Z katlı havlular, gündelik hayatta birçok yerde karşılaşılan ürünlerden biridir. Özellikle insanların yoğun şekilde bulunduğu hastane, yurt, AVM ve iş merkezlerinde bu havlular kullanılır. Tuvaletler ve mutfaklar z katlama kâğıt havlu çeşitlerinin en çok kullanıldığı alanları oluşturmaktadır.

Eller yıkandıktan sonra kullanılan kâğıt havlular hijyenik önlem açısından son derece fayda sağlar. Çeşitli virüs ve salgın hastalıklardan korunma aşamasında ciddi katkılar sunmaktadır.

Ürün çeşitleri işletmelere temizlik konusunda yardımcı olur. Yeme içme sektöründeki firmalar, masalarına peçetelik koyarak kullanım açısından pratiklik sunar. Tek bir hamle ile alınabilen ve diğer peçetelere dokunulmasını engelleyen yapısı, z katlı peçete çeşitlerine olan ilgiyi arttırmaktadır.

Suyun olduğu her alanda katlı havluları görmek mümkündür. Bu ürünler ile el ve yüz yıkandıktan sonra kurulama işlemi pratik şekilde tamamlanabilir. Havluların, parçalanmayan ve dağılmayan yapıları kullanımı ekstra kolaylaştırmaktadır. Tek tek alınabilme özelliği ile havlular, uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

Katlı havlu çeşitleri, kullanıma hazır bir halde satışa sunulduğu için katlama ve hazırlama işiyle uğraşılmasına gerek kalmamaktadır. Yemek yapılan ortamlarda da tam bir yardımcı görevi gören havlular birçok pratik özelliğiyle dikkat çekmektedir.

Z Katlı Havlu Çeşitleri

Sahip oldukları kalınlık ve boyutları z katlı havlular için çeşitlilik oluşturmaktadır. Pek çok amaç için bu havluları tercih edebilirsiniz. Yalnızca yüz ve el temizliği için değil, temizlik süreçleriniz için de emici yapılarıyla rahatça kullanabilirsiniz. Katlı havlu seçenekleri mutfak tezgâhı ve masalar üzerine içecek ve yiyeceklerin bıraktıkları izler ile birlikte dökülen artıkları kolayca temizleyebilmektedir.

Normal havlu veya bez arama derdini ortadan kaldıran modellerle birlikte pratik müdahale şansı bulunmaktadır. Bir tek yaprak ile geniş bir temizleme işlemine katkı sağlanır. Yüzeyler üzerinde leke bırakmadan kullanılabildiği için yoğun bir biçimde tercih edilme oranı artış göstermektedir. Sitemiz üzerinden satışa sunduğumuz ürünlerin kaliteleri güvencemiz altında bulunmaktadır.

Z katlama havlu çeşitleri;

 • Kalınlık oranları,
 • Boyut ölçüleri,
 • Kâğıt yapısı,
 • Paket içeriği,
 • Adet sayısına göre değişmektedir.

Saklama koşullarına uyulması ile birlikte z kağıt havlu modellerinin herhangi bir raf ömrü kısıtlaması bulunmamaktadır. Uygun şartlarda korunması ile birlikte hiçbir bozulma ile karşılaşılmaz. Bu yüzden ürünü yedekli olarak elde bulundurmak önerilmektedir. Evlerde ve işletmelerde ani bitme gibi durumlara karşı hazırlıklı olmak, alınacak faydanın devamlılığını sağlayacaktır.

Temizlik ve kurulanma ihtiyaçlarında anında imdada yetişen katlı havlular, el değmeden üretilerek paketlenmektedir. Kullanım sürecinde sunulan avantajlar, üretim aşamasında başlamaktadır. İhtiyaçlara göre sayı ve ölçüsüne karar verilebilen seçenekleri, toplu olarak satın almanız ekstra fayda sağlar. Böylece hiçbir şekilde zor durumda kalmadan pratik kullanıma devam edebilirsiniz.

