Fiyat Aralığı
Marka

Hazır Kahveler

Filtre 0
148,25 TL + KDV
149,73 TL (KDV Dahil)
167,14 TL + KDV
168,82 TL (KDV Dahil)
526,47 TL + KDV
531,74 TL (KDV Dahil)
117,52 TL + KDV %15
99,89 TL + KDV
100,89 TL (KDV Dahil)
2,43 TL + KDV
2,46 TL (KDV Dahil)
372,68 TL + KDV
376,41 TL (KDV Dahil)
2,43 TL + KDV
2,45 TL (KDV Dahil)

Hazır Kahve Nedir?

Hazır kahveler günlük hayatımızda hızlı ve pratik şekilde hazırlayabileceğimiz kahvelerdir. Halk arasında toz kahve olarak da bilinen granül kahveler genellikle cam kavanoz içerisinde sizlere sunulmaktadır. "Granül kahve nedir" sorusuna cevap verecek olursak, su içerisinde çözünebilir kahve diyebiliriz.  Granül kahveler bir diğer ismi ile instant kahve olarak da bilinmektedir. Suda kolayca çözündüğünden oldukça pratik kahve türlerindendir. Toz kahveler şeker, süt tozu gibi katkı maddeleri ile tek kullanımlık ambalajlarda sunulmaktadır. Bu kahveler de Nescafe 2'si 1 arada, 3'ü 1 arada gibi pratik granül kahve çeşitleri olarak sunulmaktadır. Granül kahve fiyatları içerisinde bulunan katkı maddesine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizden hazır kahve fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilir, uygun kahve fiyatları ile tasarruf sağlayabilirsiniz.

Hazır Kahvelerin Günümüzde Yeri

Hemen her gün tükettiğimiz kahveler arasında en pratik olanı hazır kahveler olarak bilinmektedir. İş yerinde, dışarıda, evde pratik yoldan kahve yapmak istediğimizde hazır kahve çeşitleri ile hızlıca kahve yapabilirsiniz. Özellikle yoğun olduğumuz zamanlarda en kurtarıcı içecek çeşitlerindendir. Hazır kahveler kahve markalarına ve kendi arasında çeşitlere ayrılmaktadır. 

Sade kahve sevenler için Nescafe gold classic önerebiliriz. Nescafe gold içerisinde süt bulunmamaktadır. Sert kahve sevenler genellikle gold kahve tercih etmektedirler. Yapılışı oldukça kolay olan nescafe kahveler suda hızlı çözülebildiğinden ve enfes tadının ilk yudumda bile hissettirdiğinden kategorimizde sizlere sunulmuştur. Nescafe Gold kahveleri biraz daha yumuşak içim istiyorsanız içerisine istediğiniz oranda süt ekleyerek kahve tadını yumuşatabilirsiniz. Özellikle sütlü kahve içmeyi tercih edenler ancak süt miktarını kendileri ayarlamak isteyenler nescafe gold kahveyi tercih edebilirler. Klasik kahveler sizlere kategorimizde gram çeşitleri ile sunulmuştur. Nescafe Gold 200 Gr Kavanoz, Nescafe Gold 200 Ge Ekonomik Poşet, Nescafe Gold 500 Gr, Nescafe Gold 900 Gr şeklinde sizin tercihinize sunulmuştur. Nescafe gold fiyatları özellikle toptan alımlarda oldukça uygun fiyata gelmektedir. Bu sayede bütçenizden tasarruf ederek kahvenizi gönül rahatlığı ile yudumlayabilirsiniz. Nescafe Gold kahve dışında diğer nescafe ürünlerine de göz atalım.

Hazır kahve markaları arasından Nescafe ürünlerinden Nescafe 3 ü 1 arada, Nescafe 2 si 1 arada, Nesafe 3 ü 1 arada sütlü köpüklü gibi çeşitler bulunmaktadır. Nescafe sütlü kahve tercih edenler 2 si 1 arada Nescafe tercih edebilirler. İçerisinde sadece kahve tozu ve süt tozu bulunmaktadır. Şekersiz kahve içenler muhakkak bu nescafe sütlü kahveyi denemeliler. 3'ü 1 arada olan kahvelerde kahve, süt ve şeker bulunmaktadır. 

 

Hazır Kahve Nasıl Yapılır?

Hazır Kahve Nasıl Yapılır? şöyle cevap verebiliriz. Kişinin damak tadına göre değişiklik göstermektedir. Nescafe Gold yapılışında öncelikle suyu kaynatmamız gerekiyor. Çözülebilen kahveden 1 tatlı kaşığı granül kahve almak yeterli olacaktır. Sonrasında sıcak suyu kahveyi koyduğumuz bardağa ekleyerek karıştırırız. Kahveniz hazır. Nescafe Gold'u sütlü seviyorsanız su yerine yine ısıtılmış süt kullanabilirsiniz. Ya da sadece kahvenin yumuşak içim olmasını istiyorsanız sıcak su ile hazırlamış olduğunuz kahveye bir miktar süt ya da süt tozu ekleyerek karıştırabilirsiniz.

Nescafe üçü bir arada, ikisi bir arada gibi çeşitli türleri ise ambalajını açıp kahveyi bardağa boşaltıp, üzerine kaynamış olan suyu eklemeniz yeterli olacaktır. Hazır ambalajlı kahvelerin yapılışı hemen hemen aynıdır. Bunlar yapılış bakımından sadece sıcak suya ihtiyaç duyarlar. Soğuk kahve olarak da yapılanları vardır. Son zamanlarda hazır soğuk kahve çeşitlerinin oldukça fazla türü ortaya çıkmıştır.

Hazır kahvelerin son zamanlarda birçok farklı türü ortaya çıktığından çok daha fazla tüketim gerçekleşmektedir. Hazır kahvelerde tüketim çılgınlığından kendi payına düşeni almıştır. Türk kahvelerinin bile tek fincanlık hazır olanları çıkmıştır.

Hazır kahve markalarına kategorimizden ulaşabilirsiniz. Kahve fiyatlarını inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Özellikle toptan kahve alımlarında indirimli fiyatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.