Mas Force 740 Bant Kesici - Siyah resmi
Göz at

Mas Force 740 Bant Kesici - Siyah

101,85 TL + KDV 122,22 TL (KDV Dahil)
Mas Fiesta 640 Bant Kesici - Siyah resmi
Göz at

Mas Fiesta 640 Bant Kesici - Siyah

76,57 TL + KDV 91,88 TL (KDV Dahil)
Mas Force 740 Bant Kesici - Mavi resmi
Göz at

Mas Force 740 Bant Kesici - Mavi

83,03 TL + KDV 99,64 TL (KDV Dahil)
Noki NOK1210 Selefon Bant 12 mm x 10 m resmi
Göz at

Noki NOK1210 Selefon Bant 12 mm x 10 m

3,94 TL + KDV 4,73 TL (KDV Dahil)
Mas Görünmez Bant 2633 19x33 resmi
Göz at

Mas Görünmez Bant 2633 19x33

23,56 TL + KDV 28,27 TL (KDV Dahil)

Genel olarak her evde her ofiste veya iş yerlerinde bulunması gerekli olan bir malzeme olan bantlar ve bantların kullanımını kolaylaştıran bant kesiciler işlevsellikleri ile kişilerin günlük yaşantılarını kolaylaştıran aparatlardır. Kolilerin ambalajlanmasında ve yahut hobi malzemelerinin yapımında çok faydalı olan bu ürünler ile birtakım yapılması gereken işleri kolaylıkla gerçekleştirebiliriz. Bant ve bantların kesimini kolaylaştıran bant kesme makineleri hemen her evde bulunması gereklidir.

Zira bantlar ve bant kesme makineleri evlerde bir objeyi asarken yada bir resmi panoya asma durumunda oldukça işe yarayan ürünlerdir. Kolay yapışma özelliğine sahip olan bantlar çok farklı amaçlar için de kullanılabiliyor. Gerek bir koliyi kargoya verme aşamasında veyahut evlerimizde birtakım kullanmadığınız fakat saklama gereği duyduğunuz ürünlerin ambalajlanmasında bantlara ve bant kesme aparatı gibi ürünlere gereksinim duyulur. Bu ürünlerle istediğimiz kolileri rahatlıkla sağlam şekilde kargoya verebilirsiniz.

Bant Çeşitleri Nelerdir?

Herhangi bir ürünü bir yere yapıştırmak istediğinizde ihtiyaç duyulan ürünlerin başında gelen bantlar ve birtakım farklı amaçlarla kullanılan bant çeşitleri gelir. Hemen her evde, işyerinde veya okul yaşamında kullanılan çok farklı bant türleri bulunur. Özellikle ev dekorasyon ürünlerinin yaşam alanlarına monte edilmesinde kullanılan çift taraflı bant türleri ile kişiler kolay şekilde yaşam alanlarını dekore edebilir. Çift taraflı bantlar ayrıca ürünün yerini değiştirmek istediğinizde duvara herhangi bir zarar meydana getirmemektedir.

Dolayısıyla bu bant türü daha sıklıkla dekorasyon çalışmalarında tercih edilir. Çift taraflı bantlar duvara asmak istediğiniz ürünün duvara sımsıkı yapışmasını sağlar ve siz istediğiniz müddetçe ürün duvarınızda olur. Kaydırmaz bant dediğimiz bant türleri de daha sıklıkla evlerin yada ofislerin merdivenlerine ve zeminlerine uygulanarak bu alanlarda oluşan kayma problemlerini önlüyor. Özellikle apartman girişlerinde uygulanıyor.

İnşaatlarda sıklıkla tercih edilen su geçirmez bant türünün farklı kullanım alanları mevcuttur. Nemli alanlara ve suya dayanıklı bir bant türü olan su geçirmez bantlar, barajlarda, kanallarda, metro istasyonlarında ve arıtma ünitelerinde kullanılır. Özellikle inşaat sektöründe kapılarda ve pencerelerde oluşan sızıntılarda su geçirmez bantlardan yararlanılır. Bu ürünün evlerin banyolarında tesisat problemlerinde kullanılması için küf, sabun artıkları, su lekelerinin yer almaması gerekir. Böyle olması halinde su geçirmez bantlardan iyi bir verim alınması mümkün değildir.

