Refine
×

Kahve Bardakları ve Tabakları

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala

Güral Porselen Nescafe Fincanı

• Güral porselen kalitesiyle gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz nescafe fincan takımıdır. • Hem fincan hem de altlığı ile takım halindedir. • 6 lı takım olarak satılmaktadır. • 1 adet fincan ve altlık fiyatıdır.

158,41 TL + KDV
186,92 TL (KDV Dahil)
Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 12

Kahve Bardakları ve Tabakları

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan kahve bardakları ve tabakları, pratik kullanımlarının yanında estetik görünüme de sahip olmalıdır. Bu şekilde, insanlar tarafından daha sık tercih edilmektedir. Farklı tasarımlı mutfak eşyaları arasında alan kahve bardakları, uygun tabaklarla eşleştiğinde ikramlarınıza gözle görülür bir zarafet katacaktır.

Çeşitli tasarımları bir araya getiren ürünler, her kullanıcıya hitap eder. Geçmiş zamandan günümüze gelen kahve kültürü, estetik görünümlü bardak ve tabaklarla eşleştiğinde, kişilere kaliteli zaman geçirebilme imkânı sağlar. Yakın çevrenize hazırladığınız ikramlara hoş sunumların eşlik etmesini isterseniz, zarif tasarımlı kahve bardaklarına mutfağınızda yer açmalısınız.
Ev, ofis, işyeri, otel ve tüm yaşam alanlarına uygun olarak üretilen kahve bardakları bulunur. Her kesimden kullanıcıya hitap eden bu ürünler, birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Kişisel zevklere uygun olarak seçilen ürünler, kişilere zarif sunumlar yapma imkânı sunmaktadır. Hoş sunumlu ikramlar hazırlamak için tercih edilen kahve bardakları, onlara eşlik eden farklı desenlerdeki tabaklarla tamamlanır. Kahve bardaklarının sahip olduğu farklı tasarımlar, keyifli saatlerinize en uyumlu şekilde eşlik eder.


Rengarenk Tasarımlı Kahve Bardakları ve Tabakları

Özellikle mutfak eşyası seçiminde, göze hitap etmesi de oldukça önem taşır. Göze hitap eden sofralar kurmak, mevcut mutfak eşyalarının çeşitliliğiyle sağlanır. Kullanıcılar ürünleri doğru ve etkili şekilde kullandıklarında, hoş tasarımlara sahip sofralar kurabilir. Tatlı sunumu yanında yer alan rengarenk kahve bardakları ve tabakları, birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Değişen zamana direnen kahve tabakları hem geleneksel hem de modern tasarımlara sahip olarak bulunabilir.

Önemli günlerinize eşlik eden kahveler, hoş tasarımlı bardaklarda sunulduğunda davetlerinizi benzersiz hale getirir. Mola ve dinlenme vakitlerinize eşlik eden kahve tabakları, dinlenme zamanlarınızı kaliteli hale getirir. Çeşitli koleksiyonlara sahip kahve bardakları arasından, zevkinize en uygun tasarımları bulup sunumlarınızı eşsiz hale getirebilirsiniz. Yeni nesil kahve bardakları, işlevselliklerinin yanında farklı tasarımlara sahip olmalarıyla da öne çıkmaktadır.

Kahve bardaklarına eşlik eden tabaklar, ev dekorasyonunda da kullanılabilir. Kişiler çeşitli tasarımlara sahip olan bardakları, evin farklı köşelerinde dekoratif amaçlı kullanabilir. İşlevsel kullanıma sahip bardaklar, evlerinize farklı bir hava katacaktır.

Modern Tasarımlı Kahve Bardakları ve Tabakları

Modern tasarımlı kahve bardakları ve tabakları, yenilikçi desenlere sahiptir. Farklı renk ve desenlerle sizlere hoş sunumlar yapma imkânı sunar. Şeffaf ya da mat özellikte bulunan kahve bardakları, uygun tabaklarla tamamlanmış ve hoş bir görünüme sahip olur. Farklı fincanlarda kahve içmek, farklı kahve deneyimlerine kapı açar. Sizler de farklı seçimlerle bu deneyimi zenginleştirebilirsiniz.

Modern tasarımlı kahve bardakları, genel olarak şu özelliklere sahiptir:

  • Çiçek, geometrik ya da doğadan ilham alan desenlere sahiptir.
  • Geleneksel motiflerin modern yorumlamalarını üzerinde taşır.
  • Aşk, doğa gibi birçok temaya sahip olabilir.
  • Gösterişli sunumlar isteyen kişiler için yaldızlı modellere sahip olan bardaklar bulunur.
  • Seramik ya da cam modellerine sahiptir.


Modern tasarımlara sahip kahve bardaklarına eşlik eden tabaklar, sade ve modern çizgileriyle öne çıkar. Kahve tutkunları için eşsiz deneyimli kahve saatlerine eşlik eder. Daha kaliteli ikram saatleri geçirmek isteyen kişiler, zevklerine en uygun kahve bardaklarını seçmelidir. Bardak tasarımlarını tamamlayıcı tabakların seçilmesi, bütünleyici bir görünüm ortaya çıkarır.