Cappy Meyve Suyu 1 L Şeftali resmi
Göz at

Cappy Meyve Suyu 1 L Şeftali

42,08 TL + KDV 46,29 TL (KDV Dahil)
Cappy Meyve Suyu 1 L Portakal resmi
Göz at

Cappy Meyve Suyu 1 L Portakal

42,08 TL + KDV 46,29 TL (KDV Dahil)
Cappy Meyve Suyu 1 L Kayısı resmi
Göz at

Cappy Meyve Suyu 1 L Kayısı

48,10 TL + KDV 52,91 TL (KDV Dahil)
Cappy Meyve Suyu 1 L Karışık resmi
Göz at

Cappy Meyve Suyu 1 L Karışık

48,10 TL + KDV 52,91 TL (KDV Dahil)
Lipton İce Tea Limonlu 330 ml resmi
Göz at

Lipton İce Tea Limonlu 330 ml

21,60 TL + KDV 23,76 TL (KDV Dahil)
Lipton İce Tea Şeftali 330 ml resmi
Göz at

Lipton İce Tea Şeftali 330 ml

21,96 TL + KDV 24,16 TL (KDV Dahil)

Meyve aromalı içecekler, gerçek meyvelerin özleri kullanılarak yapılır. Meyve özleri, püre, pres ya da sıkma yöntemiyle elde edilir. Doğal yöntemlerden yardım alınarak üretilen meyve suyu çeşitleri her yaştan bireyin beğenisine sunulur. Genellikle genç yaş grubu bireylerin soğuk içeceklere oldukça fazla ilgisi vardır. Bu doğrultuda geniş bir kitleye hitap eden meyve aromalı içecekler özellikle sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezidir.

 

Yemeklerin yanında eşlik için tercih edilen meyve suları, genellikle restoranlarda, kafelerde ve fast food restoranlarında sıklıkla tüketilir. Bunun yanında beslenme çantaları için de vazgeçilmez içecek türleri meyve suyu çeşitleridir. Çocuklar için gazlı içeceklere göre oldukça iyi bir alternatiftir. Meyve suyu tüketimini teşvik edici yiyecekler yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Meyve sularının içeriğindeki mineral ve vitaminlerden çocuklarınızın faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Toptan Meyve Aromalı İçecekler

Toptan meyve suyu alışverişi özellikle yiyecek içecek işletmelerinin sıklıkla tercih ettiği bir durumdur. Ancak bireysel olarak da toptan alışveriş yapmak mümkündür. Toptan meyve suları oldukça ekonomiktir. Bu nedenle özellikle çocuklu aileler tarafından toptan alışveriş büyük avantaj sağlar. Çocuğunuzun beslenme çantasına koymak için, her gün bir adet toptan aldığınız meyve suyunu tercih edebilirsiniz.

 

Toptan meyve suyu alışverişi; mevlit, düğün ya da piknik gibi toplu organizasyonlarda sıklıkla tercih edilir. Hesaplı bir şekilde aldığınız içecekleri, kalabalık davetlilerinize ikram edebilirsiniz. Hem hesaplı hem de bulaşık çıkarmayan bir çözüm olarak tek içimlik meyve suları tercih edilebilir. Kişi sayısını belirleyip toptan alışveriş yapmak oldukça ekonomiktir. Bir kolinin içinde kaç adet ürün olduğuna dikkat ederek toplu davetiniz varsa kimseyi atlamadan doğru içecek sayısı kadar alışveriş yapabilirsiniz.

 

Toptan Meyve Aromalı İçecek Markaları

Toptan meyve suyu markaları arasında adından sıklıkla söz ettiren Lipton ve Cappy gibi büyük markalardır. Meyve suları ve meyve özü katkılı içecekler sıklıkla soğuk olarak tüketilir. Ancak oda ısında da tüketimi uygundur. Meyve aromalı içecekler arasında popüler olan Lipton Ice Tea, makarna, pilav, pizza, hamburger ve patates kızartması gibi karbonhidrat ağırlıklı besinlerin yanında tüketildiğinde hafifletici bir lezzet sunar. 7’den 70’e geniş bir kitlenin beğenisini kazanan meyve aromalı içecekleri toptan alışveriş yöntemi ile satın alarak avantaj elde edebilirsiniz.

