Por Çöz Pas Ve Kireç Çözücü 1 Litre resmi
Göz at

Por Çöz Pas Ve Kireç Çözücü 1 Litre

52,50 TL + KDV 63,00 TL (KDV Dahil)
Domestos Çamaşır Suyu 810 Gr * 20-Li 100954
Göz at

Domestos Çamaşır Suyu 750 Ml

46,02 TL + KDV 55,22 TL (KDV Dahil)
Mr.Oxy Ultra Hijyenik Çamaşır Suyu 0,75 Ml resmi
Göz at

Mr.Oxy Ultra Hijyenik Çamaşır Suyu 0,75 Ml

32,34 TL + KDV 38,81 TL (KDV Dahil)
Oxy Ultra Hijyenik Çamaşır Suyu 5 Kg resmi
Göz at

Oxy Ultra Hijyenik Çamaşır Suyu 5 Kg

111,23 TL + KDV 133,48 TL (KDV Dahil)
Oxy Çamaşır Suyu Parfümlü 20 Kg resmi
Göz at

Oxy Çamaşır Suyu Parfümlü 20 Kg

327,95 TL + KDV 393,54 TL (KDV Dahil)
Cif Krem Amonyaklı 750 ml resmi
Göz at

Cif Krem Amonyaklı 750 ml

57,55 TL + KDV 69,06 TL (KDV Dahil)
Oxy Kireç Ve Pas Çözücü 1 Kg resmi
Göz at

Oxy Kireç Ve Pas Çözücü 1 Kg

27,44 TL + KDV 32,93 TL (KDV Dahil)
Oxy Mineralli Temizlik Kremi 7 Kg resmi
Göz at

Oxy Mineralli Temizlik Kremi 7 Kg

187,53 TL + KDV 225,04 TL (KDV Dahil)
Oxy Banyo Temizleyici 1 Kg resmi
Göz at

Oxy Banyo Temizleyici 1 Kg

55,92 TL + KDV 67,10 TL (KDV Dahil)
Cif Krem Çamaşır Suyu Katkılı 675 ml resmi
Göz at

Cif Krem Çamaşır Suyu Katkılı 675 ml

57,55 TL + KDV 69,06 TL (KDV Dahil)
Cif Power & Shıne Banyo 750 ml Sprey resmi
Göz at

Cif Power & Shıne Banyo 750 ml Sprey

85,30 TL + KDV 102,36 TL (KDV Dahil)
Ace Çamaşır Suyu 4 Kg resmi
Göz at

Ace Çamaşır Suyu 4 Kg

108,75 TL + KDV 130,50 TL (KDV Dahil)
Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu 750 ml resmi
Göz at

Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu 750 ml

47,03 TL + KDV 56,44 TL (KDV Dahil)
Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu 3,5 Kg resmi
Göz at

Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu 3,5 Kg

127,88 TL + KDV 153,46 TL (KDV Dahil)
Oxy Ultra Hijyenik Çamaşır Suyu 20 Kg resmi
Göz at

Oxy Ultra Hijyenik Çamaşır Suyu 20 Kg

422,48 TL + KDV 506,98 TL (KDV Dahil)
Oxy Çamaşır Suyu Parfümlü 5 Kg resmi
Göz at

Oxy Çamaşır Suyu Parfümlü 5 Kg

83,06 TL + KDV 99,67 TL (KDV Dahil)
Oxy Tuz Ruhu 5 Kg resmi
Göz at

Oxy Tuz Ruhu 5 Kg

88,75 TL + KDV 106,50 TL (KDV Dahil)
Oxy Kireç Ve Pas Çözücü 20 Kg resmi
Göz at

Oxy Kireç Ve Pas Çözücü 20 Kg

405,81 TL + KDV 486,97 TL (KDV Dahil)
Oxy Kireç Ve Pas Çözücü  5 Kg resmi
Göz at

Oxy Kireç Ve Pas Çözücü 5 Kg

101,65 TL + KDV 121,98 TL (KDV Dahil)
Oxy Hijyenik Wc Temizleme Maddesi 1 Kg resmi
Göz at

Oxy Hijyenik Wc Temizleme Maddesi 1 Kg

48,02 TL + KDV 57,62 TL (KDV Dahil)
Prohijyen Wc Plus Temizlik Kimyasalı 1 Kg resmi
Göz at

Prohijyen Wc Plus Temizlik Kimyasalı 1 Kg

67,52 TL + KDV 81,02 TL (KDV Dahil)
Lavabo Açıcı 40 Gr resmi
Göz at

Lavabo Açıcı 40 Gr

20,63 TL + KDV 24,76 TL (KDV Dahil)
Prohijyen Creme Mineralli Ovma Maddesi 750 Ml resmi
Göz at