Z Katlama Havlu Fiyatları

Z katlı kâğıt havlu fiyatları tasarımlarına göre şekillenmektedir. Bir, iki ve üç katlı olabilen seçeneklerin fiyatları birbirleri arasında farklılıkları ortaya çıkarır. Aynı zamanda kullanılan malzeme ve diğer ürün özellikleri fiyatların son haline ulaşmasında etkili olmaktadır.

Uygun seviyede fiyatlara sahip olan kaliteli ürünleri inceleyerek sipariş vermeniz kazanımlarınızı katlamanızı sağlar. Bununla birlikte toptan şekilde alışveriş yapmak, faydanın uzun süre boyunca devam etmesine olanak tanımaktadır.

Çeşitli markaların ürünlerini satışa sunduğumuz sitemizde hem bütçenize uyan hem de kalitesi yüksek olan seçenekleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem neticesinde en faydalı seçeneklere ulaşabilmenizi amaçlamaktayız.

Satışa çıkarılan çeşitlerin tamamı en iyi havlular kullanılarak üretilmektedir. Seçeneklerin hepsi ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir. Ekstra emicilik gücüne ihtiyaç duyduğunuzda, ürün detaylarından etkisi ve verimi daha yüksek çeşitleri bütçe dostu fiyatları ödeyerek satın alabilirsiniz.

Z Katlama Kâğıt Havlu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Z katlamalar havlular seçilirken belirli hususlar konusunda hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Seçim konusunda mutlaka kalitesine ve uygulamalarına güvenilen yerler tercih edilmelidir. Tam anlamıyla güveninizi kazanmak adına, süreçlerin tamamında etkin güvenlik tedbirleri alınmaktadır. Sağlık açısından risk oluşturabilecek hiçbir ürün sitemizde satılmamaktadır. Bu yüzden içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Z katlama peçete ve havlu seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken durumlar şu şekildedir:

 • Havlu ve peçetelerin kullanılacağı alanlara uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.
 • Ürünlerin kaç katlı olduklarına ve hamur tiplerine bakılmalıdır.
 • Bebek ve çocukların ciltlerinin tahriş olmaması için kaliteli ürünler tercih edilmelidir.
 • Organik yapıda olan ve alerjen etkilere sebep olmayan çeşitler alınmalıdır.
 • Saf selüloz aracılığıyla üretim yapılıp yapılmadığı incelenmelidir.
 • Ürünlerin koyulacağı kutu ve aparat seçimlerinde doğru karar alınmalıdır.
 • Metal, hasır ve plastik yapılarda olabilen aparatlar arasından ihtiyaca göre seçim yapılmalıdır.
 • Özellikle işletmelerde tasarımlar ile ön plana çıkabilmek için çeşitli kaplamalar kullanılmalıdır.
 • Kutuların iç tasarımlarının kullanımı engellemediğinden emin olunmalıdır.

Kullanılacak aparat ve kutuların etrafının tam olarak kapalı olması dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli noktadır. En yararlı seçimi yaparak alışveriş sürecinizi sonlandırmak memnuniyetinizi fazlasıyla arttıracaktır. Bu aşamada toptan alışveriş yaparak bütçenize katkı sağlayabilir, ürün satın almak için firmamızı her zaman tercih edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Z Katlı Havlu Ne Demek?

Z katlı havlu, belirli bir katlama tekniğine göre katlanan bir havludur. Havlunun iki kenar tarafından birinin içeri ötekinin dışarı doğru katlanması sonucu z harfine benzeyen şekil elde edilir.

Z Peçete Ne Demek?

Özellikle gıda işletmelerinde kullanılan, leke ve izlere karşı çabucak temizleme olanağı sunan peçete z peçetedir.

Dispenser Havlu Ne Demek?

Z katlı havlular için kullanılan aparattır. Dispenser içerisinde bulunan kâğıt havlulara, sizden başka kimsenin dokunmaması bu aparat sayesinde mümkün olur.