Fiyat Aralığı
Marka

Metal Pedallı Çöp Kovaları

Filtre 0

Çöp kovalarına olan gereksinim, devamlılığı olan ve gerekli bir ihtiyaçtır. Bu kovaları kullanırken teknik aksamları geliştirilmiş olan ve daha pratik ürünleri tercih etmek avantaj sağlamaktadır. Özellikle hijyen kurallarının daha etkin olarak uygulanabilmesi için üretilmiş olan metal pedallı çöp kovaları bu konuda kullanım kolaylığıyla dikkat çekmektedir.

İhtiyaca uygun olarak tasarlanmış çeşitli ebatlara sahip pedallı kovalarla, mutfak ve banyo alanlarının hijyeni sağlanırken el değmeden çöpleri muhafaza etmek kolaylaşmaktadır. Kalabalık alanlarda kullanıma uygun olan bu ürünler temas oranını en aza indirmektedir. Bu sayede bakteri ve virüslerden korunma sağlanmaktadır.

Metal Pedallı Çöp Kovaları Nedir? 

Metal pedallı çöp kovası ön kısmında pedal sistemi bulunan bir yapıya sahiptir. Bu pedala basıldığında, iç kısımda yer alan kova yukarı doğru çıkmaktadır. İç kova kapağı kaldırdığı için rahatlıkla el değmeden çöpler içerisine atılabiliyor. Gün boyunca fazla atık oluşan alanlar için oldukça ideal olan ürünlerin en kaliteli modelleri bizsizeyeteriz.com’da sipariş verilmek üzere sizleri bekliyor.

Metal pedallı çöp kovası modelleri her ihtiyaca uygun boyutta üretilmektedir. Küçük ve çok büyük ölçüler arasında değişen modeller bulunmaktadır. Ev, okul, iş yeri ve faaliyet kapasitesi yüksek tesisler başta olmak üzere kullanım alanları çeşitlilik gösterebilir. Aynı zamanda metal dış kaplamaları sayesinde de bulunduğu alanların dekorasyonunda kötü bir görüntüye neden olmaz.

Metal Pedallı Çöp Kovası Ölçüleri Nedir? 

Metal pedallı çöp kovası çeşitleri incelendiğinde, 3 litreden başlayan modellerin 70 litreye kadar iç hacme sahip oldukları görülmektedir. Mutfaklar ve banyolarda küçük çeşitleri tercih edilirken atık oranının fazla olduğu dış mekânlarda ise 30-70 litre aralığındaki tüm modeller satın alınabilir.

Metal pedallı çöp kovaları sahip oldukları;

  • Metalik ve estetik dış tasarım,
  • Her boyutta çöp torbalarıyla uyum,
  • Kullanım alanı çeşitliliği,
  • Hijyeni koruyucu teknik,
  • Kolay çöp boşaltabilme özellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Bizsizeyeteriz.com içerisinde yer alan metal pedallı çöp kovaları kategorisi altında kaliteli ve kullanışlı çöp kovalarını inceleyebilirsiniz. Size en uygun olan modeli ise rahatça sipariş edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Mutfak Çöp Kovası Nasıl Olmalı?

Kolay temizlenebilir metal yüzeyler tercih edilebilir. Özellikle pedallı modeller, gıdalar ile temas aşamasında çöp kovasına dokunmak zorunda kalmadan atıkları tasnif etmenizi sağlar.

Metal Pedallı Çöp Kovaları Nereden Alınır?

Çöp kovası üretimi yapan firmalardan alabileceğiniz gibi online olarak kolaylıkla bizsizeyeteriz.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Ofislerde En Çok Tercih Edilen Çöp Kovası Modeli Nedir?

Ofislerde masa başında çok fazla vakit geçirildiği için, masa altlarında el değmeden pedalla açılabilen çöp kovaları daha çok tercih edilmektedir.