Medikal Ürünler

Filtre 0
270,00 TL + KDV
324,00 TL (KDV Dahil)
126,00 TL + KDV
151,20 TL (KDV Dahil)
52,50 TL + KDV
57,75 TL (KDV Dahil)
36,75 TL + KDV
44,10 TL (KDV Dahil)
193,60 TL + KDV
232,32 TL (KDV Dahil)
17,00 TL + KDV
20,40 TL (KDV Dahil)
101,06 TL + KDV
121,27 TL (KDV Dahil)
47,03 TL + KDV
51,73 TL (KDV Dahil)

Medikal Ürünler Nelerdir?

Pandeminin de ardından birçok medikal ürünlerin önemi daha da anlaşıldı. Bu medikal ürünler sayesinde kendimizi bakterilere, virüslere, patojenlere karşı daha güvenilir hale getirdik. Ayrıca daha temiz ve hijyenik ortam sağlanması amacıyla kullanılmaktadır. Hastanelerde, sağlık ocaklarında, özel kliniklerde ve daha birçok ortamda kullanılan bu medikal ürünler ile sizlerde kendinizi olası tehlikelere karşı koruyabilirsiniz. Sadece kendinizi değil bu ürünler ile karşınızdaki insanları da koruyabilirsiniz. Medikal ürünler bu konuda kullanan ve çevresinde kullanılanlara karşı birçok avantaj sağlamaktadır. Sizlerde kendi ve başka kişilerin sağlığı için bu ürünleri kullanmakta özen göstermelisiniz. Ortak kullanım alanlarında bu medikal ürünler olmadan bulunmamalısınız. Bu sadece sizin değil çevrenizde bulunan yakın arkadaşlarınız, aileniz için de önemlidir.

Bu medikal ürünlerin avantajları çok sayıda bulunmaktadır. Bu medikal ürünler sayesinde hijyenik bir ortam sağlanabilir, kendimizi birçok bakteriyel boyuttaki varlıktan koruyabiliriz. Kullanım ortamına göre kullanım amaçları değişen bu medikal ürünler hayatımızın birçok alanında yer edinmiştir. Pandemi ile Yüz maskesi ve koruyucu ekipmanların önemini daha iyi anladık. Sokaklarda, marketlerde, ofislerde, fabrikalarda ortak kullanım alanlarında corona virüsten korunabilmenin yollarından biri olarak gördük. Ve bu sayede virüsün bulaşıcılığının az da olsa önüne geçmeyi başarabildik. Kullan at eldivenleri ile birçok alanda elimizi hijyenik olarak tuttuk. Ayrıca bazı alanlarda da kendi elimizdeki bakterilerin yayılmasını engelledik. Örneğin ameliyatlarda ameliyat ortamının daha hijyenik olmasını sağlayarak hastaya herhangi bir şeyin enfekte olması engellenmeye çalışılır. Ayrıca kendimizi birçok alanda da hijyenik olarak korumaya almaya çalışırız. Herhangi pis bir şeye dokunmak zorunda iken bu eldivenler sayesinde daha az tehlikeye girilmesi sağlanır. Tek kullanımlık kıyafetler yine ameliyathanelerde hem kendimizi hem de hastayı koruma amaçlı kullanılır. Bu medikal ürünler ile birçok ortamdan izole olunabilir. Yüz maskesi ve koruyucu ekipmanlar ile birçok ortamdan sadece kendimizi korumamızı sağlamaz ayrıca bizdeki virüs, bakteri gibi çeşitli hastalık yapıcı etkenleri de başka insanlara bulaşmasını engelleyebiliriz. Ailemizi, arkadaşlarımızı ve birçok kişiyi bizdeki hastalıklardan koruyabiliriz.

 

Medikal Ürünler Nedir? Neleri Kapsar?

Medikal ürünler, sağlık sorunu var iken bu soruna çözüm sağlanması amacıyla kullanılan aletlerdir. İnsan sağlığının korunması için kullanılan malzemelerin geneline verilen addır.

Elbette birçok medikal ürün çeşidi vardır ama başlıca olanları söylemek gerekirse şöyle listeleyebiliriz.

  • Yüz Maskesi ve Koruyucu Ekipmanları
  • Kullan At Eldivenleri
  • Tek Kullanımlık Kıyafetler

Bu medikal ürünler ile kendimizi birçok alanda bakterilere, virüslere, kirlere, görünür pisliklere karşı kendimizi koruruz. Bu sayede daha hijyenik olabiliriz. Yüz maskesi ve koruyucu ekipmanlar ile kendimizi virüs, bakteri, tozlu havalardan arındırabiliriz. Bu medikal ürünleri 3 ile sınırlandırmak doğru olmayacaktır. Daha nice medikal ürünü vardır. Ancak genel olarak en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan medikal ürünler bunlardır. Bu medikal ürünlerin standart durumlara göre birçok avantajı da bulunmaktadır. Ortak kullanım alanlarında, hijyen ve temizliğin önemin çok olduğu ortamlarda bu medikal ürünler olmazsa olmazlardandır.

 

Sektörde Medikal Ürün Fiyatları

Sektörde medikal ürün fiyatları firmadan firmaya değişkenlik gösterebilir. Ayrıca bu medikal ürünlerin kalitesi de bu ürünün fiyatındaki en önemli etkenlerden bir tanesidir. Bir diğer etken ise arz talep etkisidir. Pandeminin başlangıcında herkes maske temin etmek istediğinde maskelerin fiyatlarını artmasının sebebi budur. Peki sektörde medikal ürün fiyatları ne durumdadır?

Kullan at eldivenlerisektörde uygun fiyatlı olarak bulabileceğiniz medikal ürünlerindendir. Ofiste, restoranlarda, hastanelerde, otellerde kullanabileceğiniz kullan at eldivenler için sizlere kurumsal çözümler sunabiliriz.

Tek kullanımlık kıyafetlersektörde medikal ürün fiyatları arasında diğerlerine göre biraz daha maliyetli olandır. Kurumsal firmalara bu konuda destek veriyor ve toplu alımlarınızda bu medikal ürünlerde size en uygun çözümleri sunuyoruz.

Yüz maskesien sık kullanılan medikal ürünlerden biridir. Şu anda piyasada cerrahi maskeler birçok firma tarafından satılmaktadır. Bizlerle iletişime geçerek en kaliteli yüz maskelerine sahip olabilirsiniz.

Yüz maskesi belli standartlarda üretilmektedir. Kalitesine göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Covid ile mücadele ettiğimiz bu dönemde özellikle Meltblown dediğimiz maskeler daha koruyucu ve güvenlidir. Sağlığımız için maske seçerken fiyatına değil ürünün kumaşına ve koruyucu özelliğine bakmamız gerekmektedir.