Tork Matic Sensörlü Metal Havlu Dispenseri


9.132,38 TL

• Metalik renklidir. • Malzemesi metal ve plastiktir. • Ürün ebatları 37,3 cm x 34,5 cm x 20,4 cm’dir. • Image Line Tasarım ailesindedir.


Tork Matic Sensörlü Metal Havlu Dispenseri Bizsizeyeteriz.com'da

Tork matic sensörlü metal havlu dispenseri markanın üstün hizmet kalitesi standartlarına uyarak çıkarttığı ve sizin için kullanıma sunduğu ürünler arasında yerini almıştır. Kullanıcı memnuniyetini önemseyen marka, hayatımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz kâğıt havlu kullanımını haraketli havlu dispenseri ürünü ile lüks bir ekonomik araç haline getiriyor.


Z katlı havlu için tasarlanan dispenser şık ve göz alıcı metal yapısı ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda da ekonomikliğe verdiği önemle bütçe dostu bir duruş sergiliyor. Kâğıt havlu dispenseri söz konusu olduğunda dikkat etmeniz gereken dayanıklılık ihtiyaçlarına cevap veriyor. Markanın yıllardır sürdürdüğü kalite politikası sayesinde tercih ettiğiniz ürün uzun yıllar boyunca kullanımınıza hazır şekilde bekliyor.


Sensörlü kâğıt havluluk,
metal görünümü ile bulunduğu ortama şıklık katıyor. Ayrıca etrafa dağılan ve yayılan kirli görünüme sebep olan dağınık kâğıt havlu görünümünden ortamları koruyor. Hijyeni ön planda tutan yapısı sayesinde sağlığınıza öne veren bir tutum sergiliyor.


İçinden yalnızca ihtiyaç duyulan miktarın alınmasına imkân veren ve ergonomik tasarımla geliştirilen yapısı ile havluları temiz tutarken fazla kullanımını da önlüyor. İhtiyaç duyulan havlu, kişi tarafından hazneden çıkartılıyor. Ayrıca haznesinde kâğıt havlu miktarı azaldığı zaman yeniden doldurulması da oldukça kolay oluyor.

Zaman ya da para israfına olanak sağlamadan hizmetinize sunuluyor. Kolay montaj özellikleri sayesinde istediğiniz alana kolayca monte edilebiliyor. Kaliteyi ve tasarrufu beraberinde getiren metal hareketli havlu makinesi tasarımı tüm bu özellikleriyle en sevilenler arasında yerini alıyor.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir