Çift Kovalı Plastik Presli Plastik Temizlik Arabası


1.058,88 TL

Çift kovalıdır 1.kalite plastikten üretilmiştir Gövdesi ve sıkma aparatı plastiktir Tekerlekleri sayesinde zeminde kolay hareket eder Mavi kova temiz su için, kırmızı kova kirli su için kullanılmaktadır


Çift Kovalı Plastik Presli Plastik Temizlik Arabası 1.Kalite Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Çift Kovalı Plastik Presli Plastik Temizlik Arabası 1. Kalite, oldukça sağlam bir plastikten yapılmıştır ve kat temizliğinde tercih edilen bir ürün olmaktadır. Özellikle geniş iş yerlerinde temizliğin daha kolay ve pratik olması amaçlandığında öne çıkmaktadır. Çift kovalı oluşu nedeni ile tercih edilen ürün hem temiz suyu hem de kirli suyu aynı arabada barındırabilmektedir. Bazı durumlarda biri deterjanlı su diğeri sade su olarak da kullanılabilmektedir. Her iki şekilde de kullanılabilen ürün geniş alanların her gün birden fazla kez yapılan temizliği için uygundur. Aynı zamanda bu kovalar çıkarılabilmektedir ve bir sorun olduğunda da yedekleri bulunmaktadır. Sert ve kaliteli plastikten elde edilen ürünün kovaları da sert plastikten yapılmaktadır. Bu kovaların tutma bölümü de bulunur ve indirip kaldırması oldukça kolaydır. Çift Kovalı Plastik Presli Plastik Temizlik Arabası 1. Kalite kovalarının yanında sapları ile de çeşitli sayıda kullanım imkanı sunmaktadır.


Temizlik arabaları kullanılırken tercih edilen sap genelde teleskopik sap olmaktadır. Bu sayede sap uzayabilmekte ve kullanan kişiye göre de kısaltılabilmektedir. Aynı zamanda paslanmaz alüminyum sap, metal sap, ahşap sap gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Sert malzemeler kullanım ömrünü arttırmaktadır. Mop sapı kullanımı iki kova içerisinde iki sap şeklinde olabilmektedir. Bu sayede hem silme hem temizleme işlemleri tek araç içerisinde yapılabilmektedir. Temizlik arabası olarak bilinen ürün geniş alanlarda etkili sonuç vermektedir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir