Marka

Silgiler

Filtre 0
4,78 TL + KDV
5,26 TL (KDV Dahil)

Kağıtlara yazılan yazıların hatalı olması halinde kağıt üzerinden kaldırılmasını sağlayan araçlara silgi denilir. Genel olarak silgi kurşun kalemle defterlere yazılan hataların giderilmesinde kullanılır. Lakin günümüzde farklı amaçlarla kullanılan farklı silgi modelleri de yer alır. Silgilerle genel olarak okul yıllarında tanışırız ve yaşamımız boyunca iş alanlarımızda da silgilerden yararlanırız.

Silgi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Silgiler genel olarak ofis ve kırtasiye ürünleri arasında ilk sıralarda yer alır. Kırtasiyelerde satışa sunulan silgilerin genel olarak işlevselliği aynı olmakla beraber sadece silginin modeli, silgiden alınan performans düzeyi farklı olabiliyor. Silgilerden tam olarak iyi bir performans alabilmek için yazıların kurşun veya uçlu kalemle yazılmış olması gerekmektedir.

  • Silgi tercihi yaparken mutlaka silginin oluşturulmasında yer alan maddeleri araştırıp o şekilde silgi satın almanız faydalı olur.
  • Kullanmış olduğunuz kalem tercihinize uygun olan bir silgi seçimi yapmanız silgiden alınacak olan verimi arttırır.
  • Silgi seçiminde yumuşak bir silgi olmasına özen göstermelisiniz.

Bu kriterlere dikkat ederek yazım hatalarınızı kullandığınız belgeyi yada defteri yıpratmadan silebilirsiniz.

Silgi Çeşitleri Nelerdir?

Defter, kalem gibi kırtasiye malzemelerinin bulunduğu yerlerde mutlaka silgilerde mevcuttur. Her kullanım alanına göre farklı formlarda üretilen silgiler mevcuttur. Mühendis ve mimarlar tarafından daha sıklıkla kullanılan hamur silgi hamur formunda olduklarından dolayı esnek yapıya sahip bir silgi türüdür.

Hamur silgiler kolaylıkla kalem izlerini yok eder ve kendisini de katlanarak temizler. Farklı tasarımlarda üretilen yumurtlayan silgi ise özellikle küçük çocukların sevdiği kahramanlardan oluşturulmuştur. Böylelikle yumurtalayan silgiler çocukların eğlenerek ders çalışmalarını sağlar.

Kalem silgi denilen silgi türüyle karakalem gibi uygulamalarda hatalı olan kısımların silinmesini sağlayabilirsiniz. İnce uçlu silgi kalemi tükenmez kalemle yazılan yazım hatalarının ayrıntılı olarak düzeltilmesine olanak sunar.

En Kaliteli Silgi Markaları

Silgilerin kullanım alanlarına göre Kare, tüp ve dikdörtgen formlarda tasarlanan silgi türleri mevcuttur. Burada önemli olan silginin yazı yazılan kağıdın üzerinde herhangi leke ve deformasyon oluşturmamasıdır. Kokulu silgi türleri daha sıklıkla okul hayatına yeni başlamış olan küçük çocukların severek kullandığı silgi türleri olmakla beraber, farklı formlarda üretilen büyük boy silgilerde daha profesyonel kişilerin kullandığı silgi türlerindendir.

 Genel olarak Pentel silgi türleri her renkte olabilmektedir. En sık tercih edilen renkleri ise pembe ve yeşil rengidir. Kaliteli silgi markaların arasında öne çıkan bir diğer silgi markası ise Faber Castell silgi ürünüdür.

Okul Ve Ofis Kullanımına Uygun Silgiler?

Gerek ofislerde gerekse eğitim hayatı boyunca silgilere gereksinim duyarız. Hemen her alanda kullanıma uygun olarak farklı formlarda üretilen silgileri tercih ederek yaptığınız işten daha iyi verim alabilirsiniz. Çizim veyahut farklı desen çalışmalarınızda hatalı olan kısımları silmek istediğinizde kalem formunda üretilen silgileri kullanabilirsiniz.

Silgi Fiyatları

Kırtasiye ve ofis malzemeleri araştırması yaptığınızda dikkat etmeniz gereken detayların başında marka, kalite, kullanım amacı ve silgi fiyatları öne çıkar. Temel olarak görevi yazım hatalarını düzeltmek olan silgilerin fiyatlarının belirlenmesinde en önemli etken markası ve kalitesidir.

Sıkça Sorulan Sorular?

Bizsizeyeteriz E Ticaret Platformundan Toptan Silgi Siparişi Verilebilir Mi?

Bizsizeyeteriz e ticaret platformunda uygun fiyatlar eşliğinde toptan silgi siparişi oluşturabilmeniz mümkündür.

E Ticaret Sitesi Bünyesinde Yer Alan Silgiler Sağlığa Zararlı Maddeler İçerir Mi?

Bizsizeyeteriz sitesinde yer alan silgiler hiçbir şekilde insan sağlığına zararlı madde içermemektedir.

En İyi, Kaliteli Silgi Modellerine Nerede Bulabilirim?

En kaliteli ve farklı silgi modellerini kolaylıkla bizsizeyeteriz e ticaret platformunda bulabilirsiniz.