Fiyat Aralığı
Marka

Bahçe Tipi Çöp Kovaları

Filtre 0

Bahçe tipi çöp kovası; parklarda, sokaklarda ya da bahçelerde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bu kadar fazla tercih edilmesinin sebebi ise geniş hazneli olması ve bu geniş haznesi sayesinde bahçelerde uzun sürede oluşan çöplerin tamamını taşıyabilmesidir. Biz Size Yeteriz’de paslanmaz metal kullanılarak üretilmiş olan dayanıklı yapıda birçok bahçe tipi çöp kovası çeşitleri bulunmaktadır.

Dayanıklı yapılara sahip olan bahçe tipi çöp kovaları uzun yıllar zarar görmeden kullanılabilmektedir. Bu özellikleri ile de tekrar tekrar çöp kovası alma zahmetini ortadan kaldırarak ekonomik anlamda fayda getirmektedirler. En uygun fiyatlı ve kaliteli bahçe tipi çöp kovası modelleri için Biz Size Yeteriz ürünlerine göz atın!

Bahçe Tipi Çöp Kovası Nedir?

Bahçe tipi çöp kovası, diğer çeşit ürün modellerine göre daha büyük boyutlara sahip ve dışarda kullanıma uygun olan çöp kovası çeşididir. Bu çöp kovalarının özellikleri;

 • Sade ve şık bir görünüme sahip olma,
 • Kolay kullanım özellikleri bulundurma,
 • Dış mekanlarda istenilen yere hızlı ve pratik şekilde taşınabilme,
 • Yaşam alanlarının ferah ve temiz kalmasını sağlama,
 • Çevre kirliliğinin önüne geçme,
 • Bahçe dekorasyonuna yardımcı olma,
 • Dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilme,
 • Dört mevsim sorunsuz kullanılabilme olarak sıralanabilmektedir.

Tüm bu sıralanan özellikler bahçe tipi çöp kovasının kullanım alanlarını ve oranlarını arttırmakta, öne çıkmasını sağlamaktadır.

Bahçe Tipi Çöp Kovası Modelleri

Biz Size Yeteriz’de farklı modellerde ve ölçülerde çeşit çeşit bahçe tipi çöp kovaları bulunmaktadır. Bu bahçe tipi çöp kovası modelleri;

 • Bahçe tipi paslanmaz çöp kovası 35L-1205BT,
 • Bahçe çöp kovası 1701,
 • Bahçe çöp kovası paslanmaz kovalı şapkalı 1709,
 • Bahçe tipi kovalı paslanmaz çöp kovası 1713 şeklinde sıralanabilmektedir.

Bahçe tipi paslanmaz çöp kovası 35L-1205BT modeli, kaliteli bir hammadde kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede uzun süre dış mekanlarda kullanım imkanı göstermektedir. Ürünün ayakları elektrostatik toz fırın boyasına sahiptir. Ürün kovası ise paslanmaz çelik kullanılarak üretilmektedir. Ürün yerde kullanıcısının isteğine göre montajlı veya montajsız olarak kullanılabilir.

Bahçe çöp kovası 1701 modeli sade ve şık bir görünüme sahiptir. Yeşil renkli bacakları ile açık hava ortamlarında güzel görünmektedir. Ayrıca dört mevsim kullanılabilmekte ve bahçenin dekore edilmesine yardımcı olabilmektedir.

Bahçe çöp kovası paslanmaz kovalı şapkalı 1709 modeli, diğer modellerden farklı olarak su geçirmesini önleyen bir şapka bulundurmaktadır. Bulundurduğu şapka hem işlevli hem de güzel görünümlüdür. Aynı zamanda diğer modeller ile benzer şekilde kaliteli maddeler ile üretilme, dört mevsim kullanılabilme gibi faydalara sahiptir.

Bahçe tipi kovalı paslanmaz çöp kovası 1713 modeli yere sabitlenerek kullanılmaktadır. Profil ayakları bulundurmaktadır. Paslanmaz çelik ile üretilmektedir. Üretildiği maddenin özellikleri sayesinde yağmur ve kar gibi hava koşullarında güvenle kullanılabilmekte ve zarar görmemektedir. Dış ortamlara uygun olarak tasarlanmıştır.

Biz Size Yeteriz’in geniş bahçe tipi çöp kovası modelleri çeşitliliği sayesinde her kullanıcının kendi bahçesine, isteklerine, beklentilerine ve zevkine uygun bahçe tipi çöp kovaları satın alması mümkün hale gelmektedir. Bu şekilde herkes hızlı ve kolay bir şekilde bahsedilen bahçe tipi çöp kovası faydalarına ulaşabilmektedir.

Bahçe Tipi Çöp Kovası Ölçüleri

Bahçe tipi çöp kovası ölçüleri farklı modeller arasında değişiklikler göstermektedir. Örneğin, bahçe tipi paslanmaz çöp kovası 35L-1205BT modeli 27x60 cm ölçülerine sahipken, bahçe çöp kovası 1701 modeli 38x111 cm ölçülerini bulundurmaktadır. Ayrıca bahçe çöp kovası paslanmaz kovalı şapkalı 1709 modeli 38x111 cm ölçüleri ile, bahçe tipi kovalı paslanmaz çöp kovası 1713 modeli ise 37x80 cm ölçüleri ile üretilmektedir.

Bahçe tipi çöp kovası ölçülerinin genel anlamda büyük olduğunu söylemek mümkündür. Bahçe tipi çöp kovalarının sahip olduğu geniş depolama alanları sayesinde bahçeler uzun süre temiz kalabilmekte ve çevre kirliliğinin önüne geçilebilmektedir. Ayrıca Biz Size Yeteriz’de farklı farklı ölçülerde bahçe tipi çöp kovası çeşitleri bulunması her kullanıcının kendi bahçesine ve isteklerine uygun ölçülere sahip ürünlere ulaşmasını mümkün hale getirmektedir.

Bahçe Tipi Çöp Kovası Fiyatları

Bahçe tipi çöp kovası fiyatları farklı modeller arasında değişiklik göstermektedir. Genel anlamda daha geniş ölçülere, farklı ekstra özelliklere ve daha dayanıklı yapılara sahip olan ürünlerin daha yüksek fiyatları bulunduğunu söylemek mümkündür. Biz Size Yeteriz bahçe tipi çöp kovaları, genel anlamda yüksek kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bahçe Tipi Çöp Kovaları Nerelerde Kullanılabilir?

Bu çöp kovaları, her çeşit dış mekanda kolaylıkla kullanabilir.

Bahçe Tipi Çöp Kovaları Hangi Malzeme Kullanılarak Üretilir?

Bahçe tipi çöp kovaları paslanmaz çelik kullanılarak üretilir. Bu sayede dayanıklı bir yapıya sahip olur ve uzun süre zarar görmeden kullanılabilirler.

Bahçe Tipi Çöp Kovaları Her Mevsim Kullanılabilir mi?

Evet, bahçe tipi çöp kovalarını her mevsim zarar görmeden kullanmak mümkündür.