Refine

Kilitli Poşetler

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala

Kilitli Poşet 7x9 cm 1500'lü

Ürün Ölçüsü:7x9 cm Paket İçeriği:1500 Adet
139,66 TL + KDV
164,79 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Kilitli Poşet 8x10 cm 1000'li

Ürün Ölçüsü:8x10 cm Paket İçeriği:1000 Adet
115,53 TL + KDV
136,33 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Kilitli Poşet 10x12 cm 1000'li

Ürün Ölçüsü:10x12 cm Paket İçeriği:1000 Adet
155,77 TL + KDV
183,81 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Kilitli Poşet 11x14 cm 1000'li

Ürün Ölçüsü:11x14 cm Paket İçeriği:1000 Adet

190,23 TL + KDV
224,47 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Kilitli Poşet 15x18 cm 600'lü

Ürün Ölçüsü:15x18 cm Paket İçeriği:600 Adet
195,26 TL + KDV
230,41 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Kilitli Poşet 16x20 cm 600'lü

16x20 cm ölçülerinde kilitli poşet. Paket içi 600 adettir. Kullanım olarak pratiktir, kilit kısmı kolay açılıp kapanır.

227,72 TL + KDV
268,70 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Kilitli Poşetler

Kilitli poşetler hayatımızın her alanında yer almaya başladı. Bu poşetlerin kullanımı oldukça pratik ve işlevsel olduğu için sıklıkla tercih ediliyorlar.

Kilitli Poşetleri Neden Tercih Etmelisiniz?

Oldukça yaygın bir şekilde kullanılan kilitli poşetlerin pek çok avantajı bulunuyor. Bu poşetlerin farklı boyutları bulunmakta ihtiyacınız doğrultusunda size en uygun boyuttaki kilitli poşeti satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kilitli poşetler sayesinde daha düzenli bir ortam yaratabilirsiniz. İçerisine koyduğunuz ürünlerin dağılmaması da bir diğer avantajdır. Kilitli poşetleri mutfakta da sıklıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede gıda malzemelerinizin havayla olan ilişkisi kesilecek ve daha uzun süre taze kalacaklardır. Bu poşetler oldukça hijyeniktir ve bu durumda bir diğer kişi ürünlerinizle direkt olarak dokunamaz. Kilitli poşetleri bir mağazada kullanmak isterseniz üzerlerine baskı yaptırabilirsiniz. Örneğin bu poşetlerin üzerine markanızın amblemini bastırarak özelleştirebilirsiniz. Oldukça işe yarar bir ürün olan kilitli poşetlerin pek çok farklı boyutu bulunmaktadır. Özel istekle farklı boyutlarda da üretim yaptırabilirsiniz. Bu kilitli poşetler yapıları gereği oldukça iyi bir izlenim verirler.

Kilitli Poşetlerin Kullanım Alanları

 • Kilitli poşetler sıvı ve koku sızdırmazlar bu sayede gıdalarınız için son derece iyi bir koruma sağlarlar.
 • Yanınızda taşımak istediğiniz şeyleri bu poşetlere koyarak daha hijyenik bir şekilde taşıyabilirsiniz.
 • Kilitli poşetler eşyalarınızın birbirine karışmasını engelleyebilir. Örneğin bavulunuzda kimlikleriniz için bir alan kalmadıysa onları bir kilitli poşete koyarak bavula ekleyebilirsiniz. Bu sayede çok daha az alan kaplar ve düzenli bir şekilde dururlar.
 • Buzluğa bir şeyler atmak için kullanılabilir. Özellikle et, tavuk ve balık gibi ürünlerin saklanmasında kilitli poşetler oldukça iyi bir seçimdir.
 • Sebzelerinizin daha uzun süre taze bir şekilde kalmasını sağlar. Kilitli poşetlerin havayla teması 0’a yakın olduğu için içerisine koyulan sebzelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlar.
 • Kilitli poşetler yalnızca bir şeyleri saklamak ve korumak için değil pişirmek için de kullanılabilir. Buharda sebze pişirmek istiyor iseniz bir kilitli poşet işinizi görecektir. Sebzelerinizi yıkayıp kilitli poşete koyunuz. Sonrasında ise mikrodalgaya atıp 4 dakika kadar pişirin. Böylece oldukça kolay bir yemek yapmış olacaksınız.
 • Kilitli poşeti sıkma torbası olarak kullanabilirsiniz. Poşetinizin ucunu keserek bir sıkma torbasına çevirebilirsiniz.
 • Katı gıdaları saklamanın yanı sıra et ve tavuk suyu gibi sıvı gıdaları da bu poşetlere koyarak saklayabilirsiniz.
 • Kamp malzemelerinizi bu poşetlere koyarak onları böceklerden koruyabilirsiniz.
 • Atıştırmalıklarınızı bu poşetlere koyarak yanınıza alabilirsiniz. Bu sayede hem toplu halde kalırlar hem de bayatlamazlar.
 • Bavul ve çanta organize etmek için kullanılabilir. Akma ihtimali olan ürünleri bir kilitli poşete koyarak bu ihtimali ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanı sıra küçük eşyalarınızı örneğin makyaj malzemeleri, diş fırçası ve iç çamaşırlarınızı bir arada tutmak için kullanabilirsiniz.
 • Etlerinizi marine etmek için kilitli poşeti tercih edebilirsiniz. Kilitli poşetler sayesinde kap ve ellerinizi kirletmeden et marineleme işlemini tamamlayabilirsiniz.
 • Meyveleri dondurmak için de kilitli poşet kullanabilirsiniz. Kilitli poşetler sayesinde meyveleri soyulmuş bir şekilde dondurabilirsiniz. Dondurduğunuz meyveler oldukça hijyenik bir şekilde kullanılmayı beklerler.