Kilitli Poşet 8x10 cm 1000'li resmi
15%
Göz at

Kilitli Poşet 8x10 cm 1000'li

234,00 TL + KDV 198,90 TL + KDV 238,68 TL (KDV Dahil)
Kilitli Poşet 10x12 cm 1000'li resmi
15%
Göz at

Kilitli Poşet 10x12 cm 1000'li

302,40 TL + KDV 257,04 TL + KDV 308,45 TL (KDV Dahil)
Kilitli Poşet 11*14 1000 Li 102369
15%
Göz at

Kilitli Poşet 11x14 cm 1000'li

365,40 TL + KDV 310,59 TL + KDV 372,71 TL (KDV Dahil)
Kilitli Poşet 15x18 cm 600'lü resmi
15%
Göz at

Kilitli Poşet 15x18 cm 600'lü

372,60 TL + KDV 316,71 TL + KDV 380,05 TL (KDV Dahil)
Kilitli Poşet 16*20 600 Lü*12 102362
15%
Göz at

Kilitli Poşet 16x20 cm 600'lü

428,40 TL + KDV 364,14 TL + KDV 436,97 TL (KDV Dahil)

Kilitli Poşetler Ve Çeşitleri

Kilitli poşetler hayatımızın her alanında yer almaya başladı. Bu poşetlerin kullanımı oldukça pratik ve işlevsel olduğu için sıklıkla tercih ediliyorlar.

Kilitli Poşetleri Neden Tercih Etmelisiniz?

Oldukça yaygın bir şekilde kullanılan kilitli poşetlerin pek çok avantajı bulunuyor. Bu poşetlerin farklı boyutları bulunmakta ihtiyacınız doğrultusunda size en uygun boyuttaki kilitli poşeti satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kilitli poşetler sayesinde daha düzenli bir ortam yaratabilirsiniz. İçerisine koyduğunuz ürünlerin dağılmaması da bir diğer avantajdır. Kilitli poşetleri mutfakta da sıklıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede gıda malzemelerinizin havayla olan ilişkisi kesilecek ve daha uzun süre taze kalacaklardır. Bu poşetler oldukça hijyeniktir ve bu durumda bir diğer kişi ürünlerinizle direkt olarak dokunamaz. Kilitli poşetleri bir mağazada kullanmak isterseniz üzerlerine baskı yaptırabilirsiniz. Örneğin bu poşetlerin üzerine markanızın amblemini bastırarak özelleştirebilirsiniz. Oldukça işe yarar bir ürün olan kilitli poşetlerin pek çok farklı boyutu bulunmaktadır. Özel istekle farklı boyutlarda da üretim yaptırabilirsiniz. Bu kilitli poşetler yapıları gereği oldukça iyi bir izlenim verirler.

Tüm tek kullanımlık poşetler için Tek Kullanımlık Poşetler kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Kilitli Poşetlerin Kullanım Alanları

 • Kilitli poşetler sıvı ve koku sızdırmazlar bu sayede gıdalarınız için son derece iyi bir koruma sağlarlar.
 • Yanınızda taşımak istediğiniz şeyleri bu poşetlere koyarak daha hijyenik bir şekilde taşıyabilirsiniz.
 • Kilitli poşetler eşyalarınızın birbirine karışmasını engelleyebilir. Örneğin bavulunuzda kimlikleriniz için bir alan kalmadıysa onları bir kilitli poşete koyarak bavula ekleyebilirsiniz. Bu sayede çok daha az alan kaplar ve düzenli bir şekilde dururlar.
 • Buzluğa bir şeyler atmak için kullanılabilir. Özellikle et, tavuk ve balık gibi ürünlerin saklanmasında kilitli poşetler oldukça iyi bir seçimdir.
 • Sebzelerinizin daha uzun süre taze bir şekilde kalmasını sağlar. Kilitli poşetlerin havayla teması 0’a yakın olduğu için içerisine koyulan sebzelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlar.
 • Kilitli poşetler yalnızca bir şeyleri saklamak ve korumak için değil pişirmek için de kullanılabilir. Buharda sebze pişirmek istiyor iseniz bir kilitli poşet işinizi görecektir. Sebzelerinizi yıkayıp kilitli poşete koyunuz. Sonrasında ise mikrodalgaya atıp 4 dakika kadar pişirin. Böylece oldukça kolay bir yemek yapmış olacaksınız.
 • Kilitli poşeti sıkma torbası olarak kullanabilirsiniz. Poşetinizin ucunu keserek bir sıkma torbasına çevirebilirsiniz.
 • Katı gıdaları saklamanın yanı sıra et ve tavuk suyu gibi sıvı gıdaları da bu poşetlere koyarak saklayabilirsiniz.
 • Kamp malzemelerinizi bu poşetlere koyarak onları böceklerden koruyabilirsiniz.
 • Atıştırmalıklarınızı bu poşetlere koyarak yanınıza alabilirsiniz. Bu sayede hem toplu halde kalırlar hem de bayatlamazlar.
 • Bavul ve çanta organize etmek için kullanılabilir. Akma ihtimali olan ürünleri bir kilitli poşete koyarak bu ihtimali ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanı sıra küçük eşyalarınızı örneğin makyaj malzemeleri, diş fırçası ve iç çamaşırlarınızı bir arada tutmak için kullanabilirsiniz.
 • Etlerinizi marine etmek için kilitli poşeti tercih edebilirsiniz. Kilitli poşetler sayesinde kap ve ellerinizi kirletmeden et marineleme işlemini tamamlayabilirsiniz.
 • Meyveleri dondurmak için de kilitli poşet kullanabilirsiniz. Kilitli poşetler sayesinde meyveleri soyulmuş bir şekilde dondurabilirsiniz. Dondurduğunuz meyveler oldukça hijyenik bir şekilde kullanılmayı beklerler.

Toptan kilitli poşet alımlarınızda indirimlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.