Lipton Bardak Poşet Çay Yellow Label 100'lü


186,14 TL

• Paket içeriği 100 adettir. • 1 poşet çay 2 gr’dır. • Koli içinde 6 paket ürün bulunmaktadır.


Lipton Bardak Poşet Çaylar

Lipton Bardak Poşet Çay Yellow Label 100'lü Karadeniz’in muhteşem doğasında yetişen çayların özenle kurutulan çay yapraklarıyla elde edilen muhteşem bir çay deneyimi sunuyor. Taze çay yaprakları sayesinde çayın koyu kırmızı rengi ortaya çıkıyor. Mis gibi etrafa yayılan çay kokusu beraberinde muhteşem lezzetli tadı ile her anınızda her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz bir lezzet, yellow label poşet çay ile sizi bekliyor.


Her kutuda bulunan 100 adet poşet çay, 100 bardak poşet çay anlamına gelir. En doğal haliyle el değmeden ve özenle paketlenen çay, bardak içerisinde demlenerek anında içime hazır hale gelir. Rahat içimi ile her an kullanıma hazır olmasının yanı sıra tükettikten sonra temizlenmesi için ekstra uğraşa gerek kalmaz. Çaydanlık temizliği ve küspe çöpleri olmadan çay keyfiniz biter. Bardakta dem isteğinize göre bekleterek dilediğiniz çay oranını sağlayabilirsiniz. Açık çay sevenler için bir iki dakika yeterli olacaktır. Ev, ofis, iş yeri, hastane vb. istediğiniz konumda çantanızda hatta cebinizde size eşlik edecektir.


Özenle seçilen çay yapraklarını kullanmayı kendine ilke edinen lipton markası, lezzet ve doğallık konularından ödün vermez. Kalitesini asla bozmayan ve yıllardır tüketicilerin gönlünü almış olan çay, içerdiği antioksidan etkilerle sağlığınız için de fayda sağlar. En iyi demlenmeyi sağlamak amacıyla seçilen çay yaprakları el değmeden hijyenik koşullar altında, belirlenen incelikte kesilir. Güzel anlarınıza eşlik etmesi için içeceğiniz çay konusunda damak tadınıza en uygun seçimleri yapmak sizi daha da mutlu edecek.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir