Fiyat Aralığı
Kategori
Etiket

Tork

Filtre 0
152,08 TL + KDV
182,50 TL (KDV Dahil)
1.103,95 TL + KDV
1.324,74 TL (KDV Dahil)
2.788,25 TL + KDV
3.345,90 TL (KDV Dahil)
1.928,56 TL + KDV
2.314,27 TL (KDV Dahil)
4.286,10 TL + KDV
5.143,32 TL (KDV Dahil)
788,95 TL + KDV
946,74 TL (KDV Dahil)

Tork Türkiye Distribütörü

Tork Türkiye disribütörü olan Bizsizeyeteriz.com'da geniş ürün yelpazesi ile temizlik ve hijyen ürünleri bulunmaktadır. Bayisi olduğumuz Tork marka ürünleri sizlerle hızlı ve güvenli şekilde buluşturuyoruz. Kaliteli markaları ve uygun fiyatlı ürünleri bir araya getiren Bizsizeyeteriz'de Tork Ürünlerinden kısaca bahsedelim. Saymakla bitmeyen Tork Ürünlerinin bazıları şunlardır;

  • Tork Çöp Kovaları
  • Tork Temizlik Bezleri
  • Tork Sıvı Sabunları
  • Tork Dispenserler Ve Aparatlar
  • Tork Tuvalet Kağıtları
  • Tork Kağıt Havlular
  • Tork Peçeteler Ve Tork Peçetelikler
  • Tork Klozet Kapak Örtüleri

Yukarıda sıraladığımız ürünler ofislerde, restoranlarda ve kafelerde, otellerde ortak kullanımın fazla olduğu tüm alanlarda sıkça karşımıza çıkmaktadır. Kalitesi ile kullanıcılardan tam puan alan tork ürünleri uzun yıllar kullanıldığından ekonomik ürünlerdir. Bizsizeyeteriz uygun fiyatlı tork ürünlerine kategorilerinde yer vermektedir. Tork ürün kategorilerini sizler için açalım;

Tork Çöp Kovaları

Tork Çöp Kutuları arasında birçok çeşit bulunmaktadır. Metal çöp kovası, beyaz çöp kovası, siyah çöp kovası ve çok daha fazlası. Şık tasarımları ile ortama modern hava katan tork çöp kovaları en çok tercih edilen çöp kovaları arasında yerini almıştır. Kullanımı oldukça kolay çöp kovalarının en önemli özelliği çöp poşetinin görünmemesi. Gizli çöp kovası torbası özelliği sayesinde temiz ve ferah bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Tercihinize göre 5L çöp kapasitesinden 50L çöp kapasitesine çöp kutuları bulunmaktadır.  Montaj şekline göre Duvara monte şeklinde de kullanıma uygundur. 

Tork Temizlik Bezleri

Tork temizlik ve hijyen ürünlerinden temizlik ürünleri olmazsa olmazlarımızdandır. Her an her yerde temiz ortam için temizlik bezleri en önemli temizlik ürünlerindendir. Özellikle temizlik bezlerini kullanılacak alana göre seçersek tam anlamıyla doğru temizlik yapmış oluruz. Kullanım alanlarına göre bezleri ayırmamız hijyen bakımından oldukça önelidir. Temizlik bezlerinin kullanım alanlarına sizler için örnek verelim. 

Tork Mikrofiber Tekrar Kullanılabilir Temizlik Bezleri

Tork Mikrofiber Bezler özellikle elektronik ve hassas ekranların temizlenmesinde en önemli yardımcı ürünlerdendir. Ekran, bilgisayar, kamera gibi birçok elektronik ürünlere zarar vermeden temizlemek için mikrofiber bezler kullanılır.  Elektronik cihazların yanı sıra genel temizliklerde lavabo, küvet, banyo, tezgâh, mutfak gibi birçok alanın temizliğinde de tercih edilmektedir. Özellikle yıkanıp tekrar kullanılabilen bez olma özellikleri ile mikroorganizmaların %99,9'unu yüzeyden temizler. Kuru veya temizlik maddeleri ile kullanıma uygundur. Çeşitli renk seçenekleri ile bezleri kodlandırarak ayrı yerlerde kullanabilir, bezlerin karışmasının önüne geçebilirsiniz.

Tork Temizlik Bezi Ağır Kirler

Kirin yoğun olduğu alanlarda diğer temizlik bezleri ile efor harcayacağınıza Tork'un ağır kirler için üretmiş olduğu temizlik bezleri ile fazla güç kullanmadan zorlu kirlerin önüne geçebilirsiniz. Kalın ve emici temizlik bezi ile en zorlu alanların temizliğini hızlı ve güvenli şekilde yapabilirsiniz. Kalın yapısı sayesine ellerinizin zarar görmemesini sağlar. Yıkayıp tekrar kullanılabilen yapısı ile ekonomik anlamda cebinize tasarruf sağlar.

Tork Nonwoven Temizlik Bezi Düşük Hav

Tork nonwoven temizlik bezler oldukça esnek bezlerdir. Dilediğiniz ebatlarda çeşitleri bulunan nonwoven rulo temizlik bezleri günlük kullanımlarda oldukça kullanışlı ürünlerdir. Tekrar yıkanıp kullanılabilir, gün sonunda da atılabilir ürün olması sayesinde bakteri oluşumunu önler. Kağıt havlulara oranla çok daha fazla sıvıyı emer. Yardımcı temizlik kimyasalları ile kullanıma uygundur. Koruyucu karton kutu ile ambalajlanmış olan bezleri kolayca koparıp kullanabilirsiniz. Ayrıca Tork zemin dispenseri ve Tork duvar stantları ile de uyumludur. 

Tork Sıvı Sabunları

Tork sıvı sabunlar köpük sıvı sabunlar, yağ çözücü sabunlar, dezenfektanlı el sabunları gibi kullanım alanlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Kirin ve yağın fazla olduğu durumlarda Tork Yağ ve Kir için Sıvı Sabun etkili formülü ile yağ ve kirin kolayca ellerinizden çıkmasını sağlayacaktır. Yağ sökücü sabunlar özel formülleri sayesinde cildinize herhangi bir zarar vermez. Sıvı köpük sabunlar arasından sizlere örnek verecek olursak Tork Lüks Yumuşak Köpük Sabun hoş kokuya sahiptir. Ellerinizi yıkadıktan sonra bıraktığı yumuşaklık hissi ve güze kokusu ile çok fazla tercih edilmektedir. Bir diğer güzel kokulu sıvı sabun çeşidi ise Tork Lüks Yumuşak Sıvı Sabun'dur. Ferah kokusu ve köpüğü ile cildinizi besler. Kuru ciltler için Tork Mild Sıvı Sabun önerilmektedir. Nemlendirici ve yenileyici özelliği sayesinde cildinizi nemlendirir ve onarır. Biten el sabunlarını yeniden doldurarak kullanmanıza yardımcı olur. Özellikle sabunları Tork sıvı sabunluk, köpük sabunluk aparatı, sensörlü köpük sabunluk, köpük sabun dispenseri, sıvı sabun dispenseri ve diğer dispenser çeşitleri ile kullanabilirsiniz. Köpük sabun çeşitleri Bizsizeyeteriz'in zengin kategorisinde yer almaktadır. Tüm Tork köpük sabun, sıvı sabun, siyah sıvı sabun ve çeşitleri ve fiyatları konuusnda bilgi sahibi olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Tork Dispenserler Ve Aparatlar

Tork Dispenserler günlük hayatımızı kolaylaştıran, bakteri ve virüslerin yayılmasını önleyen en önemli hijyenik ürünlerdendir. Tork peçete dispenserler sayesinde ortak kullanım alanlarında sabun, kağıt havlu gibi temizlik ürünlerini temas etmeden kolay şekilde kullanabiliriz. Kâğıt havlu dispenserleri, dezenfektan dispenseri, Z katlı dispenserler, kağıt havlu rulo dispenseleri, içten çekmeli dispenserler, dıştan çekmeli dispenserler gibi çeşitli dispenserler bulunmaktadır. El havlu aparatları banyo mutfak gibi alanlarda kullanım için oldukça uygundur. Kağıt havlu aparatı ellerimizi kurulayacağımız ya da ıslak olan yerleri sileceğimiz zaman pratik şekilde havlu kağıdını koparmamıza yardımcı olur.  Z havlu aparatları da bu gibi durumlarda çok fazla tercih edilmektedir. Ofislerde masaüstünde, mutfakta tezgâh üstünde kullanabileceğiniz tezgâh üstü z katlı havlu dispenserleri şık tasarımları ile ortamın havasını değiştirecek modern dizaynlı ürünlerdendir. Tuvalet peçetelik ile peçeteye temas etmeden hijyenik olarak peçeteyi kullabilirsiniz. Tork peçetelikler bu anlamda hijyeni sağlamada üstün performans gösteren ürünlerdir. Bu nedenle tuvaletlerde muhakkak WC Peçetelik kullanılmalıdır. Sensörlü peçetelikler ve sensörlü kağıt havlu makinesi bu anlamda sıkça tercih edilen Tork ürünlerindendi.  Kullanacağınız ortama ve amaca göre dispenser ve aparat çeşidini belirleyebilir, Tork'un kaliteli ürünlerinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Tork Tuvalet Kağıtları

Tuvalet kâğıtları mini jumbo tuvalet kağıtları, orta boy tuvalet kağıtları, yumuşak katlamalı tuvalet kağıtları gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Tork tuvalet kağıdı seçiminde özellikle suya atıldığında dağılıyor olması önemlidir. Böylelikle tıkanma riskini azaltmış oluruz. Tork tuvalet kağıtları özellikle tuvalet kağıdı dispenserleri ve tuvalet kağıdı aparatları ile uyumludur. Z katlı tuvalet kağıtları, içten çekmeli tuvalet kağıtları, dıştan çekmeli tuvalet kağıtları, katlamalı tuvalet kağıtları ile hijyeni sağlayabilirsiniz. Her seferinde tek yaprak veriyor olması tuvalet kağıdı ile teması sıfıra indirecektir.

Tork Kağıt Havlular

Kâğıt havlular Tork Kâğıt Havlu Aparatları ile uyumludur. Aparatlar ile kullanımlarda hem pratik kullanım hem de hijyenik kullanım sağlamaktadır. Tork kağıt havlularla birlikte kullanılan otomatik havlu dispenseri kalabalık alanlarda kullanıma uygun olarak yüksek kapasiteleri ile zamandan tasarruf sağlar. Her seferinde tek yaprak kullanımı hijyeni sağlamaktadır. Bu nedenle otomatik kağıt havluluk önerilmektedir. Tork kâğıt havluların emici yapısı ile kullanımı azaltır. Bu sayede tasarruf sağlanmış olur. İçten çekmeli havlu, dıştan çekmeli havlu ve diğer havlu çeşitleri kategorimizde bulunmaktadır. Rulo kâğıt havlular da oldukça pratik ve hijyenik ürünlerdendir. Yumuşak yapısı ile kullanım bakımından çok fazla tercih edilir. Tork havlularda diğer en çok kullanılan havlu çeşidi Z katlama havlu ve birlikte kullanıldığı z katlamalı kağıt havluluktur. Z kağıt havlu özellikle tuvalet ve banyolarda tercih edilmektedir. Kullannırken yine diğer peçeteye temas etmeden kullanabilmemize imkan sağlar. Bu sayede hijyen korunmuş olur. Z katlamalı kağıt havlu kullanıldıkça dispenserin üst kısmı boşalır. Z katlama havlu dispenseri kağıt havlu azaldığında tekrer üsr kısma peçete eklemesi yapılarak kolay şekilde kullanılır. 

Tork Peçeteler

Tork peçeteler özellikle restoranlarda, mutfaklarda, masalarda elimizin altında bulunan en önemli ürünlerdendir.  Renkli seçenekleri, modern tasarımları ve yumuşacık yapısı ile göze hitap eder, güzel bir ambiyans oluşturur.  Ebatlarına ve renklerine kullanacağınız ortama göre karar verebilirsiniz. Örneğin masada çatal ve bıçağın altına konulacaksa daha küçük ve renkli peçeteleri tercih edebilirsiniz. Tuvalet ve banyolarda Z katlı peçete kullanabilirsiniz. Hatta Z katlı peçeteleri Z havlu dispenseri diğer bir adı Z peçete aparatı ile hijyenik şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle siyah havlu peçetelik ile kullanacağınız peçeteler oldukça güzel bir sunum yapmanıza yardımcı olacaktır. Dispenser ya da aparatlarda kullanacaksanız aparat ile uyumlu daha büyük peçeteleri tercih edebilirsiniz. Hangi peçete çeşidini seçerseniz seçin Tork sizler için kaliteden taviz vermeyecektir. Tork peçete ürünlerini peçetelik dispenser ile sunabilirsiniz. Tork peçetelikler ile sunulan peçeteler hem daha hijyenik hem de pratik olarak kullanıma imkân sağlar. Peçete dispenserleri çeşitlerinden tezgâh peçete dispenserleri, masaüstü dispenser peçeteler, tuvalet peçetesi gibi çeşitlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Tork Klozet Kapak Örtüleri

Kalabalık ortamlarda hijyeni sağlamak zordur. Klozetlerde hijyeni sağlamak için klozet kapak örtüler çok sık kullanılmaktadır. Tek kullanımlık klozet kapak örtüleri suda kolay erir. Bu sayede tıkanıklığa neden olmaz. Klozet kapak örtüleri dispenserleri ile birlikte kullanılırlar. Duvara monte edilen Tork klozet kapak örtüsü dispenserinin içerisine tork klozet kapak örtüleri yerleştirilir. Tek tek alınarak kullanılır. Diğer klozet kapak örtüleri ile temas edilmediğinden hijyen sağlanmış olur.