Marka
Etiket

Endüstriyel Havlular

Filtre 0
788,95 TL + KDV
946,74 TL (KDV Dahil)

Endüstriyel havlular genellikle kağıt havlu kullanımının yoğun olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Tercih edilme sebepleri arasında;

 • Güçlü ve dayanıklı yapısı,
 • Fazla sayıda kağıt havlu içermeleri,
 • Uzun süre kullanılabilmeleri,
 • Hijyenik kullanım imkanı sunmaları,
 • Çok amaçlı ürünler olması sayılabilir.

Birçok ortamda kullanılabilen endüstriyel kağıt havluların en çok tüketildiği alanlar ise yoğun tempoya ve kalabalığa sahip olan iş yerleridir.

Endüstriyel havlular güçlü ve kalın bir yapıya sahiptir. Bu sayede herkesin tek kullanımlık kağıt havlular ile ellerini kurulamasına olanak tanırlar. Özellikle iş yerlerinde hijyenik bir ortam oluşturulmasına katkı sağlarlar. Bununla beraber uygun fiyatları ile de tercih edilebilirliklerini arttırmaktadırlar.

Endüstriyel Havlu Nedir?

Endüstriyel havlu, sıvıların silinip temizlenmesi ve ıslak ellerin kurulanması için tasarlanmış olan çok amaçlı bir kağıt havlu çeşididir. Bu havluların öne çıkan özellikleri ve faydaları şu şekilde sıralanabilir;

 • Güçlü ve kalın bir yapıya sahiplerdir.
 • Yüksek emici özellik bulundururlar.
 • Hijyenik ürünlerdir.
 • Çok amaçlı özellik gösterirler.

Endüstriyel havlular, güçlü ve kalın yapıları sayesinde kolay kolay kopmaz ve parçalanmazlar. Yüksek emici özellikleri ise endüstriyel havluların, sıvıları hızlı ve pratik bir şekilde temizlemesini ve tek bir parça havlu kağıt ile oldukça fazla oranda sıvının yok edebilmesini sağlar. Sıvı temizleme, etrafın tozunu almada kullanılma, ıslak elleri kurulama gibi farklı alanlarda kullanılarak çok amaçlı özellik gösterirler. Ayrıca tek kullanımlık olmaları, hijyenik yapıda olmalarına ve etrafı ekstra temiz tutmalarına olanak tanır.

Endüstriyel kağıt havlular, tüm bu özellikleri sebebiyle özellikle kalabalık mekanlarda ve yoğun iş yerlerinde sıklıkla kullanılmaktadırlar. Hijyenin önemli olduğu ve tek kullanımlık ürünler ile temizliğin sağlandığı yerlerde endüstriyel kağıt havlu kullanmak en ideal seçenektir.

Endüstriyel Kağıt Havlu Çeşitleri Nelerdir?

Endüstriyel kağıt havluların sahip oldukları özelliklere göre farklı farklı çeşitleri bulunmaktadır. Durum böyleyken endüstriyel kağıt havlu çeşitleri;

 • Z katlı dispenser,
 • Sensörlü (fotoselli),
 • İçten çekmeli,
 • Jumbo şeklinde sıralanabilir.

Z katlı dispenser endüstriyel kağıt havlu, her kullanımda tek bir havlu kağıdın kolayca alınmasına olanak tanıyan özel dispenser ve aparatlar yardımı ile kullanılır. Dispenser içerisine yerleştirilen endüstriyel kağıt havlulara, kullanım öncesinde kimse eliyle temas edemediği için hijyenik bir kullanım ortamı oluşur. Ayrıca dispenser yardımı ile yalnızca tek kağıt havlunun çekilebilmesi gereksiz kağıt havlu kullanımının önüne geçer. Bu sayede çevreci ve ekonomik kullanım imkanına olanak tanır.  Kalabalık ofislerde, işyerlerinde, mekanlarda, plazalarda hijyenik ortamın sağlanabilmesi için genellikle z katlı dispenser endüstriyel kağıt havlu kullanılması tercih edilir.