Prohijyen Creme Mineralli Ovma Maddesi 750 Ml

62,10 TL + KDV 74,52 TL (KDV Dahil)
Tuz Ruhu 550 Ml resmi
Göz at

Tuz Ruhu 550 Ml

18,15 TL + KDV 21,78 TL (KDV Dahil)
Mr. Oxy Lavabo Açıcı 550 Ml resmi
Göz at

Mr. Oxy Lavabo Açıcı 550 Ml

44,00 TL + KDV 52,80 TL (KDV Dahil)

Tuvalet ve banyo temizliği yaşam alanlarının daha hijyenik olması için yapılması gereken işlerin ilk sırasında yer almaktadır. Özellikle ortak kullanım alanı olmaları sebebiyle çok daha steril bir durumda olmaları gerekir. Hem kendi sağlığınız hem de bu alanları paylaştığınız aile üyelerinizin sağlığını düşünmeli ve hijyeni doğru yöntemlerle sağlamalısınız.

Temizlik işlemleri sırasında, en doğru banyo temizlik malzemelerini kullandığınızdan emin olmalısınız. Yetersiz şekilde uygulama yapmak, bakteri ve virüslerin arındırılmasına engel olmaktadır. Bu durum ciddi sağlık problemlerine sebep olabilir. Her alan için farklı ürün kullanmak gerekiyor. Her yüzeye aynı malzemeyi kullanmak yeterli etkiyi yaratmayacaktır.

Mutfak temizlik malzemeleri yağlar ve yemek kalıntılarından kurtulmak için tasarlanmıştır. Tuvaletlerde kullanıldıkları takdirde su ve kireç lekelerinden kurtulmak mümkün olmayacaktır. Etkili ve detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyan tuvaletlerde, çamaşır suyu veya banyo temizlik kimyasalları kullanılmalıdır.

Kimyasal içerikli bu ürünlerle direkt olarak temas etmekten kaçınmak gerekir. Çok fazla solumakta son derece zararlıdır. Doğru hijyeni sağlamak için güçlendirilmiş temizlik ürünlerini bizsizeyeteriz.com kalitesiyle uygun fiyatlı olarak satın alabilirsiniz.

Banyo – Tuvalet Temizlik Malzemeleri Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İlk olarak eksiklerinizi doğru olarak belirlemek ve liste yapmak malzemelerinizi alırken zaman kazandırıcı bir yöntem olmaktadır. Banyo ve tuvaletler için kullanılan malzemeler arasında;

  • Kireç çözücü,
  • Pas sökücü,
  • Lavabo açıcı,
  • Yüzey temizleyici,
  • Çamaşır suyu,
  • Tuz ruhu yer almaktadır.

Musluklarınız ve duş başlıklarınız için kireç çözücü ürünleri kullanmak gerekmekte ve aynı zamanda paslanma gözleniyorsa pas sökücü ürünler bu konuda etkili olmaktadır. Lavabo ve küvet giderlerinizi oluşabilecek tıkanıklıklara karşı düzenli olarak lavabo açıcılar ile temizlemelisiniz. Çok kirli yüzeyler için çamaşır suyu ve tuz ruhu ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Temizlik malzemelerinizi satın alırken kalitesinden emin olduğunuz markaları almalısınız. Ambalajsız ve içeriği bilinmeyen malzemeleri kullanmak kötü sonuçlar doğurur. Temizlik ihtiyacına göre doğru ürün seçmelisiniz. Muslukların temizlenmesinde yüzey temizleyici kullanmak gibi işlemler, temizliğin yetersiz olmasına sebep olacaktır.

Temizlik malzemeleri sürekli ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Bu yüzden toptan banyo temizlik malzemeleri almak çok daha avantajlı olmaktadır. Bu avantajlar hem fiyat hem de kullanım süresi tasarrufunu kapsamaktadır. Toptan alımlar özellikle çalışan ve alışverişlere çok fazla vakit ayıramayanlar için oldukça pratik bir yöntemdir.

Banyo temizliğinde olduğu gibi mutfak hijyenini sağlamak içinde toptan mutfak temizlik maddeleri almak fayda sağlamaktadır. Toptan temizlik malzemelerinizin tamamını bizsizeyeteriz.com ile kolayca satın alabiliyorsunuz. Dilediğiniz sayıda ürün çok kısa sürelerde sizlere ulaştırılıyor.

