Panda 209 Yazı Tahtası Duvara Monte 120 x 140 cm resmi
Göz at

Panda 209 Yazı Tahtası Duvara Monte 120 x 140 cm

1.837,13 TL + KDV 2.204,56 TL (KDV Dahil)
Panda 210 Yazı Tahtası Duvara Monte 120 x 200 cm resmi
Göz at

Panda 210 Yazı Tahtası Duvara Monte 120 x 200 cm

2.368,13 TL + KDV 2.841,76 TL (KDV Dahil)
Panda 208 Yazı Tahtası Duvara Monte 90 x 120 cm resmi
Göz at

Panda 208 Yazı Tahtası Duvara Monte 90 x 120 cm

1.192,50 TL + KDV 1.431,00 TL (KDV Dahil)
Duracell 2025 3V 5'Li resmi
Göz at

Duracell 2025 3V 5'Li

206,25 TL + KDV 247,50 TL (KDV Dahil)
Delta 179 Ataş 33 mm No:4 100 Adet resmi
Göz at

Delta 179 Ataş 33 mm No:4 100 Adet

9,90 TL + KDV 11,88 TL (KDV Dahil)
Alemdar Karton Klasör Dar resmi
Göz at

Alemdar Karton Klasör Dar

48,36 TL + KDV 58,03 TL (KDV Dahil)
Delta 183 Ataş 75 mm No:8 25 Adet resmi
Göz at

Delta 183 Ataş 75 mm No:8 25 Adet

31,44 TL + KDV 37,73 TL (KDV Dahil)
Pilot V-Ball Roller Kalem 0.5 mm - Siyah resmi
Göz at

Pilot V-Ball Roller Kalem 0.5 mm - Siyah

62,50 TL + KDV 75,00 TL (KDV Dahil)
Pilot V-Ball Roller Kalem 0.7 mm - Siyah resmi
Göz at

Pilot V-Ball Roller Kalem 0.7 mm - Siyah

62,50 TL + KDV 75,00 TL (KDV Dahil)
Rotring 500 Versatil Kalem 0.5 mm - Siyah resmi
Göz at

Rotring 500 Versatil Kalem 0.5 mm - Siyah

402,91 TL + KDV 483,49 TL (KDV Dahil)
Rotring 500 Versatil Kalem 0.7 mm - Siyah resmi
Göz at

Rotring 500 Versatil Kalem 0.7 mm - Siyah

402,91 TL + KDV 483,49 TL (KDV Dahil)
Casio AX-12 Masaüstü Hesap Makinesi 12 Haneli resmi
12%
Göz at

Casio AX-12 Masaüstü Hesap Makinesi 12 Haneli

371,26 TL + KDV 326,71 TL + KDV 392,05 TL (KDV Dahil)

Ofis Kırtasiye Ürünleri

Ofis Kırtasiye malzemeleri, yapmış olduğumuz işleri dolaysız etkileyebilme gücüne sahip olan ürünlerin başında yer alır.  Her gün ofis ortamında yapılan işlerin sürdürülebilir olması için kırtasiye malzemelerine ihtiyaç vardır. Masalarda mutlaka bulunması gereken ofis malzemelerinin başında kalem çeşitleri yer alır. Yapılan her iş için lazım olan kalemler birbirinden farklı özelliklere sahip olabilir. Bizsizeyeteriz sizlere en iyi kalem markalarını kategorisinde sunuyor. Tükenmez kalem, dolma kalem, pilot kalemler, roller kalem, fosforlu kalem, renkli kalemler, kurşun kalem gibi. Ayrıca ofislerde en çok kullanılan bir diğer kırtasiye ürünü de kâğıtlardır. Kullanılan kâğıtlarda kullanım amaçlarına göre farklılıklar gösterir.  Fotokopi kâğıtları, not kâğıtları, post itler bunlardan bazılarıdır. Her ofiste dosyalama ve arşivleme için küçük, büyük klasör tarzında dosyalarda yer alır.  Bir de evrak işleri için gerekli olan zımba, delgeç ve şeffaf dosyalar bulunur. Bunlar olmadan düzgün bir şekilde arşivleme ve dosyalama yapılamaz. Özellikle kurumsal ofislerde arşivleme oldukça önemlidir.

