Kraf 280 Asetat Kalemi-Mavi (M) resmi
Göz at

Kraf 280 Asetat Kalemi-Mavi (M)

13,25 TL + KDV 15,90 TL (KDV Dahil)
Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Beyaz resmi
Göz at

Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Beyaz

158,05 TL + KDV 189,66 TL (KDV Dahil)
Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Siyah resmi
Göz at

Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Siyah

158,05 TL + KDV 189,66 TL (KDV Dahil)
Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Mavi resmi
Göz at

Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Mavi

158,05 TL + KDV 189,66 TL (KDV Dahil)
Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Mor resmi
Göz at

Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Mor

158,05 TL + KDV 189,66 TL (KDV Dahil)
Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Pembe resmi
Göz at

Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Pembe

158,05 TL + KDV 189,66 TL (KDV Dahil)
Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Yeşil resmi
Göz at

Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Yeşil

158,05 TL + KDV 189,66 TL (KDV Dahil)
Edding Dekorasyon Markörü E-751 Beyaz resmi
Göz at

Edding Dekorasyon Markörü E-751 Beyaz

158,05 TL + KDV 189,66 TL (KDV Dahil)
Edding Dekorasyon Markörü E-751 Siyah resmi
Göz at

Edding Dekorasyon Markörü E-751 Siyah

158,05 TL + KDV 189,66 TL (KDV Dahil)
Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Sarı resmi
Göz at

Edding 750 Paint Permanent Markör Kalem-Sarı

158,05 TL + KDV 189,66 TL (KDV Dahil)
Edding 3000 Permanent Markör Kalem-Mavi resmi
29%
Göz at

Edding 3000 Permanent Markör Kalem-Mavi

143,71 TL + KDV 101,94 TL + KDV 122,33 TL (KDV Dahil)
Edding 3000 Permanent Markör Kalem-Yeşil resmi
29%
Göz at

Edding 3000 Permanent Markör Kalem-Yeşil

143,71 TL + KDV 101,94 TL + KDV 122,33 TL (KDV Dahil)
Kraf 280 Asetat Kalemi-Yeşil (M) resmi
Göz at

Kraf 280 Asetat Kalemi-Yeşil (M)

13,25 TL + KDV 15,90 TL (KDV Dahil)

Asetat Kalem Nedir?

Asetat kalemleri diğer kalemlerin yazamayacağı kaygan zeminlere yazı yazılmasını sağlar.  Yüzeylere kolaylıkla kalıcı olarak yazı yazılması için kullanılır. Cam, deri, porselen ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanım sağlar.

Farklı alanlarda ve amaçlarda kullanılabilmesi için birçok çeşidi bulunur. Permanent yani kalıcı kalem grubunda yer alır. Teknik çizimlerde, süslemelerde, proje çalışmalarında kolaylık sağlar. Farklı renkleri belirgin özellik sağlayarak, önemli noktalarda dikkat çeker.

CD ve DVD üzerine asetat kalemlerle yazı yazılabilir. Arkasında bulunan silgisi hataları düzeltmek için kolaylık sunar. Beyaz tahta üzerinde kullanıldığında alkol ile kolaylıkla temizlenir.

Asetat Kalemi Ne Amaçla Kullanılır?

Asetat kalemi tasnifleme, ayrıştırma ve düzenleme alanlarında kolaylık sağlar. Uç kalınlıklarına göre farklı amaçlarla kullanım ayrıcalığı sunar. Birçok işin yapılmasında kolaylık sağladığı için işlerin kısa zamanda tamamlanmasına yardımcı olur.

Silinmeyen, yıpranmayan ve sudan etkilenmeyen yazı kalitesine sahiptir. Yumuşak ve yüzeyde kayan uçları yazımı kolaylaştırır. Eczanelerde kaygan kutu yüzeylerine kalıcı yazı yazılmasını sağlar. Porselen ve cam yüzeylerde onarımı gizleme ve süsleme için kullanılır.

En çok siyah ve lacivert renkler tercih edilse de birçok rengi ve kalınlıkta uçları bulunur. Kırmızı, sarı, yeşil, pembe ve mavi gibi farklı renklerde üretilmektedir. Silinmeyen, kaybolmayan yazı elde edilir. Tekstil sektöründe kumaş ve deri üzerine yazı yazılmasını sağlar.

Kaygan yüzeylerde yazı yazmayı kolaylaştıran yumuşak uçlara sahiptir. Uzun süre kalıcı yazı ile belgelerde güvenli saklama imkânı sunar. Sudan ve nemden etkilenmediği için her alanda rahatlıkla kullanılır. İşaretleme ve düzeltme işlemlerinde farklı renk seçenekleri avantaj sağlar.

Asetat kalemi özellikleri arasında bulunan kendi silgisi, düzeltme işlemlerini kolaylaştırır. Mürekkebi akmayan özelliğe sahiptir. Kısa sürede hızlı olarak kurur ve kalıcılık sağlar. Deri ve kumaş üzerinde yıkanınca çıkmayan kullanım avantajına sahiptir. İnce uçlu modelleri çizim kolaylığı sağlar ve rahat çizim yapılmasını destekler.

 Çizim alanlarında yuvarlak ucu manevra kolaylığı ve kabiliyeti yaratır. Çizimlerde ellerin serbest hareketlerini, uyumlu uçlarıyla destekler. Çizim işlerinde kısa sürede mükemmel netice sağlar. Çizimlerde zaman avantajı sağlarken kaliteli, kalıcı ve fark edilir özellikler sunar.

Asetat Kalem Markaları

Edding ve Kraf asetat kalemi markaları, kalite ve fiyat açısından müşterilerimizin en sık tercih ettiği ürünlerdir. Edding ve Kraf markasının kalemleriyle, asetat film, plastik kılıf ve plastik klasör üzerine yazı yazılabiliyor. Açıkça görünen kalıcı yazılar elde edilirken su geçirmez ve çabuk kuruyan kalemler, uzun süre kullanım avantajı sunuyor. Yuvarlak ve yumuşak uçları cam, porselen, plastik gibi düz yüzeylerde kolay yazı yazılmasına destek oluyor. Permanent özellik sağlayan kalemlerle suya dayanıklı kalıcı yazı yazılıyor. Gözeneksiz bütün plastik yüzeylerde randıman sağlıyor. Metal, havacılık, tersane ve tıp gibi birçok sektörde yaygınlıkla kullanılıyor.

  • Permanent kalemler ışığa dayanıklıdır.
  • Üretim içeriğinde klisol katkısı bulunmaz.
  • 400 dereceye kadar ısıya danayım gösterir.
  • Işığa, sıya dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Edding ve Kraf markalarının permanent markörleriyle çok amaçlı kullanım sağlanıyor. Metal, taş, cam, kâğıt, deri, tahta ve plastik gibi düz yüzeylerde yazı yazılabiliyor. Tırtıklı yüzeylerde ise kolaylıkla işaretleme yapılabiliyor. Hızlı ve eşit oranda kuruma sağlayan kalemlerin boyaları, suya ve silinmeye karşı dayanıklılık sağlıyor. 0,6 mm ve 1 mm yuvarlak uçlu asetat kalemi çeşitleri bulunuyor. Kesik uçlu modelleri, 1-3 mm uç kalınlığıyla birçok alanda kullanım kolaylığı sunuyor. İnce uçtan, tahta kalemine kadar her kullanıma uygun uç seçeneği bulunuyor.

CD/DVD ve Asetat Kalemi Fiyatları

Sudan etkilenmeyen mürekkebe sahip kalemler, kalıcı özelliği ile arşiv ve depolarda uzun dönem avantaj sağlıyor. Kaybolmayı önlemek amacıyla kapak kısmı gövde ucuna takılabilir özelliktedir. Hafif ve hoş kokulu mürekkebi, leke tutmaz özelliğe sahiptir. Kapak konumu değişebilir ve klipslidir. Pratik klipsi yuvarlanmayı önler ve eşyalara tutturulabilir özelliktedir. Zengin renk seçeneğine sahip kalemler kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Asetat kalemi fiyatları, kalitesi, kullanım avantajları ve kullanım süresi açısından oldukça ekonomiktir. Permanent kalemleri halk arasında CD kalemi olarak da bilinmektedir. CD ve DVD üzerine yazı yazılan tek kalem olduğu için bu özelliğiyle anılmaktadır. Edding ve Kraf markaları, piyasada bulunan en kaliteli ve ekonomik permanent kalemleri üretmektedir. Yüzeylerde kalıcı iz bırakan kalemlerin birçok çeşidi, rengi ve seçeneği bulunuyor.

Bizsizeyeteriz ile Güvenli Asetat Kalemi Alışverişi

Bizsizeyeteriz 2007 yılından beri kurumsal olarak tedarik hizmeti veren profesyonel bir alışveriş sitesidir. 4000’den fazla ürün gamının yer aldığı site, kapsamlı ve ekonomik olarak hizmet veriyor. Alışveriş sitesi, 128 bit SSL güvenlik sertifikasıyla hizmet sunuyor. Hızlı, kolay, pratik ve güvenli alışveriş için platformda teknolojik altyapı hizmeti sağlanıyor. Tüm ofis ihtiyaçlarına çözüm odaklı hizmet sunuluyor. Her çeşit ofis malzemesi, kırtasiye ürünleri, kalem çeşitleri, asetat kalemi modelleri, tasnif ve dosyama gereçleri sitede yer alıyor.

Temizlik ürünlerinden, atık kontrolüne, ambalaj malzemelerinden gıda ve mutfak ürünlerine kadar her ürünü web sitemizde bulabilirsiniz. Maliyetleri düşüren yenilikçi çözümlerle, müşterilerin ekonomik olarak ürün tedarik etmesine destek oluyoruz. Firmalarla sözleşmeli anlaşma yapılarak daha verimli hizmet sunuyoruz. Ürün iade garantisi gibi ayrıcalıklar ve birçok avantaj ile Bizsizeyeteriz ihtiyaç duyulabilecek bütün ürün çeşitlerini ekonomik ve kaliteli olarak size sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Asetat kalemlerin renkleri nasıl ayırt edilebilir?

Kalemlerin renk farklılıklarının kolaylıkla ayırt edilebilmesi için kapakları mürekkebinin    rengindedir.

  • Sudan ve nemden dolayı mürekkebi dağılır mı?

Asetat kalemlerinin mürekkebi çabuk kurur ve suya karşı özel dayanıklılığa sahiptir. Sudan etkilenmez. Yıkanabilir özelliktedir.

  • Asetat kalemi yazısı silinebiliyorsa yazısı nasıl kalıcı oluyor?

Asetat kalemi yazısı sadece özel olarak üretilen kendi silgisi ile silinebiliyor. Mürekkep kalitesi ve içeriği, uzun süre dayanıklı ve kalıcı özelliğe sahiptir. Işığa ve yüksek ısıya karşı uzun süre koruma sağlar.