Fiyat Aralığı
Marka

Tuvalet Kağıtları ve Aparatları

Filtre 0
489,60 TL + KDV
587,52 TL (KDV Dahil)
1.008,49 TL + KDV
1.210,19 TL (KDV Dahil)
1.044,71 TL + KDV
1.253,65 TL (KDV Dahil)
842,52 TL + KDV
1.011,02 TL (KDV Dahil)
846,34 TL + KDV
1.015,61 TL (KDV Dahil)

Günümüzde, özellikle korona virüsü salgını sonrası temizlik ve hijyen hayatımızın büyük bir bölümünü etkilemektedir. Ortak kullanım alanlarında birçok bireyin kullandığı umumi tuvalet gibi yerlerde, en ufak temas ile yayılan mikropların sonuçlarının neler olabileceğini hep birlikte gördük. Durum böyleyken tuvalet kağıtları ve aparatlarının kullanımı, bakterilerin yayılımını engellemek için önemli çözümler sunmaktadır.  Bu sebeple, hijyenik olması ve kullanım pratikliği sebebiyle kağıt havlu dispenser alışverişi büyük bir oranda artış göstermiştir. Bununla birlikte kullanılan tuvalet kağıtları ve aparatların kalitesi de büyük önem arz etmektedir.

Tuvalet Kağıtları ve Aparatları Faydaları

Ortak kullanım alanlarında ya da umumi tuvaletlerde sıradan peçetelik yerine artık kağıt havlu dispenseri tercih edilmektedir. Kağıt havlu dispenser modeline göre tuvalet kağıtları ve aparatları değişiklik gösterir. Örneğin, kullanım kolaylığı ve modern tasarımları bulunan kullanıcılar için temas gerektirmeden kullanım deneyimi sağlayan kağıt havlu dispenserleri daha çok talep görmektedir.

Alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve otel gibi ortak kullanım alanlarında kullandığımız kağıt havlu dispenserlerinin pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Gelişen teknolojinin etkisiyle sensörlü kağıt havlu dispenser modelleri, temas gerektirmediğinden dolayı ön plana çıkar. Kağıt havlu tüketimi fazla olan yerlerde, bu alanda gideri fazla olan işletmeler için bir çözümdür. Kağıt havlu dispenseri kullanımı, gereksiz kullanımı azaltmaktadır. Faydalarını sıralayacak olursak:

  • Tasarruf sağlamakla birlikte maliyeti de büyük oranda azaltır.
  • Teması gerektirmemesi ile birlikte kapalı bir alanda muhafaza edilmesi hijyen açısından güvenilir bir çözümdür.
  • Kullanımının sınırlı olması israfı önlemektedir.
  • Birçok farklı aparatının ve renginin bulunması, kullanım yeri ile uyumunu arttırarak modern bir görünüm sağlar.
  • Yapısal olarak kaliteli olması darbelere karşı dayanıklılığını arttırır.

Uygun ve sağlam yere monte edilmemesi, kapıyla sürekli temas halinde olması sebebiyle, devamlı darbeler, aparatların kullanım ömrünü kısaltabilmektedir. Bu yüzden kullanım yerine en uygun modelin seçilmesi, aparatlardan alınacak verimi arttıracaktır.

Bizsizeyeteriz ile Güvenli Kağıt Havlu Dispenseri Alışverişi

Kağıt havlu dispenser alışverişi yaparken sizin için en uygun modele ulaşmanın yolu çok basittir. Temizlik kategorisinde yer alan alt başlıkları, ihtiyacınıza yönelik uygun seçimi yaparak, açıklayıcı ürün detaylarıyla pek çok renk, boy ve modele ulaşabilirsiniz.

Kapalı bir alanda muhafaza edilmesinden dolayı, tuvalet ortamındaki bakterilerden ve bir başkasının teması söz konusu olmadığı için oluşabilecek kirlilikleri izole eden kağıt havlu dispenserleri ile hijyeni sağlamak çok daha kolay hale gelmiştir. İhtiyacınıza göre hareketli kağıt dispenserin katlı ve içten çekmeli gibi modelleri de mevcuttur. Bütün modellerimiz sağlam yapıya sahip olduklarından dolayı uzun süreli kullanıma uygundur. Kilitlere sahip oldukları için içerisine kağıt havlu yerleştirmek oldukça kolaydır. Ayrıca otomatik kağıt havlu dispenserleri büyük kağıt saklama kapasitesine sahip oldukları için sürekli doldurmaya gerek duyulmaz.

Güvenli alışveriş deneyiminiz için Bizsizeyeteriz en doğru adrestir. Ödeme yöntemleriniz, kişisel verilerinizin gizli kalması için şifreli biçimde bankalara iletilir. Bilgileriniz firmamızın güvenlik prensibine göre 60 gün muhafaza edildikten sonra silinmektedir. Ayrıca kullanıcı sözleşmesi kapsamında bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Nakliye sürecinde problem yaşanmaması için satın aldığınız ürünler gerekli koşullarda muhafaza edilerek ve gerekli tedbirler alınarak kargoya teslim edilmektedir. Kaliteli, uygun fiyatlı birçok modelin bulunduğu ürünler ile en güvenilir alışveriş deneyiminiz için sipariş oluşturabilirsiniz.

Kağıt Havlu Dispenseri Fiyatları

Kağıt havlu dispenseri fiyatları, modellerine ve boyutuna göre değişiklik gösterse de genellikle uygun fiyatlıdır. Model arayışınızda sitemizde bulunan, cebinize uygun fiyat aralığını kendiniz belirleyerek en verimli alışveriş deneyiminizi yaşayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik doğru seçimi yapmak için sensör aralığını, kağıt havlu kapasitesi gibi ek özellikleri göz önünde bulundurmanız uzun süreli kullanımlarınız için faydalı olacaktır. Aynı zamanda kağıt havlu dispenserleri havlu dağıtımı için en etkili cihazdır. Duvara monte edilmesi, otomatikliği, her zaman temiz ve kuru olması, kirlilikten uzak tutulmasına yardımcı olur. Ayrıca kağıt havlu israfını ortadan kaldırır ve çevre dostu tüketim sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Kağıt Havlu Dispenseri Sıkışma Yapar mı?

Kağıt havlu dispenser modellerinde kağıt alma aparatları birbirinden farklılık gösterse de kopartma kısmı sayesinde kolayca kullanılabilmektedir. Bununla birlikte herhangi bir sıkışma problemi kağıt havlu tam olarak oturtulduğunda yaşanmamaktadır. Olası sıkışma problemlerinde başka birine ihtiyaç duymadan, kağıt havlu dispenserini kilidini açıp kullanıma aktif hale getirebilirsiniz.

Dispenser Peçete Nasıl Takılır?

Model farklılığına göre değişim gösteren, çift veya tek aparatlara takılarak kullanılır. Ayrıca kullandığınız modele göre sitemizde yer alan ürün açıklaması kısmından yararlanabilirsiniz.

Kağıt Havlu Dispenseri Hijyenik midir?

Kağıt havlulara el ile temas gerektirmeyen ve umumi tuvaletlerde yer alan bakterilerin kağıt havlululara temas etmemesi sebebiyle, kağıt havlu dispenserleri tamamen hijyeniktir. Aynı zamanda ürünün temizliği oldukça basittir. Pek çok model parmak izi bırakmadığından hijyen konusunda başarılıdır.