Ofis ortamlarının olmazsa olmazı ofis kırtasiye ürünlerinin başında; değişik renk ve modellerde kalem çeşitleri, kalemlik, farklı boyutlarda kâğıt, hesap makinesi,  zarf açacağı, silgi, makas, ajanda, kartvizitlik, not defteri, takvim, evrak rafı, klasör, ıstampa, mürekkep, damga, çöp kovası, mantar pano, ciltleme makinesi gibi ürünler akla gelir. Ofis kırtasiye ürünleri bunların dışında yüzlerce ürünü daha kapsar.

Değişmeyen Ofis Malzemeleri

İlerleyen yaş, değişen yaşam şartları ve hayatta alınan yollar içinde bulunulan mekân en çok kullanmaya başvurulan malzemeler ile şekillenir. Eğitim hayatından sonra insanların günlük yaşamlarının büyük bir kısmını geçirdikleri okulların yerini, artık iş ortamları almaya başlar. Yirmili yaşların ortalarına gelindiğinde yaşantılara, hayata dair koşuşturmalara ve yeni anılara, ev sahipliği yapan yer ofisler olmaya başlar. Atılmak istenen adımlar, başarı ölçütleri, gelecek planlamaları ve hedefler artık eğitim sürecinin gerekliliğine bağlı olarak değil, ofis ortamlarının şartlarına göre şekillenir. Ofis ortamlarında vakit geçirmeye başlayan kişiler burada çalışmak için bazı ofis malzemelerine ihtiyaç duyarlar. Çalışılan ofis ortamı malzemelerin seçiminde, hangi araç ve gereçlere ihtiyaç duyulacağının belirlenmesi konusunda etkili olur. Artık birçok iş bilgisayar ortamında yapılıyor olsa bile, bazı ofis malzemeleri ofis çalışanlarının işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmada görev almaya devam eder. Bir ofis için yaygın ve ortak olarak kullanılan malzemelere bakıldığında hiç değişmeyen ofis malzemelerinin kalabalık ve çeşitli bir listesi ortaya çıkar. Bunlardan bazıları; farklı ebat ve genişlik düzeylerindeki klasör çeşitleri,  A4 fotokopi kâğıdı , otomatik kaşe mührü, ayaklı yazı tahtaları, poşet dosyalar ve bilimsel hesap makineleri gibi temel ofis malzemeleridir. Belge aktarımı ve iletişim her sektörde işleyiş açısından zorunlu olan adımlar olduğu için, bu araç gereçler ofis ne büyüklükte, nasıl bir ölçüde bulunursa bulunsun, iş alanı her ne olursa olsun bütün çalışma alanlarında kendini gösterir. Bunlardan başka elektronik hesap makineleri, elektronik dizgi makineleri, kâğıt kesmeyi ve evrak imha edilmesini sağlayan makineler öne çıkar. Özellikle de hesap makinelerinin ofisler için oldukça önemli bir yere sahip olduğunu söylemek doğru olur.

Ofis Masaüstü Malzemeleri

Bir ofiste birçok temel araç ve gerece ihtiyaç bulunduğunu söylemek doğrudur. Ofislerde en çok kullanılan malzemelerin başında kalemler yer alır kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösteren kalemler ofis ortamlarımızın vazgeçilmez ofis masaüstü malzemeleridir. Asetat, fosforlu, kurşun, dolma,  marker, imza, keçeli kalem gibi birçok farklı kalem çeşidi bulunur.

Asetat kalemi, cam, plastik, deri, metal gibi kaygan olan yüzeylerde kalıcı yazı yazmak amacıyla kullanılır. Evlerde genellikle CD kalemi olarak kullanılır. Ofislerde mutlaka yer alması gereken bir kalem çeşididir.