Bizsizeyeteriz ile Toptan Banyo ve Tuvalet Temizlik Malzemeleri

Toptan ve uygun fiyatları olarak temizlik malzemesi alabileceğiniz bir site olan bizsizeyeteriz.com, birçok marka ürünü sizlere sunuyor. Her alanda temizliği kolaylaştıran sıvı Arap sabunu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. İsterseniz çok amaçlı temizlik kimyasalı niteliğindeki ürünleri satın alabilirsiniz. Son derece etkili olmaları her alanda başarılı sonuçlar veren bu ürünler, uygun fiyatlarıyla sitede yerini aldı.

Ahşap yüzeylerde harikalar yaratan ahşap temizleyici özelliği taşıyan kaliteli markaları site farkıyla incelemek aydınlatıcı olacaktır. Özellikle parke ve ahşap yerlere sahip evler için site bilgilendirici ve satın alımlar için yönlendiricidir. Ahşap yüzeylerde yeni cilanmış hissi veren, parlatıcı ve derin temizlik sağlayan bu ürünleri tercih etmek temizlik hissini arttıracaktır.

Tüm yüzeylerde detaylı ve işe yarar bir temizlik yapılması isteniyorsa bu özelliği sunan Marc Yüzey Temizleyici mutlaka denenmelidir. Farklı bir marka ile tanışmak isteniyorsa bu durumda Oxy Genel Yüzey Temizleyici ürünü tercih edilebilir. Her markanın kalitesi farklılık gösterebilir. Her ürünü deneyebilir ve en beğendiğiniz temizlik ürünleriyle yola devam edebilirsiniz.

Bazı yüzey temizleyicileri, yerler silindikten sonra etrafa ferahlatıcı kokularıyla hoş bir hava bırakabiliyor. Güzel kokuları daha fazla hissetmek isteyenler için Oxy Parfümlü Yüzey Temizleyici kullanmak uygun olacaktır. Parfüm etkisiyle uzun süreli temizlik hissi yaşamak isteyenler için oldukça ideal bir ürün.

Banyolarda ve evlerin sevilen noktalarında yer alan aynalar, kolayca lekelenebilmektedir. Ayna ve camlarda uzun süreli temizlik sağlayan Oxy Camsil leke oluşumlarını geciktirmektedir. Parlak ve temiz camlarla temizliğin keyfi katlanıyor.

Banyo – Tuvalet Temizlik Malzemeleri Fiyatları

Banyo temizlik malzemeleri satın alımlarında ürünlerin kilo ve litre bazında ağırlıkları önem arz ediyor. Ağırlık ölçüleri arttıkça fiyatlarda paralel olarak artışa geçmektedir. Herhangi bir markanın pahalı olması kaliteli olduğunu göstermemektedir. Bu nedenle doğru kalite doğru fiyat yaklaşımı benimsenmelidir.

Doğru kalite, istenilen alanlarda temizliğin tam olarak gerçekleştirilebilmesidir. Doğru fiyat yaklaşımıysa, genel piyasa koşullarında dengeli fiyatlara sahip olmaktır. Tüketicilerin ulaşabileceği ücretler baz alınmalıdır.

Mutfak temizlik malzemeleri satın alma aşamalarında da yine fiyat ve performans dengesi gözetilmelidir. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere rahat ulaşım için güvenilir alışveriş sitesi tercih edilmelidir. Güvenilir alışverişin adresi olan bizsizeyeteriz.com toptan ve perakende satışlarıyla müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor. Bireysel ve kurumsal satın alımlarınızda tüm sorularınızı iletebilmektesiniz. Tüm aşamalarda gerekli desteği göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Banyo Temizliği için Hangi Deterjan?

Banyo temizliğinde fazla sayıda deterjan ürünü bulunmaktadır. Deterjan çeşitlerini incelemek ve karar vermek için bizsizeyeter.com kategorilerindeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Banyo ve Tuvalet En İyi Nasıl Temizlenir?

Etkili bir temizlik için genellikle yoğun kıvamlı çamaşır suları tercih edilmektedir. Düzenli olarak hijyeni sağlamak önemli olduğu için toptan çamaşır suyu almak avantaj sağlamaktadır.

Duştaki Kireç Lekeleri Nasıl Çıkar?

Kireç lekelerinden kurtulmanın en iyi yolu, kireç sökücüleri kullanmaktır. Diğer temizlik ürünleri ve su kireç lekelerinin oluşumunu engellemekte yetersiz kalmaktadır.