Secco Jumbo Tuvalet Kağıdı 150 m 12'li Paket


576,21 TL

• 1 rulo tuvalet kağıdı 150 m uzunluğunadır. • 1 Kolide 12 rulo ürün bulunmaktadır. • Secco Tuvalet Kağıdı %100 selülozdan üretilmiştir. • Suda %100 erir. • Ürün üretiminde, ISO 9001, ISO 14001 kalite belgelerine sahip tesislerde üretilen hammaddeler kullanılmıştır. • Ürün çift katlıdır.


Secco Advanced Jumbo Tuvalet Kağıdı 150 m 12'li Paket Bizsizeyeteriz.com'da

Secco advanced jumbo tuvalet kâğıdı 150 m 12'li paket daha çok hotel, restoran ya da kafe gibi büyük işletme tuvaletlerinde tercih edilmektedir. Kendi markası ya da farklı markalara ait wc dispenseri aparatı ile uyumludur. Tuvalet kâğıdı birçok seçenekten oluşmaktadır. Örneğin jumbo tuvalet kâğıdı daha çok sirkülasyon olan tuvaletlerde tercih edilmektedir.


Standart tuvalet kâğıdı boyutları orta cm uzunlukta olmaktadır. Ancak jumbo tuvalet kâğıtları kalabalık ortamlara eş zamanlı olarak büyük ebatlarla tasarlanıp üretilmektedir. 150 m uzunluğunda olan Secco advanced jumbo tuvalet kâğıdının paketi içerisinde 12 adet rulo bulunmaktadır. Çift katlı yaprakları bulunmaktadır. Yaprakları yumuşacık yapıya sahiptir. Farklı boyut ve sayılardan oluşan tuvalet kâğıdı alternatifleri de bulunmaktadır. 


Evinize ya da iş yerinize tuvalet kâğıdı satın alırken birçok hususa dikkat etmeniz gerekir. Bu hususlardan birisi ise makinesiz/makineli kullanımdır. Dispenserler tuvalet kâğıtlarını izole ederek bakterilerden korumaktadır. Özellikle insan sayısı fazla olan mekanlarda tasarruf sağlamaktadır. Ev tuvaletlerinde ise dispenseri kullanmamak daha mantıklıdır. Fakat dispenseri kullanmak her zaman avantaj sağlamaktadır.


Eğer evinizde ya da iş yerinizde dispenseri bulunuyor ise dispenserinizin markasına ve boyutuna göre tuvalet kâğıdı seçmelisiniz. Çoğu tuvalet kâğıtları desensiz yapıdayken çoğu rulo tuvalet kâğıdı desenli yapıdadır. Ayrıca jumbo tuvalet kâğıtları yumuşak dokuya sahiptir. Bu yumuşak doku ise cilde zarar vermeyerek temizliği ve hijyeni son derece sağlamaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir