Refine

Tek Kullanımlık Tabaklar

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala

Karton Tabak 18 cm 50'li

Ürün Ölçüsü:18 cm Paket İçeriği:50 Adet Koli İçeriği:1000 Adet • Pratik, kullanışlı ve kullan at bir üründür.

66,65 TL + KDV
78,65 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Plastik Tabak 17 cm 100'lü

Ürün ölçüsü:17 cm Paket İçeriği:100 adet

39,97 TL + KDV
47,16 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Tabak Karton Baskılı 18 cm 10'lu Paket

Ürün Ölçüsü:18 cm Paket İçeriği:10 Adet Koli İçeriği: 500 Adet
10,42 TL + KDV
12,29 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Tek Kullanımlık Tabaklar

Tek kullanımlık tabaklar; doğum günlerinde, fast food restoranlarında, düğünlerde, çeşitli partilerde kullanılmakta olup plastik, kâğıt veya köpük malzemeden yapılan ürünler arasında yerini alır. Genellikle ofislerde çok uzun zaman kalındığı düşünüldüğünde bu tek kullanımlık kullan at ürünler hayat kurtarıcı bir hal almaktadır. Çok fazla insanın bir arada bulunduğu ortamlarda veya iş yerlerinde yemek yedikten sonra bulaşık yıkamak oldukça zor ve zaman alıcı bir iştir. Bu gibi koşullarda tek kullanımlık tabaklar son derece pratik ve kullanışlı bir çözüm ürünüdür.

Oldukça kalabalık davet ortamlarda kullan at servis tabakları kullanmak en çok tercih edilen seçenekler arasında yerini almaktadır. Bu tarz ürünler, sağlıklı, pratik ve kullanımı kolay olmasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Kullan at tabakların kullanıldığı bazı alanları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Organizasyonlar
  • Partiler ve eğlenceler
  • Özel Davetler
  • İş yerleri ve ofislerde
  • Her türlü piknik ortamlarında
  • Kalabalık olan davetli ev ortamlarında


Bu tek kullanımlık tabak ürünlerin sağladığı en büyük avantaj oldukça hafif olması, çarpma veya düşürülmesi sonrasında kırılmıyor özellikte olmasıdır.


Kullan At Tabaklar Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Özel günlerinizde ve çeşitli organizasyonlarınızda evinizdeki tabaklar, kaşıklar ve çatallar adet olarak yetersiz kalabilir. Genellikle bu tarz çok kalabalık olan günlerinizde hem servis sırasında hem de servis sonrasında bulaşıklar sizleri zor durumda bırakabilir ve etkinliğiniz yorucu bir hal almanıza neden olur. Bu sebeple kullan at ürünler hayatı kolaylaştıran bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli kullanım alanları bulunduğu için, büyüklere veya çocuklara göre üretilen birçok kullan at ürüne ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Hayatınıza kolaylık ve hız sağlayan kullan at tabaklar pratik ve kolaylık sağlamak için tasarlanılmaktadır. Evlerinizde ve iş yerlerinizde iş yükünüzü azalmayı hedefleyen kullan at tabaklar alınırken nelere dikkat edilmelidir?

Bu ürünleri satın alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken bazı noktalar şunlardır:

  • Kullanmak istediğiniz ortama göre seçim yapmanız gerecektir. Davet, parti ve organizasyonlarda daha desenli veya renkli olan kullan at tabakları tercih etmeniz görsel açısından daha uygun olacaktır.
  • Ofis ve işyerlerinizde kullanacağınız ürünler daha çok düz renkli olanlardan olmalıdır. Model olarak ise çok gözlü olanları tercih edebilirsiniz.
  • Kâğıt, Plastik ve Köpük malzemelerden üretilmiş olan kullan at tabaklar genellikle çoklu seçeneklerle satışa sunulmakta olup, bu ürünler kalabalık ortamlarınızda daha çok işinize yarayacak önemli malzemelerdir. Doğum günü ve benzeri kalabalık davetlerinizde çoklu ürünleri tercih etmeniz daha uygun bir tercih olacaktır.
  • Ofisinizde atıştırmalık yemekleriniz için tek kullanımlık karton ya da plastik tabakları tercih edebilirsiniz. Bu tek kullanımlık ürünler ile kolayca işinizi halletmiş olursunuz hem de vaktinizi daha verimli hale getirirsiniz.


Kullan At Tabak Çeşitleri Hangileridir?

Kullan at tabaklar, kullanım amaçlarına bağlı olarak geliştirilip, üretilmektedir. Önceden sadece tek tip beyaz renkten oluşmakta olan bu ürünler günümüzde desenli ve rengârenk modelleri ile tasarlanıp, satışa sunulmaktadır. Kullan at tabak çeşitleri; plastik, köpük, kâğıt gibi maddelerden üretilerek satışa sunulmaktadır. Modelleri ise tek bölmeli, çok bölmeli, desenli, desensiz, renkli ve beyaz olmak üzere çeşitlilik göstermektedir.