Kişisel Bakım

Filtre 0
1.103,95 TL + KDV
1.324,74 TL (KDV Dahil)
152,08 TL + KDV
182,50 TL (KDV Dahil)
166,75 TL + KDV
200,10 TL (KDV Dahil)
111,38 TL + KDV
133,66 TL (KDV Dahil)
23,93 TL + KDV
28,72 TL (KDV Dahil)
907,50 TL + KDV
1.089,00 TL (KDV Dahil)
150,24 TL + KDV
180,29 TL (KDV Dahil)
101,06 TL + KDV
121,27 TL (KDV Dahil)
220,31 TL + KDV
264,37 TL (KDV Dahil)

Kişisel bakım, pek çok insan tarafından sağlıklı olmak ve güzel görünmek adına yapılan rutinler bütünü olarak kabul edilmektedir. Aslında günlük hayatta yapılan birçok temizlik aktivitesi, kişisel bakım olarak değerlendirilebilir. Bunlardan başlıcaları şöyledir:

 • Diş Fırçalamak
 • El ve Yüz Yıkamak
 • Duş Almak

Hatta yüzünüze krem sürerek nemlendirme ihtiyacınızı gidermeniz bile bir kişisel bakım türü olarak kabul edilmektedir. Kişisel bakımlar sayesinde hem vücudunuzun temizliğini sağlamış hem de cilt bariyerinizi koruma altına almış olursunuz. Pek çok bakım ürünü bulunur. Bunlar hem işlevlerine göre hem de kişilerin ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir.  Erkek kişisel bakım ürünleri ve kadın kişisel hijyen ürünlerinin tamamı Bizsizeyeteriz aracılığı ile sizlere sunuluyor.

Kişisel Hijyen Ürünleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kişisel hijyeninizi sağlamak için bakım ürünlerinden yardım almanız gerekir. Bilinçsiz bir şekilde kişisel bakım ürününü kullanmak ya da güvenilmez bir yerden kişisel bakım ürünü satın almak sağlığınızı tehlike altına sokar. Bunun yanı sıra tüm ürünlerin fazla kullanımı, aşırıya kaçılması da sağlığınızı tehlike altına sokabilir. Bu sebeple vücudunuzu, teninizi ve sizler için uygun olan ürünleri iyi tanımanız gerekmektedir.

Parfüm, deodorant gibi ürünler cildinize birebir şekilde temas etmemelidir. Bu sebeple sıkma işlemi esnasında dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu ürünleri kıyafetlerinizin üzerine sıkarak hem cildinizi koruma altına alabilir hem de kişisel bakımınızı sağlamış olabilirsiniz.

Kişisel ürünlerinizi kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir. Paylaşma durumunda temas sonucu mikrop kapabilir ve sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Bu sebeple hem kullanım aşamasında hem de paylaşmama konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Ofis ve İş Yerlerinde Bulunması Gereken Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir?

Ofis ve iş yerleri kalabalık alanlardır. Bu kalabalık alanlarda birçok nesneye birden fazla kişi temas halinde bulunur. Dolayısıyla bu alanlarda daha fazla dikkatli davranmak gerekir. Bu nedenle iş yerlerinde ve ofislerde yüksek hijyen sunan antibakteriyel ürünlerin tercih edilmesi gerekir.

Ek olarak kişisel bakımınıza özen göstererek de kendi sağlığınızı ve iş arkadaşlarınızın sağlığını koruma altına alabilirsiniz. Her iki yöntem de tek başına yeterli olmayacaktır. Bu sebeple bu iki yöntemi harmanlayarak kullanmalı ve ritüellerinize özen göstermeniz gerekmektedir. İş yerinde olması gereken kişisel bakım ürünlerini incelemek gerekirse:

 • Islak Mendil Kapaklı: Kapaklı ıslak mendili kullanarak kendinizi ve çalıştığınız alanı koruma altına alabilirsiniz.
 • Activex Aktif Koruma El Sabunu: Küçük olması sebebiyle hem yanınızda taşıyabilir hem de hijyeninizi sağlayabilirsiniz.
 • Rebul Kolonya Yeşilçay: Dezenfektan etkisi ile hem kendinizi hem de çevreniz de ki insanları koruma altına alın hem de ferahlama etkisi ile güzel kokunun tadını çıkarın.
 • Prohijyen Star Nemlendiricili El Sabunu: Ellerinizi işletmeniz de sık sık yıkayabilir bu yıkama sonucu oluşabilecek tahrişin önüne de nemlendirici etkisi ile geçebilirsiniz.

