Ticon Sunum Dosyası 40 Yaprak-Mavi resmi
Göz at

Ticon Sunum Dosyası 40 Yaprak-Mavi

63,67 TL + KDV 76,40 TL (KDV Dahil)
Ticon Sunum Dosyası 40 Yaprak-Kırmızı resmi
Göz at

Ticon Sunum Dosyası 40 Yaprak-Kırmızı

63,67 TL + KDV 76,40 TL (KDV Dahil)
Ticon Sunum Dosyası 40 Yaprak-Siyah resmi
Göz at

Ticon Sunum Dosyası 40 Yaprak-Siyah

63,67 TL + KDV 76,40 TL (KDV Dahil)
Ticon Sunum Dosyası 60 Yaprak-Kırmızı resmi
Göz at

Ticon Sunum Dosyası 60 Yaprak-Kırmızı

84,13 TL + KDV 100,96 TL (KDV Dahil)
Ticon Sunum Dosyası 60 Yaprak-Siyah resmi
Göz at

Ticon Sunum Dosyası 60 Yaprak-Siyah

84,13 TL + KDV 100,96 TL (KDV Dahil)
Ticon Sunum Dosyası 80 Yaprak-Mavi resmi
Göz at

Ticon Sunum Dosyası 80 Yaprak-Mavi

113,74 TL + KDV 136,49 TL (KDV Dahil)
Ticon Sunum Dosyası 80 Yaprak-Kırmızı resmi
Göz at

Ticon Sunum Dosyası 80 Yaprak-Kırmızı

113,74 TL + KDV 136,49 TL (KDV Dahil)
Ticon Sunum Dosyası 80 Yaprak-Siyah resmi
Göz at

Ticon Sunum Dosyası 80 Yaprak-Siyah

113,74 TL + KDV 136,49 TL (KDV Dahil)
Ticon Sunum Dosyası 60 Yaprak-Mavi resmi
Göz at

Ticon Sunum Dosyası 60 Yaprak-Mavi

84,13 TL + KDV 100,96 TL (KDV Dahil)

Sunum dosyaları, çoğunlukla eğitim, iş yeri ve ev gibi alanlarda sıkça kullanılan ürünler arasında bulunmaktadır. Eğitim ve iş alanında çeşitli sunumlar ve ders sunumlarında kullanılan evrakların düzenli olarak kullanılması amacıyla tercih edilmektedir. Birçok alanda insanların hayatını kolaylaştıran sunum dosyaları tasarımında içerdiği bölümler sebebiyle oldukça fonksiyonel bir konumda olmaktadır.

Piyasada birden fazla seçenek içerisinde oldukça dikkat çekici içeriklere sahip ve üstün kalite sunum dosyaları bulunmaktadır. Sunum dosyaları sayesinde oldukça profesyonel bir şekilde hizmet sunmak mümkündür. Doğru amaçlar ile hazırlanmış olan sunum dosyaları ile her alanda hizmet vermek ve insanları memnun etmek mümkündür.


Sunum Dosyaları Nedir, Kullanım Alanları Nelerdir?

Sunum dosyaları nedir, kullanım alanları nelerdir, sorusu dosyayı kullanmak isteyen insanlar tarafından sıkça gündeme gelmektedir. Sunum dosyaları insanların sıkça tercih ettiği ofis ve kırtasiye ürünleri adı altında bulunan materyaller olmaktadır. Sunum dosyaları birçok farklı alanda kullanıma uygun olmakta ve bu doğrultuda her alana uygun çeşitte tasarımı gözden kaçmamaktadır.

İnsanlar genellikle eğitim ve iş hayatında etkili bir sunum yapmak ve profesyonel bir hizmet vermek için şık tasarıma sahip olan sunum dosyalarından yararlanmaktadır. Kullanımı doğrultusuna ve tasarımı gereğince birçok alanda kullanılabilen sunum dosyalarının piyasada farklı tasarım, renk ve boyutlarda bulunan birçok çeşidi yer almaktadır. Birçok çeşidi bulunan sunum dosyaları, kullanım durumuna göre imza dosyaları olarak da kullanılabilir yapıya sahiptir.

Oldukça şık tasarımda olan sunum dosyaları, piyasada en çok kullanılan kağıt boyutları olan A3, A4 ve A5 kağıt boyutlarına uygun üretilmektedir. Bunun yanı sıra sunum dosyaları günlük hayatta birçok alana ve birçok meslek sahiplerine uygun nitelikte olarak üretilmektedir. Piyasada bulunan mühendisler, mimarlar, tasarımcılar vb. meslek grupları için işlerinin içeriğine uygun boyutlarda özel olarak üretilen sunum dosyaları mevcuttur. Ayrıca sunum dosyaları sadece iş hayatında değil, eğitim hayatında da öğrencilerin oldukça fazla ihtiyaç duyduğu bir dosya türü olmaktadır. Genellikle üniversite öğrencileri tez sunumu ve ödev sunumu gibi birçok alanda sunum dosyalarını tercih etmektedir.


Sunum Dosyaları Çeşitleri Nelerdir?

Sunum dosyaları çeşitli nelerdir, genellikle kullanım amacına uyun olarak birçok çeşidi bulunmaktadır. Sunum dosyaları, tasarımı gereğince çoğunlukla üretim malzemesi olarak plastik ve karton ürününü baz almaktadır. Bu üretim malzemeleri, fonksiyonel özellikleri açısından birçok çeşitte bulunduğu için sıkça tercih edilmektedir.

Sunum dosyaları tasarlanırken piyasada bulunan kağıt boyutları göz önünde bulundurarak üretilmektedir. İnsanların tercihine ve kullanım alanlarına göre en çok tercih edilen A3, A4 ve A5 kağıt boyutlarına uygun olarak tasarlanan sunum dosyalarıdır. Ayrıca spiralli sunum dosyaları da birçok alanda pratik kolaylık sağladığı için sıkça tercih edilmektedir.

Sunum dosyaları, farklı amaçlarda kullanılabilir olduğu için birbirinden farklı olarak tasarlanan sunum dosyalarında sayfa sayılarında fark gözlemlenmektedir.  Ayrıca sunum dosyalarında saklanacak belgelerin herhangi bir zarar görmemesi için insanlar kullanım amaçlarına uygun olarak mutlaka sert kapaklı ve dayanıklı sunum dosyalarını tercih etmelilerdir. Sunum dosyalarının piyasada birçok farklı rengi bulunmaktadır. İnsanlar istekleri doğrultusunda renk ayrımı yaparak birden fazla sunumu, birden fazla sunum dosyaları ile yapabilme imkanına sahiptir.