Proftr Blue Jumbo Tuvalet Kağıdı 3 Kg


222,29 TL

• Ürünün kolisinde 12 adet rulo mevcuttur.  • Çift katlıdır.  • Mini jumbo tuvalet kağıdı dispenserleri ile kullanıma uygundur.


Proftr Blue Jumbo Tuvalet Kağıdı 3 Kg 12'li Bizsizeyeteriz.com'da

Jumbo yani büyük boy ve yaprağı fazla olan bu rulo tuvalet kâğıdı restoran, sinema salonları, hotel ve hastane tuvaletlerinin yanı sıra evdeki tuvaletlere de uygundur. Uzun ömürlüdür diğer standart tuvalet kâğıtlarına oranla daha fazla kullanım gösterebilmektedir. 


Tuvalet kâğıtları her ne kadar tek kullanımlık olsa da seçimini yaparken birkaç unsura dikkat etmek gerekiyor. Kalitesi, sertliği ve emiş gücü haricinde çoklu alım seçeneğine de dikkat etmek gerekir. Kişiler kâr etmek amacıyla her üründe olduğu gibi tuvalet kâğıdı ürününde de çoklu alım tercih etmektedir. Fakat çoklu ürün alırken raf ömrünü göz önünde bulundurmak gerekir. Raf ömrü olmayan tuvalet kâğıtlarının kullanım ömrü ortalama 2/3 ay olmaktadır. Raf ömrünü ya da üç ay boyunca kullanılmayan tuvalet kâğıtları sertleşmektedir. Bu sertleşme de cildinize problemler yaşatmaktadır. Ayrıca kâr etmek için jumbo tuvalet kâğıdı ürününü de satın alabilirsiniz. Selzia tuvalet kâğıtları wc dispenseri aparatına uygun olarak üretilmektedir. 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir