Kraf 1040 Sekreterlik Kapaksız A4 - Mavi resmi
Göz at

Kraf 1040 Sekreterlik Kapaksız A4 - Mavi

43,07 TL + KDV 51,68 TL (KDV Dahil)
Kraf 1045 Sekreterlik Kapaklı A4 - Siyah resmi
Göz at

Kraf 1045 Sekreterlik Kapaklı A4 - Siyah

57,42 TL + KDV 68,90 TL (KDV Dahil)

Sekreterlik Kullanım Kolaylığı

Birçok alanda işleri kolaylaştırmak ve akışı hızlandırmak için portatif çözüm sağlayan sekreterlik kullanılır. Çizim yapma, not alma gibi birçok işlem için alt zemine gerek duyulmadan iş akışı sağlar. Düzenli, hızlı ve pratik olarak not alma işleminin sapılmasını sağlar. Notların düzgün olarak korunması ve muhafazasını üstlenir.

Üst tarafında bulunan mandal kıskacı sayesinde evrakların bir arada durmasına yardım eder. Evrakları çıkarmadan, bulunmasını kolaylaştırır ve dağılmasını engeller. Evraklar, notlar, bilgiler düşme ve kaybolma riski olmadan korunur. Zaman kaybını önler, hızlı anlık çözüm sunar. Gerekli evrakların ihtiyaç halinde hızlı olarak bulunmasına ve sunulmasına yardımcı olur. Ayakta, dış ortamlarda, ofis düzeneği bulunmayan her yerde mobil ofis işlevi görür.

Sekreterlik Nedir

Sekreterlik nedir sorusunun cevabı seyyar mobil ofis demek yanlış olmaz. Yazı yazmak, not almak, belge saklamak ve sunmak gibi birçok işlevi bulunur. Bütün işlemleri hiçbir düzeneğe bağımlı olmadan bağımsız olarak gerçekleştirir. Ayakta, arazide, şantiyede, parkta, çatıda, yolda her ortamda ofis görevini sürdürür. Sert alt tabanı dayanak ve masa görevini yerine getirir. Kalem tutturma yeri kâğıt düzenleme ve saklama alanı bulunur. Kapaklı ve kapaksız modelleri işlevini artırır. Kapaklı modellerinde dış ortamda yağış, su ve nemden korunma sağlanır.

Mandal kıskacı birçok evrak, not ve belgeyi klasör gibi saklar. Set alt tabanı masa gibi zemin görevi üstlenir. Seyyar ofis düzeneği oluşturur. Çözüm odaklı çalışma sunar. Zamandan ve alandan tasarruf sunar. Kompakt, şık ve hafif tasarımı her ortamda kullanımını kolaylaştırır. Toplantılarda, çalışma ortamlarında rahatlıkla kullanılır. Anlık gerekli olan belge ve evrakların, bir arada bulunmasına ve korunmasına destek olur. Kapaklı ve kapaksız olarak kullanım avantajı sağlayan sekreterlik çeşitleri bulunur.

Mandal kıskacı bütün üretilen modellerde standart olarak kullanılır. Mandal kıskaç evrakların bir arada durmasını sağlarken hiçbir şekilde oynamasına ve kaymasına izin vermez. Hepsinin sabitlenerek durmasını sağlar. Ofis, okul, dershane, hastane, organizasyon işlerinde, inşaat alanlarında tercih edilir. Plan, düzen ve kolaylık sağlar. Her alanda, her ortamda organize olmayı, planlı ve kolay hizmet sunmayı sağlar. Sistematik ve programlı kişilere konfor sağlar.

Sekreterlik Kullanım Avantajları Nelerdir?

Ofis sekreteri ve yönetici asistanları tarafından kullanır. Sadece ofis ortamında değil her alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Çalıma hayatını kolaylaştıran pratik çözümler sunar. Konforlu not alma, yazı yazma ve çizim yapmayı sağlar. Çalışanlara rahat iş deneyimi yaşatır. Alt tabanı sert ve dayanıklı materyallerden üretilir. Kâğıt ve evrakların deforme olmadan kullanılmasını sağlar. Portatif masa görevi görerek ayakta bağımız olarak çalışmaya destek olur. Sekreterlik avantajları arasında en önemlisi zaman kaybedilmeden işlerin düzenli olarak devam etmesini sağlamasıdır.

Önemli detayların unutulmadan, atlanmadan her alanda rahatlıkla kaydedilmesini sağlar. Açık alanlarda duvara ve bir noktaya asılarak kullanılır. Kullanım kolaylığı açısından halk arasında notluk olarak adlandırılır. Şık tasarımı, pratik kullanımı, her alanda rahatlık sağlaması ve güven vermesi nedenleriyle birçok alanda yaygın olarak kullanılır. Mandal kıskacı dağınık evrakların, ödevlerin ve projelerin düzenli olarak korunmasına destek olur. Korunaklı yapısı evrakların hasar görmesini, ıslanmasını, kırışmasını, yırtılmasını veya rüzgârda dağılmasını engeller.

Her türlü dış etkenlerden koruma sağlar. Dış ortamlarda not alırken gelen önemli evrakların mandala sıkıştırılarak kaybolmasını engeller. Ayrı ayrı kağıtlar kullanıldığı gibi, not defterleri, proje sunumları ve dosyalar, içinde rahatlıkla muhafaza edilebilir. Kalem, kâğıt, defter, sunum gibi ofis içinde kullanılan birçok unsurun bir arada taşınmasını sağlar. Çok çalışan olan alanlarda kolaylıkla imza atılmasını, denetim yapılmasını kolaylaştırır.

Sekreterlik Çeşitleri Nelerdir

Birçok alanda kullanım rahatlığı sağlayan ürünün, farklı renkleri çalışma ortamına göre belirlenir. Kurumsal olarak mavi renk yaygın olarak tercih edilir. Kırmızı ve siyah renkli olarak da üretim modelleri bulunur. Farklı modeller ve özelliklerde üretilerek bütün alanlarda avantaj sağlar. A4 dikey dosya modeli, yatay modeli, kapaklı modeli, şeffaf modelleri, kapaksız standart modeli gibi değişik modellerde üretilmektedir. Bazı kurumsal firmalar kendi logo ve renklerine göre özel üretim yaptırarak kullanmaktadır. Sekreterlikler, kurumların aynı zamanda kurumsal imajını da temsil ederler. Özellikle inşaat sektöründe mimarlar, mühendisler, koordinatörler, şantiye sorumluları, bölüm şefleri, ustabaşı ve ustalar firmanın verdiği ürünleri kullanırlar. Farklı birçok materyalden üretilerek kullanım sağlanır.

  • Desenli sekreterlik dosya
  • Ahşap sekreterlik dosya
  • Deri sekreterlik dosya
  • PVC-Kompakt sekreterlik dosya çeşitleri bulunur.
Sekreterlik Fiyatları

Sekreterlik dosya fiyatları ekonomik ve düşük maliyetler içerir. Pratik ve kullanım açısından işlevsel olan ürün fiyat avantajı sağlar. Deforme olmayan malzemelerden üretildiği için uzun süre dayanım ve kullanım avantajı sunar. İşletmelerde, okullarda, organizasyon alanlarında, açık havada her yerde pratik ve işlevsel olarak kullanılır. Özel tasarım ve farklı materyaller maliyetini artıran unsurlardır. Standart üretilen modeller uygun bütçeler oluşturur. Ebat ve malzeme değiştikçe maliyet artarak fiyatlara yansır. PVC dış materyali yağış, nem ve olumsuz maddelerin evraklara zarar vermesini engeller.

Kartvizit gibi önemli malzemelerin konulabileceği özel cepleri bulunur. Belgelerin belli bir düzende istenirse alfabetik sıralanmasına destek olur. PVC kaplı sert mukavva tabanlığı her ortamda masa görevi görerek kolaylık sağlar. Seyahatlerde, yolculuklarda, kullanım kolaylığı ve pratikliği sunar. Sekreterlik ürünleri, kırtasiye malzemeleri Bizsizeyeteriz sitesinde ekonomik ve kaliteli çeşitlerle satılıyor. Ev dışı bütün ürün grupları yer alıyor. Gıda ürünleri, atık yönetimi malzemeleri, her türlü kırtasiye ürünleri ve sarf malzemelerinin satışı yapılıyor. 128 bit SSL güvenlik altyapısıyla kurumsal ve profesyonel hizmet sunuluyor.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Sekreterlik dosya hangi malzemeden yapılır?

Standart olarak PVC kaplı sert mukavva kullanılır. Özel olarak deri, ahşap, kompakt malzemelerden de üretilmektedir.

  • Sekreterlik dosya çeşitleri nelerdir?

Standart olarak kapaksız, kapaklı ve ahşap modeller üretilir. Özel olarak, yatay ve farklı boyları da bulunur.

  • Sekreterlik dosyanın hangi renkleri vardır?

Mavi, siyah ve kırmızı renkleri standart olarak üretilir. Özel olarak desenli, şeffaf ve özel renklerde üretimi yapılmaktadır.