 

Meyve suyu ve Ice Tea gibi ürünler, yanında yemek taşıyanlar, toplu yemek organizasyonu yapanlar ve işletmeler tarafından oldukça fazla talep görür. Yaz aylarının vazgeçilmez parçalarından biri olan meyve aromalı içecekleri toptan satın alıp stok yapabilirsiniz. Bu sayede ferahlatıcı bu içeceklere ekonomik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Şeftali ve limon aromalı türleri sıklıkla tercih edilen meyve aromalı içecekler, değişik alternatifler arasında yer alır. Şekerli soğuk içecek ihtiyacınızı meyve aromalı içecekler ile pratik bir şekilde giderebilirsiniz.

 

Toptan Lipton Ice Tea satın alarak işletmenizde kar elde edebilirsiniz. Bunun yanında soğuk çay meyve özü katkılı içecekler arasında yer aldığından yetişkinlere de hitap eder. Teneke kutulu çeşitleri bulunan soğuk çaylar çantanızda az yer kaplar. Eğer yanınızda öğünlerinizi taşıyorsanız toptan aldığınız paket içinde yer alan içeceklerden her gün birini yemeklerinizin yanında tüketebilirsiniz.

 

Toptan alışveriş yaparken koli içinde bulunan ürün sayısına göz atarak ihtiyacınız kadar içecek satın alabilirsiniz. Örneğin, toptan Lipton Ice Tea büyük koli seçeneğinde genellikle 330 ml içeceklerden 24 adet bulunmaktadır. Cappy meyve suyu kolilerinde ise 200 ml ürünlerden 27 adet vardır. Paket ya da koli içeriğine dikkat ederek kolay bir şekilde toptan alışveriş yapabilirsiniz. Biz Size Yeteriz ürünlerine göz atarak toptan meyve suyu alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Meyve Suyu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Meyve suyu alırken ürünlerin özellikleri hakkında dikkat edilmesi gereken birkaç püf noktası mevcuttur.  Bu püf noktalarına dikkat ederek istediğiniz gibi bir alışveriş yapabilirsiniz. Hem sağlık açısından hem de lezzet açısından beğeni toplayan meyve suyu çeşitleri özenle seçilmelidir. Meyve suyu alırken aşağıdaki detaylara dikkat edebilirsiniz:

  • Meyve suyu ml ölçüsüne bakarak ihtiyacınız olan ürün kadarını satın alabilirsiniz.
  • Toptan alışveriş yapacaksınız, koli içinde yer alan ürün adetine dikkat etmeniz gerekir.
  • Ürünlerin son kullanma tarihlerine göz atabilirsiniz.
  • Meyve suları çeşitlere ayrılır. Meyve nektarı, meyve suyu ve meyve aromalı içecek olarak çeşitli kategorilerde yer alan ürünler mevcuttur.
  • Meyve sularının içinde yer alan mineral ve vitamin miktarına göz atabilirsiniz.
  • Ürün boyutları göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Çeşitli aromalara sahip meyve sularının içinde hangisini tercih edeceğinizi belirleyebilirsiniz.
  • Meyve sularının içindeki doğal meyve oranına dikkat edilmelidir.

İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ideal meyve suyunu bularak verimli bir alışveriş yapabilirsiniz. Şahsi tüketiminiz ya da işletmenizde müşterilere sunmak için seçim yaparken ürünlerin özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Özellikle işletmeniz varsa, toptan meyve suyu alışverişi yaparken özenli ve kaliteli ürünleri seçebilirsiniz. Sağlam paketlemeye sahip kaliteli meyve suyu çeşitleri arasından tercih yaparak hem kendinizi hem de müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Meyve Aromalı İçecekler Sağlıklı mıdır?

Meyve aromalı içecekler, fazla tüketilmediğini sürece sağlık açısından sakıncalı değildir. Gerçek meyve özleri eklenerek yapılan meyve aromalı içecekler, lezzetli alternatif ürünlerdir.

Meyve Aromalı İçeceklerin Raf Ömrü Ne Kadardır?

Pastörize edilen ve uygun şartlarda paketlenen meyve sularının raf ömrü saklama koşullarına göre değişmekle birlikte genellikle 12 aydır. Oldukça uzun süre içeriği bozulmadan saklanabilen meyve aromalı içecekler, paket üzerinde yazan koşullarda saklanmalıdır.

Meyve Aromalı İçecek Nedir?

Meyve aromalı içeceklerin içeriğinde yer alan meyve oranı, %0-9 oranındadır. Bu oran arttıkça meyve aromalı içeceğin kalitesi de artar. Aynı zamanda yüksek oranda lezzete sahip olan meyve aromalı içecekler gazlı içeceklere kıyasla sıklıkla tercih edilir.