Komili Konfor Gold Tuvalet Kağıdı 12*4 resmi
Göz at

Komili Konfor Gold Tuvalet Kağıdı 12*4

546,22 TL + KDV 655,46 TL (KDV Dahil)
Komili Yuvam Ekonomik Tuvalet Kağıdı 12*4 resmi
Göz at

Komili Yuvam Ekonomik Tuvalet Kağıdı 12*4

314,43 TL + KDV 377,32 TL (KDV Dahil)
Komili Yuvam Ekonomik Tuvalet Kağıdı 12'li
Göz at

Komili Yuvam Ekonomik Tuvalet Kağıdı 12'li

78,60 TL + KDV 94,32 TL (KDV Dahil)
Tempak Ekonomik Tuvalet Kağıdı 48'li resmi
Göz at

Tempak Ekonomik Tuvalet Kağıdı 48'li

259,50 TL + KDV 311,40 TL (KDV Dahil)

Tuvalet kağıtları insanlık için en önemli buluşlardan biridir. Tuvalet kağıdının insan sağlığı ve hijyeni açısından kullanımı çok uzun zamanlara dayanmaktadır. Kişisel hijyen için bu ürünler son derece önemlidir. Farklı paket boyutları, desen, renk ve kokuları ile her kullanıcıya hitap eden ürünleri bulmak mümkündür.

Tuvalet kağıtları yaşam alanlarında kullanılmaktadır. İnsan ve canlıların bulunduğu her ortamda bulunması gerekmektedir. Nitekim bu ürünler temizlik ve hijyenin temeli kabul edilen temizlik ürünlerindendir. Özellikle banyo ve tuvaletlerde bu ürünler kullanılır.

Tuvalet kağıtları kişisel hijyen ve çevre temizliği için kullanılabilir. Bir rulo etrafına sarılmış haldeki selüloz bitkisinden elde edilen doğal ve organik pamuk kağıtlardan meydana gelmektedir. Piyasadaki markalar farklı çeşitlerde üretirler. Her kullanıcının istek ve ihtiyaçlarına göre ürünlerin çeşitlerini bulmak mümkündür.

Tuvalet kağıtları farklı çeşitlere sahiptir. Bu çeşitliliği ise ürünlerin özellikleri sağlamaktadır. Tuvalet kağıtları rulo üzerine sarılı olan pamuk kağıtların kaç katlı olduğuna göre çeşitlenir. Ürünlerin renkli ya da renksiz olması da çeşitlilik sağlar. Bazı markalar parfümlü ürünler de üretmişlerdir. Aynı zamanda tuvalet kâğıdı paketleri içerisinde kaç adet rulo olduğu da bu ürünlerin çeşitli olmasına imkân vermektedir.

Tuvalet Kâğıdı Paket Miktarları Nelerdir?

Tuvalet kağıtları farklı paketler halinde satışa sunulmaktadır. Üretici markalara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Buna karşın ürün paketleri genel olarak, 8’li, 12’li, 16’lı, 32’li ve 48’li olmak üzere farklı paket miktarlarında mevcuttur. Özellikle ev tipi tuvalet kağıtları genellik ile 32’li olarak tercih edilebilir.

Yaşam alanlarınızda tuvalet kâğıdı sıkıntısı çekmemek için paket içerisinde fazla sayıda rulo olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle ani olarak bitmelerinin önüne geçebilirsiniz. 32’li tuvalet kâğıdı paketleri bu ihtiyaçlar için özellikle tercih edilmektedir. Bu paketleri tercih ederek evinizin her köşesinde ürünleri yerleştirebilir ve acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Tuvalet kâğıdı 32’li paketleri ile kullanıcılarına avantajlar ve faydalar sunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi, ani bir şekilde biten ve kullanım aciliyeti olan durumlara karşı önlem teşkil etmesidir.

Stok ürünler olarak evlerinizde durması gereken tuvalet kağıtları oldukça önem arz etmektedir. Hem kişisel hijyen hem de temizlik sırasında oldukça avantajlıdır. Leke ve kirlerin temizlenmesi gibi durumlarda kopar at formundaki bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Tuvalet Kâğıdı Çeşitleri Nelerdir?

Tuvalet kağıtları farklı çeşitlerde üretilmektedir. Bu çeşitlilik ürünlerin sahip olduğu özelliklerin farklı olmasının sonucudur. Bu ürünler bir yaşam alanında olmazsa olmazdır. Farklı çeşitleri ile kişisel hijyen ve temizlik ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.

Tuvalet kâğıdı çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Desenli ya da desensiz ürünler,
 • Parfümlü ya da kokusuz olanlar,
 • Renkli ya da renksiz bir şekilde üretilenler,
 • Tamamen saf ve organik tuvalet kağıtları,
 • Paket miktarlarına göre farklı ürünler,
 • Ruloların sahip oldukları kâğıt katlarına göre çeşitlenmektedir.

Bu çeşitlilik her istek ve ihtiyaca yönelik ürünlerin bulunmasına yöneliktir. 3 katlı tuvalet kağıtları en çok tercih edilen çeşitlerindendir. 2 ve 3 katlı ürünlerin daha sık karşılaşıldığı bu ürünleri fazla katlı olarak satın almak kullanıcılarına avantaj sağlar.

Bu avantajlardan en mühim olanı 3 katlı olanlarının suya ekstra dayanıklı olmasıdır. Bu ürünler bir tek kâğıtta bile üst düzey verim sağlamaktadır. Sizler de kendi istek ve ihtiyaçlarına yönelik ürün çeşitlerini inceleyebilir ve ilgili kategoriden satın alabilirsiniz.

Tuvalet Kâğıdı Fiyatları

Tuvalet kâğıdı fiyatları her bütçeye uygun olarak ilgili kategoride kullanıcılarına sunulur. Genel itibari ile tuvalet kağıtları, en çok kullanılan kişisel hijyen ürünleridir. Bir yaşam alanında olmazsa olmazdır. Kendi ve çevrenizin sağlığı için mutlaka bu ürünleri kullanmak gerekmektedir.

Tuvalet kâğıdı fiyatları uygun ve ucuz olarak değerlendirilebilir. Ürünlerin çeşitleri sayesinde her bütçeye, isteğe ve ihtiyaca yönelik ürünleri satın almak son derece kolaydır. Hem ev için hem de işletmelere toptan ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Tuvalet Kâğıdı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tuvalet kâğıdı satın alırken bazı dikkat edilmesi gereken hususlar olabilir. Bu hususlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Her bir rulonun sahip olduğu pamuk kâğıt katına dikkat etmek,
 • Alerjik bireylerde kokusuz ürünleri tercih etmek,
 • Suya dayanıklı ürünleri seçilmesi,
 • Şık ve estetik görünüm isteyenler için renkli tuvalet kağıtları satın almak,
 • Daha ekonomik olması için 32’li paketleri tercih edilmesi ve
 • Saf ve organik pamuktan üretilmiş olan ürünlerin satın alınması.

Sizler de bu gibi hususlara dikkat ederek en uygun ürünleri satın alabilir ve alışverişinizden memnun kalabilirsiniz.

Bizsizeyeteriz ile Toptan Tuvalet Kâğıdı Alışverişi

Tuvalet kağıtları ev tipi olmalarının yanı sıra işletmelerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle insan gücü ile çalışan her türlü işletme tuvalet kağıdına ihtiyaç duymaktadır. Bu işletmelere örnek olarak; kafeler, restoranlar, fabrikalar, ofisler ve şirketler gibi kurum ve kuruluşlar verilebilir.

İşletmeler için toptan tuvalet kâğıdı daha uygun olmaktadır. Farklı paket miktarlarını toptan olarak satın almak daha ekonomik ve avantajlıdır. Sadece işletmeler için değil ev için de toptan tuvalet kâğıdı satın alınabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Saf ve Organik Tuvalet Kâğıdı Ne Demek?

Saf ve organik tuvalet kağıtları içerisinde insan sağlığına zararlı madde içermez. Tamamen saf ve organik pamuktan meydana gelir.

Renkli Tuvalet Kâğıdı Nedir?

Tuvalet kâğıdı markaları ürünlerini renkli olarak üretebilir. Beyaz renk harici tüm ürünler renkli sayılmaktadır.

Kokulu Tuvalet Kâğıdı Zararlı mı?

Kokulu tuvalet kağıtları insan sağlığına zararlı değildir. Buna karşın alerjik bünyeleri kişilerin kullanırken dikkat etmesinde yarar vardır.