.

  • Kullanıcı eline yalnızca kullanmak istediği miktarda sabun dökülmesini sağlayarak elini yıkayabilir.
  • Akıtma ve damlama yaparak ürün israfına yol açmaz.
  • Özellikle sensörlü sabunluklar de elden ele mikrop bulaşma riskinin sıfıra yakın seviyelerde olmasına öncülük eder.
  • Sabun gözetim kısmında daha az ürün kalır ve sabun seviyesini tespit etmemize yardımcı olur.
  • Oldukça dayanıklı olup kırılma, sabunun rengini alma gibi sıkıntılara yol açmaz.

Sizler de bu gibi birçok avantajı bulunan sabun ve köpük verici aparatların kullanım alanınıza uygun olan çeşidini sitemizden satın alabilir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Sabun Dispenser Çeşitleri

Aparatlar köpük sabun ve sıvı sabun olmak üzere iki çeşit sabuna göre uygundur. Sıvı sabun dispenseri, sıvı sabun kullanımı için tasarlanmıştır ve sıvı sabunluk modelleri iki çeşittir: Biri manuel şekilde basılarak sabun akar, diğeri ise sensörlü olup sensör elinizi gördüğü an kendiliğinden sabun akar ve temas gerektirmez.

Köpük sabun dispenseri ise sabun pompasının içinde sıvıya hava enjekte ederek köpük oluşturur. Köpük sabunluk modelleri de yine aynı şekilde iki çeşittir. Biri manuel şekilde basılarak köpük elde edilir, diğeri ise sensörlü olup elinizi gördüğü an köpük yapar ve kendiliğinden akarak temassız bir şekilde kullanılır.

Sensörlü sabunluklar, elektriğe ihtiyaç duyarlar. Çoğu sensörlü sabunluk modeli bu ihtiyacını pille giderse de kablolu olarak fişe takılır durumda çalışan sabunluklar da bulunmakta. Öte yandan sensörlü sabunlukların kullanımında, sabunluğun sabit oranda sabun vermesinden dolayı çalışanın sık sık sabunluğu kontrol etmesine de gerek kalmayacaktır.    

Sıvı Sabunluk Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sıvı sabunluk satın alırken dikkat etmeniz en önemli nokta kullanım alanınızdır. Çünkü kullandığınız alan sizin hangi sabunluk çeşidini almanız gerektiği konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Örneğin evde veya iş yerinde kullanacaksanız manuel kullanımlı sabunlukları tercih edebilirsiniz. Ancak hastane ve alışveriş merkezi gibi toplumla iç içe olan alanlarda kullanacaksanız sensörlü sıvı sabunluk tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Çünkü sensörlü sabunluklar temassız bir şekilde kullanım sağlayarak sağlıklı ve hijyeniktir.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise seçeceğiniz sabunun kullanım şeklidir. Köpük sabunlar normal sıvı sabunlara kıyasla sizler için daha ekonomik olacaktır. Bu sebeple sıvı sabun mu yoksa köpük sabun mu kullanacağınıza karar verip buna istinaden sabunluk seçiminizi yapmalısınız. Tüm bunların yanı sıra tercih edeceğiniz sabunluğun ürün kullanımında sabun harcamamasına da dikkat etmelisiniz. Öyle ki alacağınız kalitesiz ve yanlış bir sabunlukla önemli ölçüde ürünün kaybına sebep olabilirsiniz. Bu durum da haliyle sizleri mali açıdan kötü etkileyecektir.

Mutfak için Sıvı Sabunluk Nasıl Olmalıdır?

Mutfak için sıvı sabunluk, ihtiyaç durumlarında en etkili çözümleri sunan aparatlardır. Çünkü yemek yaparken veya elinizin kirli olduğu durumlarda kullanımınızın daha hijyenik olması açısından sensörlü sabunluklar temassız kullanımıyla sizlere kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca bu sabunlukları sadece sabun için değil bulaşık deterjanı kullanımında da kullanabilirsiniz. Bu sayede hem sabit oranlı bir şekilde ürün akıttığından ekonomik, hem de ürün tasarrufu sağlamış olacaksınız.

Ofis için Sıvı Sabunluk Nasıl Olmalıdır?

Ofis için sıvı sabunluk kullanımında aslında manuel sabunlukları tercih edebilirsiniz. Çünkü bu konuda herhangi zaruri bir durum yoktur. Ancak gelişen teknolojinin temizlik sektörüne bir yansıması olan sensörlü sabunlukları kullanarak avantajların ve konforun keyfini çıkarırsınız. Bu sabunlukları yalnızca sabun için değil dezenfektan için de kullanabilirsiniz.

Ofisinizin belli başlı noktalarına bu aparatlardan koyarak çalışanlarınızın ve gelen misafirlerinizin dezenfektan kullanımıyla hijyenik bir ofis ortamı yaratmış olursunuz. Ayrıca ofisinizin tasarımına uygun sabunluğu tercih etmeniz için farklı tasarım ve görünüşte birçok modelimiz de bulunuyor. İhtiyacınıza yönelik en uygun ürünü kolayca bulabilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bizsizeyeteriz ile Sıvı Sabunluk ve Köpük Verici Aparatlar

Sitemizde sizler için onlarca sıvı sabunluk ve köpük verici aparat modellerini satışa sunduk. Gerek sensörlü, gerek manuel kullanımlı, gerekse köpük sabunlara uygun için birçok sabunluk çeşidimiz bulunmaktadır.

Bu ürünleri mutfağınızda bulaşık deterjanı, banyonuzda tıraş köpüğü, ofisinizde dezenfeksiyon amaçlı dezenfektan doldurarak kullanabilirsiniz. Ayrıca otomatik sensörlü sabunluklarla hem köpük formdaki sabunları, hem sıvı formdaki sabunları hem de dezenfektan gibi ürünleri sabunluğa temas etmeden kullanım sağlarsınız.

Sensörlü sabunluklar son dönemde sıklıkla tercih edilmekle beraber sizlere hijyenik bir ortam sağlar. Diğer yandan sabit oranda sabun vererek gereksiz sabun kullanımına karşı maliyet açısından sizlere yarar sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Sabunluk Nerelerde Kullanılır?

Sabunluk neredeyse her alanda kullanılabilir. Hastanelerde, evlerde, tuvaletlerde, okullarda ve birçok mekanda sabunluk kullanımına rastlayabilirsiniz.

Sabun Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Sabun seçimi yaparken mümkün olduğunca renksiz, kokusuz ve organik ürünlerden seçmeniz sağlığınız için büyük önem taşır.

Sensörlü Sabunluklar Sağlıklı mı?

Sensörlü sabunlukların sağlığınız için hiçbir zararı yoktur. Aksine temassız bir sabun kullanımı sağladığı için oldukça sağlıklı olup elden ele mikrop bulaşma riskini ortadan kaldırmayı hedefler.