Siz de bu ürünlerden dilediğinizi hem kendiniz hem de işletmenizin hijyenini sağlayarak sizin ve çevreniz de ki insanların sağlığını koruma altına alabilirsiniz. Aynı zamanda Bizsizeyeteriz üzerinden dilediğiniz ürünleri seçerek kendi kişisel bakım seti içeriğinizi oluşturabilirsiniz.

Bizsizeyeteriz Güvencesiyle Kişisel Bakım Ürünleri

Yıllardır kişisel hijyen alanında ürünlerle sizlere hizmet veren Bizsizeyeteriz.com adresi en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla kaşınıza çıkararak sizleri koruma altına almakta. Aynı zamanda çevrenizin de hijyenini sağlayarak geniş kapsamlı bir koruma vaat etmektedir.

Bizsizeyeteriz aracılığı ile tüm kişisel bakım ürünlerinin toptan alımını gerçekleştirerek temiz bir alanda çalışma imkanı yakalayabilir ve vücudunuzu koruma altına alabilirsiniz. Şimdi sen de toptan kişisel bakım ürünleri satın al, sağlığını koruma altında tut. Erkek kişisel bakım seti çeşitlerinden kadın kişisel bakım setine kadar pek çok ürünü bu işletme üzerinden elde edebilir ve cildinizi koruma altına alabilirsiniz.

Hayat Kurtaran Kişisel Hijyen ve Bakım Ürünleri

Kişisel bakım ürünleri, kolay taşınabilmesi adına küçük üretilen, kullanışlı ürünlerdir. Konfor alanınızın dışına çıktığınız zaman sizleri pek çok tehlike bekler. Birçok kişinin dokunduğu yerlere dokunmak, oturduğu yerlere oturmak zorunda kalırsınız. Teması engelleyemezsiniz fakat güvenli hale getirebilirsiniz.  Bu güveni sağlamak için toptan kişisel bakım ürünleri çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Başlıca kişisel bakım ürünleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Sabun: Dışarıda bulunan pek çok sabun çeşidi, geniş kitleler tarafından sürekli olarak kullanılmaktadır. Sabunlar taşınmaya uygun olup size sürekli hijyeni vaat ederler.
 • Şampuan: Saçlarınızın hijyeni için şampuan kullanımı şarttır. Aynı zamanda şampuan kafa derinizdeki artıkları ve kepekleri kaldırdığı için ferahlamanızı da sağlamaktadır.
 • Kolonya: Dezenfektan görevi gören kolonyalar içerisindeki alkol oranı sebebiyle temizleme etkisine sahiptir.
 • Vücut Losyonu: Terleme sonucu oluşan kötü kokulardan ve oluşabilecek bakterilerden sizi kurtarır.
 • Islak Mendil: Konfor alanınızın dışına çıktığınızda sizi koruyacak en önemli materyal ıslak mendil olarak kabul edilir. En pis yüzeyler bile ıslak mendil ile temizlenerek kullanışlı hale getirilebilir.

Siz de bu ürünlerden size en kullanışlı olanını seçebilir ve vücut sağlığınızı koruma altına alarak kişisel bakımı, rutin haline getirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kişisel Bakıma Neler Girer?

Hijyeninizi sağlayan tüm ritüeller kişisel bakım olarak kabul edilmektedir.

Sabun Kişisel Eşya Mı?

Sabun, paylaşılmaması gereken bir kişisel eşya olarak kabul edilir.

Kişisel Bakım Ürünleri Nasıl Saklanmalıdır?

Kap içerisinde herhangi bir yüzey ya da kişi ile temas etmeyecek şekilde saklanmalıdır.