Sensörlü (fotoselli) endüstriyel kağıt havlular özel sensörlere sahip olan dispenserler aracılığı ile kullanılır. Sensörlü dispenserlerin fiyatları, z katlı dispenserlerin fiyatlarına göre daha yüksektir. Ancak sensörlü dispenserlerin her kullanımda havlu kağıdı vermeden önce belirli bir süre kullanıcıyı bekletmesi ve bekleme süresinin sonunda tek bir kağıt havlu vermesi tüketimi büyük ölçüde düşürür. Bu sayede ekonomik kullanım imkanı oluşur. Ayrıca daha az kağıt havlunun harcanması çevrenin korunmasına da katkı sağlar.

İçten çekmeli endüstriyel kağıt havlular ortadan çekmeli dispenserler ile birlikte kullanılır. Kağıt havlunun istenildiği miktarda dispenserin ortasından çekilerek kullanılabilmesini sağlarlar. Bu nedenle çok ekonomik değillerdir. Hızlı kullanım imkanı oluştururlar ve kısa sürede halledilmesi gereken işlerde tercih edilirler. Genellikle sanayi tipi çalışma yerlerinde ve yüzey temizlik işlemlerinin yapılması amacıyla kullanılırlar.

Jumbo endüstriyel kağıt havlular özel dispenserlerin yardımı ile kullanılır. Çoğunlukla tek kat olarak üretilirler ve 250 metreden fazla uzunluğa sahip dev rulolardan meydana gelirler. Çok fazla kağıt havlu kullanılması gereken ortamlarda tercih edilirler. Genellikle sanayi tipi çalışma yerlerinde temizlik yapılması amacıyla kullanılırlar.

“Biz Size Yeteriz” geniş ürün çeşitliliği sayesinde her kullanım alanına ve amacına uygun endüstriyel kağıt havlu seçeneklerine erişim sağlamanıza olanak tanır. Ayrıca uygun fiyatları sayesinde her kullanıcı tarafından tercih edilebilmektedir.

Biz Size Yeteriz ile Toptan Endüstriyel Kağıt Havlu Alışverişi

“Biz Size Yeteriz”, müşterilerine endüstriyel kağıt havlu alışverişlerini toptan yapma olanağı tanımaktadır. Genellikle kalabalık iş yerlerinde ve geniş mekanlarda tercih edilen endüstriyel kağıt havlular fazla sayıda insan tarafından sık sık kullanılmaları nedeniyle kısa bir sürede tükenebilmektedir. Bu durum, işletme sahiplerinin sık sık kağıt havlu alışverişi yapmak zorunda kalmasına sebep olmaktadır.

Toptan endüstriyel kağıt havlu alışverişi kısa süre içerisinde kullanılan ve biten endüstriyel kağıt havluların, sürekli alınma zahmetini ortadan kaldırır. Ayrıca ürünlerin toptan satılması tane ürün fiyatını düşürmekte ve müşterilere ekonomik alışveriş imkanı tanımaktadır. Bu nedenle kullanıcılar tarafından sıklıkla toptan endüstriyel kağıt alışverişi tercih edilmektedir.

Toptan Endüstriyel Kağıt Havlu Fiyatları

Toptan endüstriyel havlu fiyatları; kağıt havlunun çeşidine, kalitesine ve boyutuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Kağıt havlu çeşidinin boyutu, gücü ve dayanıklılığı arttıkça fiyatı da yükselmektedir. Ancak ürünlerin toptan satılması fiyatların düşük olmasını sağlamaktadır. Daha ekonomik fiyatlarla alışveriş yapmak isterseniz, toptan endüstriyel havlu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Endüstriyel Kağıt Havlunun Kaç Çeşidi Var?

Bu havluların çeşitleri; z katlı, sensörlü, içten çekmeli ve Jumbo endüstriyel kağıt havlulardır.

Endüstriyel Kağıt Havluların Toptan Satılmasının Kullanıcıya Sağladığı Fayda Nedir?

Havluların toptan satılmasının kullanıcıya sağladığı fayda, sürekli kağıt havlu alışverişi yapma derdini ortadan kaldırması ve daha ekonomik olmasıdır.

Endüstriyel Kağıt Havlu Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Endüstriyel kağıt havlu fiyatları, satılan ürünün çeşidine, boyutuna ve kalitesine göre belirlenir. Daha kalın yapılı, daha büyük boyutlu ve daha kaliteli endüstriyel kağıt havluların fiyatları yüksektir.