Yaşam alanlarına veya ofislere yapılmak istenen dekorasyon uygulamalarında kullanılan birtakım malzemelerin etrafa bulaşmaması ve zeminlere zarar vermemesi için kağıt bant tercih edilir. Kağıt bantlar özellikle bu uygulamalar sırasında oldukça fazla kolaylık sağlar. Dekorasyon çalışmaları bittikten sonra zeminlerde iz yaratmayan kağıt bantlar kolaylıkla çıkarılabilir. Ekonomik ve kolaylıkla her yerde bulunabilen bant türüdür. Hemen her zemine kolaylıkla uygulanır.

Yüksek ısılara oldukça dayanıklı olan izole bant ile ısı ve ses yalıtımlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İzole bantlar farklı renklerde üretiliyor. Emniyetli olan bu ürünü elektrik kablolarının izole edilmesinde kullanabilirsiniz. Elektrik kablolarının uçlarını yine birbirine bağlamak için izole bant tercih edilir.

Tesisat problemlerinde oluşan sızıntıların giderilmesi için teflon bantlara gereksinim duyulur. Teflon bant daha çok musluk sızıntılarının giderilmesi ve boruların birbirlerine eklenme aşamalarında oldukça fazla gereksinim duyulan üründür. Özellikle sıcak su bağlantı noktalarında emniyetle kullanılabilecek ürün olması nedeniyle tercih edilir.

Bizsizeyeteriz’de Bulunan Bantlar Kaliteli Mi?

Gerek ofislerde gerekse evlerde ihtiyaç duyulan ürünlerin başında gelen bant çeşitleri Bizsizeyeteriz e ticaret sitesinde çok farklı çeşitleri ile yer alır. Ofis ve kırtasiye ürünleri denilince akla gelen ilk malzemelerden biri olan bant türleri hemen her kişinin özellikle de öğrencilerin sanatsal etkinliklerinde sıklıkla kullandığı kırtasiye ürünüdür. Bizsizeyeteriz sitesinde çok farklı bant türlerini bulabilmeniz mümkündür. Siteye giriş yaparak dilediğiniz bant çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

 Kişilerin günlük yaşamlarını kolaylaştıran kaliteli bant seçeneklerini uygun fiyatlarla satışa sunan site içerisinde farklı bant türleri haricinde her kırtasiye ürününe ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz. Site bünyesinde yer alan bant türleri oldukça fazla olmakla beraber kolaylıkla deforme olmayan kalite standartları çerçevesinde üretimi yapılmış olan dayanıklı ürünlerdir.

Bant Kesme Makinesi Özellikleri

Bant kesme aparatları kişilerin bant kesme işlemlerini daha hızlı yapmasına olanak sağlayan ürünlerdir. Bantların kullanım aşamasını kolaylaştıran ve daha bir pratik hale gelmesini sağlayan bant kesme makinesi alırken kaliteli bir ürün olmasına özen göstermelisiniz. Bant kesme işlemlerini seri şekilde gerçekleşmesini sağlayan bu aparat ile bantları israf etmeden gerektiği kadar kesebilir ve kullanabilirsiniz. Bant kesme aparatları ile kullanılacak kadar bantları keserek gerek kağıtlarda gerekse panolarda kullanabilirsiniz.

Genel olarak bant kesme makineleri 12 mm den başlayarak 19 mm olacak şekilde bantlarla uyum sağlar. Paslanmaz çelik malzemeden üretilir. Lateks tabanlı olan bant kesme makineleri tek elle kullanıma uygun şekilde tasarlanmış ürünlerdir.

Bant Kesme Makinesi Ve Bant Fiyatları

Bant kesme makineleri genellikle eğitim hayatı boyunca öğrencilerin kullandıkları bir kırtasiye gereci olmakla beraber hemen her ofiste de sıklıkla kullanılır. Bant kesme makineleri kağıt, plastik, karton, ahşap gibi dekorasyon amaçlı kullanılan farklı malzemelerin yapıştırılmasını kolaylaştıran ve hızlandıran aparattır. Selobantların kolaylıkla takılabildiği masaüstü aparatı olan bant kesme makinelerinin farklı modelleri, renkleri bulunur. Bant fiyatları genellikle kullanım alanlarına ve bantların ölçüsüne göre değişim gösterir.

Selefon veya selobant olarak bilinen bant türleri bant kesme aparatlarına kolaylıkla takılıp çıkartılabilir. Bant bittiği zaman yenisinin takılması oldukça kolaydır. Bant kesme makinesi fiyatları makinenin ebatlarına, üretiminde kullanılan malzemenin kalitesine, modellerine ve tasarımına göre değişiklik gösterir. Tek olarak satışa sunulan bant kesme aparatlarının yanı sıra çoklu paketlerde satışta olan makineleri tercih edebilir ve böylelikle avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.