3M-Sb 74 Endüstriyel Bulaşık Süngeri 4'lü


118,67 TL
106,80 TL

112mm x 158 mm ölçülerindedir. Paket içeriği 4 adettir. Paket olarak sipariş veriniz. Koli içeriği 8 pakettir.

  • 400 Adet üzeri 88,20 TL

3M-Sb 74 Endüstriyel Bulaşık Süngeri 4'lü Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M-Sb 74 Endüstriyel Bulaşık Süngeri 4’lü hem günlük temizlikte hem de genel temizlik işlerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz ve işlerinizi kolaylaştıracak nitelikte bir üründür. Ofislerde ya da evlerde kullanımı oldukça yaygın olan bulaşık süngeri ürünü duvarlardan masalara temizlik konusunda tüm temizlenecek alanlar için sıklıkla tercih edilen ve temizlik malzemeleri arasında olmazsa olmaz kabul edilen bir ürün olarak raflarda yerini alıyor. Tüm bu temizlik işlerinin yanı sıra tencereler ve tavalar gibi yemek kalıntıları / yağ artıkları vb. kirler için elverişli mutfak ürünlerinizi yıkamanız için de oldukça kullanışlı bir üründür. Özellikle endüstri içerisinde geniş mutfakların temizliğine uygun olarak imal edilmiştir.


Mikrofiber özelliği gösteren sert yapılı yeşil tarafı ocak üstü setlerin, fırın tepsilerinin ve bütün mutfak ekipmanlarının temizliğinde kullanılmak üzere imal edilmiştir. Sarı süngerden oluşan diğer tarafıyla ise bardaklar, seramik mutfak eşyaları, porselen tabaklar gibi çizilme olasılığı olan ve bu konuda hassas olan mutfak eşyalarınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, kaliteli üretim teknikleri kullanarak üretimini gerçekleştirdiği her üründe aynı kaliteli sonuçları almanızı sağlıyor.


Üzerinde yer alan mineral yapıları sayesinde uzun yıllar dayanım gösteriyor ve paslanma küflenme yıpranma belirtilerine maruz kalmadan uzun süreli kullanıma imkân veriyor. Esnek yapısı ile kullanımda pratiklik sağlıyor ve yorulmamanız için kolaylıkla işleri halletmenize yardımcı oluyor.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir