Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 Gr resmi
Göz at

Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 Gr

130,39 TL + KDV 131,69 TL (KDV Dahil)
Jacobs Filtre Kahve 500 Gr resmi
Göz at

Jacobs Filtre Kahve 500 Gr

258,70 TL + KDV 261,29 TL (KDV Dahil)
Mehmet Efendi Espresso Çekirdek Kahve 1000 Gr resmi
Göz at

Mehmet Efendi Espresso Çekirdek Kahve 1000 Gr

510,51 TL + KDV 515,62 TL (KDV Dahil)
Nescafe Grande Filtre Kahve 500 gr resmi
10 Adet üzeri 229,00 TL
Göz at

Nescafe Grande Filtre Kahve 500 gr

276,01 TL + KDV 278,77 TL (KDV Dahil)
Nescafe Forte Filtre Kahve 500 gr resmi
Göz at

Nescafe Forte Filtre Kahve 500 gr

242,72 TL + KDV 245,15 TL (KDV Dahil)

Filtre Kahve Çeşitleri

Sık sık tükettiğimiz kahve çeşitlerinden filtre kahveler en çok tercih edilen kahveler arasındadır. Öğütülmüş filtre kahve ve çekirdek filtre kahve çeşitleri arasından zevkinize uygun kahveleri tercih edebilirsiniz. Filtre kahveleri ister kahve makineleri ile, ister french press ile demleyebilirsiniz. Tamamen ağız tadınıza göre filtre kahve miktarını ayarlayabilirsiniz. En iyi filtre kahveler sizler için Bizsizeyeteriz kategorilerinde sunulmaktadır.

Filtre kahve çeşitleri sade olarak tüketildiği kadar sütlü, kremalı, karamelli, vanilyalı şekilde de tüketilmektedir. Filtre kahvesi alırken çeşitli aromalı filtre kahve türleri arasından zevkinize göre kahveleri deneyimleyebilirsiniz.

Filtre Kahvenin Bilinmeyen Faydaları

Filtre kahveler, Türk kahveleri ve hazır kahveler  ile birlikte en çok kullanılan kahve çeşitlerindendir. Filtre kahvenin birçok farklı faydası vardır. Günde en az 2 bardak filtre kahve içmek sağlığa oldukça faydalıdır. Filtre kahve içmek sizi güne enerjik başlamanızı sağlar. İçerisinde kafein bulunduğundan zihninizi açar, odaklanmanızı sağlar. Özellikle kilo vermek isteyenler için mucizevi bir içecektir. Kilo vermeyi hızlandırdığı için spor yapan, diyet yapanlar sade içmek şartı ile gönül rahatlığı ile tüketebilirler. Filtre kahvenin faydaları saymakla bitmez. En önemli faydalarına değinecek olursak;

Zayıflamanıza Yardımcı Olur

Filtre kahvenin en güzel yanlarından biri zayıflamaya yardımcı olmasıdır. Çünkü kahve içerisindeki mineraller sayesinde metabolizmayı hızlandırır. Bu sayede vücudunuz daha hızlı bir şekilde yağ yakmaya başlar. Ayrıca kahve neredeyse kalorisiz olduğundan hiçbir kilo yapma etkisi yoktur. 

Vücudu Canlandırır

Kahveler mutlaka içtikten sonra enerji verir. Filtre kahve de kişiyi formda ve enerjik tutmaya yardımcı olur. Eğer uzun saatler ayakta kalıp çalışmak zorundaysanız mutlaka filtre kahve tüketin. Farkı kısa süre içerisinde siz de göreceksiniz. Uzun süre enerjik kalıp işlerinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca zihnin de aktif kalmasına yardımcı olur. Bu yüzden sınava hazırlananlar da sık sık filtre kahve tüketmelidir. Bu sayede daha uzun süre bilgileri akılda tutup sorularını rahatlıkla çözebilirler.

Hastalıklardan Korur

Filtre kahve yağ yakımı konusunda uzman bir içecektir. Bu yüzden karaciğer yağlanmasını önleyerek karaciğer hastalıklarından korur. Bu yüzden filtre kahvenin hayatımızdaki yeri çok önemlidir.

Karaciğer hastalığı dışında alzheimer, Parkinson gibi hastalıklardan da korur. Bu hastalıkların kesin bir tedavisi olmadığından yakalanmamak çok önemlidir. Özellikle 65 yaş üstü hastalar bu tarz hastalıklara daha yatkındır. Bu yüzden yaş ilerledikçe filtre kahve tüketimine daha fazla dikkat etmek gerekir.

Tüm bunların dışında filtre kahve kalp hastalarına da oldukça iyi gelir. Filtre kahve damarlarda dolaşırken kan dolaşımını hızlandırır. Bu sayede kan akışı daha kolay gerçekleşir. Bu durumda kalp krizi riski de düşer. Kalbinizi korumak için de filtre kahve içebilirsiniz.


Filtre kahve fiyatları markalarına, ağırlığına ve türüne göre çeşitlilik göstermektedir. Toplu filtre kahve alımlarında indirimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.