Fosforlu kalemler, genel olarak bir yazının önemli olan bölümlerinin altını çizmek için kullanılan farklı renkleri bulunabilen kalem çeşididir. Fosforlu kalem yazılmış olan yazının dikkat çeken kısımlarının üzerinde renkli bir tabaka oluşturarak dikkati o kısma çekmek için kullanılır. Turuncu, yeşil, sarı, mavi ve pembe renkleri en çok tercih edilenleridir.

İğne uçlu kalem,  mürekkepli ucu sivri bir kalem türüdür. İçinde jel mürekkep bulunan bu kalem çeşidi, iğne ucu ile kullananlara yüksek yazı kalitesi sunar.

Jel mürekkepli kalemler, renk kartuşları ile özel jel mürekkepleri sayesinde değişik yazı tecrübesi sunan bir ofis kalemleri  çeşitlerindendir. Özel jelleri ile kâğıt yüzeyinde dağılma yapmaz, yazılara farklı bir özellik sunan kalem çeşididir.

İmza kalemleri , bir tükenmez kalem çeşididir. Kamu kurumlarında ve çeşitli meslek grupları arasında kullanılan imza kalemi, yaklaşık olarak iki ile üç kilometreye kadar çizgi çekme özelliğine sahiptir. En çok öğretmenlerin kullandığı kalem türlerindendir. İmza kalemleri resmi evraklarda da kullanılır.

Kurşun kalemler; grafit ve kilden üretilen, çevresi ahşapla kaplı, kâğıt üzerine yazı yazmak amacıyla kullanılan kalem türüdür.  Uzun yıllar herkes tarafından kullanılmış olan kurşun kalemler, genel olarak çizim yapmak ve yazı yazmak için kullanılmıştır. Bu kalemlerin en önemli özelliği silgi ile silinebilir olmasıdır.

Çok fazla kullanılan bir başka ofis malzemesi de fotokopi kâğıtlarıdır. Fotokopi kâğıtları, genellikle fotokopi makineleri ile birlikte kullanılır. Fotokopi makineleri; ofislerde her çeşit yazılı belgenin çoğaltılması işleminde görev alır. Fotokopi kâğıtları ofislerde olduğu kadar okullarda ve evlerde, günlük yaşantımızın her anında sıkça karşılaştığımız ve büyük ihtimalle çok fazla kullandığımız kırtasiye malzemelerinden biridir. Dijital ortamdan basılı ortama geçirmek istenen ders notlarından, ev ödevlerine ve proje sunumlarına kadar sayısız doküman için fotokopi kâğıtlarına ihtiyaç duyulur.

Ofis Kırtasiye Ürünleri Neye Göre Seçilir?

Hem ofis hayatında hem de eğitim hayatı boyunca kullanılacak olan ofis kırtasiye ürünlerini seçerken pek çok önemli nokta yer alır. Bütün bu önemli noktaların yanında kullanılacak araç gereçler, kendi aralarında farklılaşarak ve çeşitli pek çok modellerde satışa sunulur. Ofis kırtasiye araç gereç modelleri, ürünlerin yapımı sırasında kullanılan malzemelerin kaliteleri, sahip oldukları desen ve renkler, göz alıcı ya da sade oluşları ve performans seviyeleri gibi konularda birbirinden ayrışır. İş tecrübelerini daha sorunsuz bir hale getirebilmeyi istemekte olan ofis çalışanları ya da ders çalışma seviyelerini artırmayı hedeflemekte olan öğrenciler, bu modeller içinden kendi kullanım amaçlarına en uygun olanları seçerler. Kullanılan ürünlerin işlevselliğinin ve kalitesinin dışında estetik bir görünüşe sahip olması da pek çok kullanıcı için ayrı bir önem taşır. Bu kırtasiye ürünleri ofislerde ve evlerde görünür malzemeler olduğu için kullanan kişilerin zevkine uygun olmaları kişinin çalışma enerjisini yükseltir.