Karton Tabak 18 cm 50'li resmi
15%
Göz at

Karton Tabak 18 cm 50'li

125,97 TL + KDV 107,07 TL + KDV 128,49 TL (KDV Dahil)
Plastik Tabak 17 cm 100'lü resmi
15%
Göz at

Plastik Tabak 17 cm 100'lü

95,00 TL + KDV 80,75 TL + KDV 96,90 TL (KDV Dahil)

Tek kullanımlık tabaklar, özel organizasyonların vazgeçilmez parçalarından biridir. Bunun başlıca nedeni plastik tabakların kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Yeniden kullanılan porselen ya da cam tabaklar daha zahmetli olurken tek kullanımlık ürünlerden yardım alarak kalabalık organizasyonlarda pratiklik sağlayabilirsiniz. Doğum günü, kutlama ya da çeşitli organizasyonlarda bulaşık yıkamaya gerek kalmadan plastik tabakları kullanabilirsiniz.

 

Kutlama yapılan ortamlarda temizlik süreci oldukça uğraştırıcı bir hal alabilir. Bu noktada pratik malzemeler kullanarak zahmetli etkinliklerde temizlik sürecini yumuşatabilirsiniz. Tek kullanımlık tabak çeşitleri böyle zamanlar için hem hijyenik hem de pratiktir. Yeniden kullanıma uygun olmadığı için bu ürünler, kullanıldıktan sonra çöpe atılır ve temizlik telaşından kurtulabilirsiniz.

 

Tek Kullanımlık Tabak Çeşitleri

Kullan at ürünler her türlü organizasyonda büyük kolaylık sağlar. Yemek servisinde hijyeni sağlamak amacıyla bir kez kullanılan ve çeşitli materyallerden üretilen tabaklar tercih edilir. Sağlığa uygun plastik, karton ve köpük tabaklardan sıklıkla yardım alınabilir. İnsan sağlığına uygun ve yemekle teması sorunsuz olan materyaller ise tabak üretiminde özenle seçilmektedir. Bu noktada tek kullanımlık tabak çeşitleri aşağıdaki gibi kategorize edilebilir:

 

 • Plastik tabaklar
 • Karton tabaklar
 • Köpük tabaklar
 • Tek bölmeli tek kullanımlık tabaklar
 • Birden fazla bölmeli tek kullanımlık tabaklar

 

Kullan at tabaklar oldukça pratik ürünlerdir. Hem sağlığa uygun olarak tasarlanan hem de zamandan tasarruf sağlayan birçok ürün arasından güvenle seçim yapabilirsiniz. Her türlü organizasyona uygun olarak tasarlanan tabaklar, düz beyaz renkte olabileceği gibi baskılı, renkli ya da desenli seçeneklere de sahiptir. Tüm kullan at ürünler insan sağlığına uyumlu ve hijyenik ortamlarda üretilerek tüketici ile sorunsuz bir şekilde buluşturulur.

 

Tek Kullanımlık Tabakların Kullanım Alanları

Hijyenik yemek servisi yapılan çeşitli alanlarda tek kullanımlık ürünler sıklıkla tercih edilir. Tek kullanımlık tabak çeşitlerinin kullanım alanları da oldukça geniştir. Genel olarak kullan at tabak çeşitleri, şu etkinliklerde sıklıkla tercih edilir:

 

 • Doğum günü etkinlikleri
 • Fast food işletmeleri
 • Parti mekanları
 • Düğünler
 • Piknik

 

Çeşitli boyutlara sahip olan kâğıt, karton, köpük ve plastik tabaklar kullanım alanlarına göre tercih edilebilir. Farklı desen, renk ve boyuta sahip ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun olarak tasarlanan tek kullanımlık tabak çeşitleri pratiklik kazanmak için ideal tercihlerden biridir.

 

Kullan At Tabaklar Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kullan at ürünler seçilirken bazı püf noktaları göz önünde bulundurulmalıdır. Bu tarz tabakları alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibi listelenebilir:

 

 • Kullan at tabaklar, yiyecekler ile teması sakıncalı olmayan materyallerden üretilmelidirler.
 • Çok çeşit yiyecek servisi için bölmeli kullan at tabak modelleri tercih edilebilir.
 • Yiyeceklerin birbirine karışmaması için çok bölmeli ürünler oldukça hijyenik ve şık bir sunuma yardımcı olur.
 • Davet, özel organizasyonlar ve partilerde şık desenli tek kullanımlık tabak çeşitleri tercih edilebilir.
 • Sıcak yiyecek servisi için kullan at ürünler özel olarak seçilmelidir.
 • Kalabalık organizasyonlarda kullanmak üzere seçilecek ürün sayısına özen göstermek gerekir.

 

Ofiste, evde ve dış mekanlarda yapılan etkinliklerde kullanmak üzere çeşitli ürünler tasarlanır. Plastik, köpük ve kâğıt ürünler hafif yapısıyla oldukça pratiktir. Çarpma ve düşürme durumunda kırılmadan her ortamda kullanıma uygundur. Özellikle bulaşık yıkamak için zaman olmayan durumlarda kurtarıcı ürünlerden biri olan kullan at tabak çeşitleri oldukça işlevseldir.

 

Kullan At Tabak Çeşitleri Hangileridir?

Kullan at malzemeler pratik, ekonomik ve zaman tasarrufu sağlayan ürünler içerir.  Daha çok kalabalık misafir ağırlayanların sıklıkla tercih ettiği bu ürünler; tabak, çatal, kaşık, bıçak ve bardak gibi çeşitlere sahiptir. Hijyenik bir kullanım sağlayan ve yiyecek içecek servisi bittikten sonra çöpe atılan ürünler büyük pratiklik sağlar. Tek kullanımlık ürünlerin her çeşidi, sağladığı avantajlarla da dikkat çeker. Her türlü kalabalık etkinlik için kurtarıcı olan bu ürünleri, verimli bir şekilde kullanmak mümkündür.

 

Kalabalık etkinliklerin vazgeçilmez parçalarından biri olan kullan at tabak çeşitleri, genellikle üretildiği materyallere göre sınıflandırılır. Kâğıt ve plastik tabaklar, az yer kaplaması açısından büyük avantaj sağlar. Bunun yanında köpük tabaklar, oldukça hafif ve dayanıklı yapısıyla birçok avantajı bir araya getirir.

 

Tüm kullan at mutfak malzemeleri, normal şartlar altında kullanılan yıkanabilir olanlara göre daha kullanışlıdır. Kullanım alanlarına göre tek seferlik kullanıma uygun malzemeleri özenle seçebilirsiniz.

 

Kullan At Tabak Fiyatları

Her bütçe ile uyumlu kullan at tabak fiyatları mevcuttur. Ürünlerin fiyatları tabak boyutlarına, üretildikleri materyallere ve ürün yapılarına göre farklılık gösterebilir. Bulaşık yıkama derdinden kurtulmak ve zamandan tasarruf etmek için ideal olan bu ürünler, büyük avantajlar sağlar. Bütçe dostu seçenekleriyle her türlü etkinlikte rahatlıkla kullan at ürünler kullanabilirsiniz.

 

Tek kullanımlık tabak fiyatları farklılık gösterebilir. Ancak genellikle ekonomik çeşitleriyle dikkat çeken bu ürünler oldukça bütçe dostu seçenekler içerir. Kâğıt, plastik ve köpük tabaklar hammadde fiyatları doğrultusunda farklı satış fiyatlarına sahiptir. Kampanya dönemlerinde oldukça uygun fiyatlı ürünler satın alabilirsiniz. Avantajlı ürün fiyatlarına göz atmak için bizbizeyeteriz.com kategorilerine göz atabilirsiniz. Toptan karton bardak alımlarında indirimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tek Kullanımlık Tabak Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

Tek kullanımlık tabaklar, kalabalık etkinliklerde, partilerde, organizasyonlarda yemek servisi için kullanılır. Özellikle piknik gibi dış mekanlarda malzemelerin yıkanamayacağı durumlarda kullanılabilir.

 

Tek Kullanımlık Tabaklar Sağlıklı mı?

Tek kullanımlık tabaklar sağlığa zarar vermeyen ve yiyeceklerle temasa uygun materyallerden üretilir. Bu nedenle sağlığa uygun ürünlerdir.

 

Tek Kullanımlık Tabak Çeşitleri Kullanışlı mı?

Kullan at tabak çeşitleri yıkanmaya gerek kalmadan yemek etkinliklerinde kullanılabilir. Pratik ve kullanışlı olan tek kullanımlık tabak çeşitleri güvenle tercih edilebilir.