Pritt Stick Yapıştırıcı 11 Gram resmi
Göz at

Pritt Stick Yapıştırıcı 11 Gram

20,68 TL + KDV 24,82 TL (KDV Dahil)
Pritt Stick Yapıştırıcı 22 Gram resmi
Göz at

Pritt Stick Yapıştırıcı 22 Gram

34,55 TL + KDV 41,46 TL (KDV Dahil)
Pritt Stick Yapıştırıcı 43 Gram resmi
Göz at

Pritt Stick Yapıştırıcı 43 Gram

47,89 TL + KDV 57,47 TL (KDV Dahil)
Mikro Stick Yapıştırıcı 9 g 24'lü
Göz at

Mikro Stick Yapıştırıcı 9 Gram

12,73 TL + KDV 15,28 TL (KDV Dahil)
Mikro Stick Yapıştırıcı 21 g 24'lü
Göz at

Mikro Stick Yapıştırıcı 21 Gram

19,91 TL + KDV 23,89 TL (KDV Dahil)
Mikro Stick Yapıştırıcı 40 g 12'li
Göz at

Mikro Stick Yapıştırıcı 40 Gram

28,58 TL + KDV 34,30 TL (KDV Dahil)
Mas Stick Yapıştırıcı 8 Gram resmi
Göz at

Mas Stick Yapıştırıcı 8 Gram

16,63 TL + KDV 19,96 TL (KDV Dahil)

Pek çok eşyayı yapıştırmak için kullanılan sıvı ve stick yapıştırıcılar, farklı boyut ve çeşitlerde satılmaktadır. Hemen her evde bulunması gereken bu eşyalar kırılan birçok şeyi yapıştırmada pratik bir çözüm sunar. Fiyatlarının da uygun olması kolay bir şekilde alınmalarına yardımcı olur. İhtiyaca göre fazla ve az olanları mevcuttur. Hangi boyutlarda ihtiyacınız varsa seçerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Sıvı ve stick yapıştırıcılar iş yerlerinde ve okullarda sıklıkla kullanılır. Bunlar kırılan, dökülen eşyalarımızı yeniden tutturabilmek için adeta hayat kurtarıcı olabilir. Elimizin altında olduklarında çok daha hızlı bir şekilde yarım kalan işlerimize devam edebiliriz. Ancak bu küçük eşyaların yokluğu zaman kaybına yol açabilir. Küçük gibi görünse de sonuçları gerçekten büyük sonuçlara yol açabilir.

Sıvı ve stick yapıştırıcıların her ikisi de yapıştırma özelliği gösterse de birbirlerinden farklı özellikleri vardır. Sıvı yapıştırıcılar sürüldükten sonra kuruması için biraz bekletilmelidir. Bunlar kağıtları yapıştırmak için çok daha nadir kullanılır. Çünkü yapışkan izi kağıtta kalabilir. Ancak stick yapıştırıcı kağıtları yapıştırmada çok daha faydalıdır. Bunlar kağıtlarda bükülme, ezilme yapmazlar. Bu yüzden okullarda genellikle stick yapıştırıcılar kullanılmaktadır.

Sıvı ve Stick Yapıştırıcıların Faydaları

Sıvı ve stick yapıştırıcılar eşyaların ve kağıtların yapıştırılmasında kullanılırlar. Bunlardan sıvı yapıştırıcılar daha çok kırılan eşyaların yapıştırılmasında sonuç verirken, stick yapıştırıcılar kağıtların yapıştırılmasında kullanılır. Okullarda öğrenciler stick yapıştırıcılar sayesinde kağıtlardan, kartonlardan çeşitli yapıştırma işlemlerini yapabilmektedir. Bu yüzden öğrencilerin ihtiyacı olan yapıştırıcı aslında stick yapıştırıcıdır. Bu yapıştırıcılar ele de bulaşmadığından herhangi bir risk oluşturmaz.

Anaokulu öğrencileri dahi stick yapıştırıcıları ile istedikleri görseli yapıştırabilirler. Çocukların ince kas gelişimi için oldukça faydalı olacaktır. Bu yapıştırıcılar aynı zamanda ofis çalışanları için de çok faydalıdır. Dosyaların yapıştırılmasında veya fotoğraf yapıştırılmasında stick yapıştırıcılar sıklıkla kullanılmaktadır. Kolay bulabileceğiniz bir yere bu yapıştırıcıları yerleştirerek kısa sürede işlerinizi halledebilirsiniz. Zaman kaybı olmaması açısından en pratik yapıştırma yöntemlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Sıvı ve stick yapıştırıcıların faydaları arasında en önemlisi yapıştırma işlevidir. Bu işlev sayesinde pek çok yerde fayda sağlarlar. Her evde ve iş yerinde mutlaka bulunması gerekir. Eğer çok sık ihtiyacınız olmuyorsa boyut olarak küçük olanlarını tercih edebilirsiniz. Maliyetlerinin düşük olması ile herkesin alabilmesi mümkün olacaktır. En iyi ve en kalitelisini bizde bulabilirsiniz.

Sıvı ve Stick Yapıştırıcılar Nasıl Kullanılır?

Sıvı ve stick yapıştırıcıların kullanımları biraz farklıdır ancak işlevlerinin aynı olduğunu söyleyebiliriz. Stick yapıştırıcılar tıpkı bir ruj gibidir ve çevirince yukarı doğru açılır. Kullanımı oldukça basittir. Sadece yapıştırmak istediğiniz yere sürmeniz yeterli olacaktır. Sıvı yapıştırıcılar ise bir tüp şeklinde satılmaktadır. Bu tüpleri sıktıkça içinde sıvı bir şekilde akışkan yapıştırıcı çıkar. Bunu da yapıştırmak istediğiniz yere akıtmanız yeterli olacaktır.

Sıvı yapıştırıcılar ile kırılan eşyaları hızlı bir şekilde yapıştırabilirsiniz. Bir fincan veya bir bardak kırıldığında artık onları çöpe atmanızı gerektirecek bir zorunluluk kalmaz. Sıvı yapıştırıcıyı kırılan yere sürerek eskisi gibi bir arada olmalarını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte yırtılan sayfaları da bu tarz bir yapışkan ile yapıştırabilirsiniz. Pek çok farklı modelleri vardır. Kendinize uygun olanı sipariş verebilirsiniz.