Fiyat Aralığı
Marka

Tek Kullanımlık Poşetler

Filtre 0
48,00 TL + KDV
57,60 TL (KDV Dahil)
178,50 TL + KDV
214,20 TL (KDV Dahil)
92,80 TL + KDV
111,36 TL (KDV Dahil)
89,90 TL + KDV
107,88 TL (KDV Dahil)
51,20 TL + KDV
61,44 TL (KDV Dahil)
171,00 TL + KDV
205,20 TL (KDV Dahil)
52,80 TL + KDV
63,36 TL (KDV Dahil)
52,80 TL + KDV
63,36 TL (KDV Dahil)
84,15 TL + KDV
100,98 TL (KDV Dahil)
72,00 TL + KDV
86,40 TL (KDV Dahil)
48,00 TL + KDV
57,60 TL (KDV Dahil)
48,00 TL + KDV
57,60 TL (KDV Dahil)

Tek Kullanımlık Poşet Nedir?

Poşetler hayatımızın büyük bir bölümünde önemli bir rol oynuyor. En basitinden bir markete gittiğimizde bile poşete ihtiyaç duyuyoruz. Yaygın olarak kullandığımız pek çok farklı tek kullanımlık poşet modelleri bulunuyor. Örnek vermek gerekirse; buzdolabı poşeti, hışır poşetler, kilitli poşetler, manav poşetleri ve naylon poşetler.

Poşetler petrolden üretilmektedir. Bu ürünler suya, neme ve diğer kötü hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Tek kullanımlık poşetler dayanıklı olmasının yanı sıra esnektir. Tek kullanımlık poşet kullanımı dünyada ve de ülkemizde oldukça yaygındır. Ülkemiz çapında yapılan bir araştırmaya göre her insan yılda ortalama 312 tek kullanımlık poşet kullanıyor.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte poşet üretimi ortaya çıkmış ve insan hayatını büyük oranda kolaylaştırmıştır. Tek kullanımlık poşetler polietilenden üretilmektedir. İnsan hayatını oldukça kolaylaştıran poşetlerin kullanım alanları da çok geniştir. Poşetler hem endüstriyel hayatta hem de günlük yaşamda sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tek kullanımlık poşetler kullanım alanına göre farklı kalitelerde üretilmektedir. Bizler müşterilerimizin talepleri üzerine farklı boyutlarda ve farklı kalitelerde poşetler üretmekteyiz. Bu konuda kendini geliştiren firmamızla iletişime geçerek en iyi poşetleri satın alabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Poşetler Nasıl Üretilir?

Tek kullanımlık poşetlerin ana maddesi plastiktir. Bu poşetler üretilirken hammadde olan plastik ve birkaç karışımın mikserden geçirilmesiyle oluşur. Karışan maddeler plastik film makinesine gönderilir ve işlenerek rulo haline getirilir. Rulo haline gelen plastik maddeler kesilerek istenilen boyutlara getirilir. Bu işlemler sonucunda poşetler kullanılmaya hazır hale gelir. Bu rulolardan arta kalan parçalar ise tekrardan üretim makinesine gönderilerek değerlendirilir. Yani poşetler geri dönüşüme uygun bir üründür.

Poşet Kullanım Alanları Nerelerdir?

Bizler müşterilerimiz için ambalaj ve paketleme ürünleri  içerisinde farklı türlerde poşetler tedarik etmekteyiz. Tedarik ettiğimiz poşetler gerek gıda ambalajlanmasında gerekse günlük kullanıma uygundur. Bizler ürünlerin bozulmasını engelleyen, ısıyı koruyabilen poşetler de tedarik ediyoruz. Çok fazla poşet türü bulunuyor. Örnek vermek gerekirse; buz dolabı poşeti, dondurma poşeti, fırın poşeti, karpuz taşıma poşeti, klasik market poşeti, mağaza poşeti ve sebze poşeti. Poşetler isteğe özel olarak da üretilebilen bir ürün grubudur.

Baskılar sayesinde poşetlerinizi özelleştirebiliriz. Bu sayede markanızın reklamını oldukça uygun maliyetler yapabilirsiniz.  Poşetleri nerede kullanacağınız oldukça önemlidir. Örnek vermek gerekir ise bir çöp poşetiyle bir manav poşetinin aynı standartlarda olması doğru değildir. Bu tarz nedenlerden dolayı poşet kalitesinde farklılıklar vardır. Bunun yanı sıra boyutlarda da farklılıklar bulunmaktadır. Örneğin manav için kullanılacak olan bir poşetle bir çöp poşetinin boyutu aynı olamaz.


En çok tek kullanımlık poşet kullanılan alanlar;

Alışveriş

Alışveriş demek poşet demektir. Alışveriş yaparken satın aldığınız ürünleri bir poşet yardımıyla taşımanız gerekmektedir. Aksi halde ürünleri elinizde taşımanız gerekir ve bu durumda oldukça zorlayıcı olacaktır.

Nakliye

Günlük kullanımın dışında en çok poşet kullanılan alan nakliyedir. Nakliye yaparken taşınacak eşyaların toplu bir halde durması için ve daha kolay taşınabilmesi için büyük boy poşetler kullanılmaktadır.

Koruma ve Saklama

Özellikle yiyecekler ve sebzeleri korumak ve muhafaza etmek için poşetler kullanılmaktadır. Buzdolabına sebzeleri koymadan önce bir poşete koymak onların daha temiz olmasını ve de daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

 

Tek kullanımlık poşetler toptan alımlarda en uygun fiyatları ile kategorimizde. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçin.