Islak Mendil Kapaklı 90'lı resmi
Göz at

Islak Mendil Kapaklı 90'lı

28,35 TL + KDV 34,02 TL (KDV Dahil)

Temizlik anlayışına yeni bir soluk getiren ıslak mendil çeşitleri, kullanıcıların her an yanında olan ürünler arasında yerini almıştır. Hızlı, pratik ve aynı zamanda üst düzey verime sahip bir temizlik için ilk tercihler arasındadır. Aynı zamanda bu mendiller, farklı işlev, koku ya da ebatlarda hazırlanan çeşitleri ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Islak mendil çeşitleri kullanıcılarının kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. İster çanta ve cep boy ürünleri isterseniz de ev tipi büyük paketler halinde üretilen ürünleri satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin sahip olduğu özellikler de çeşitliliği sağlayan en önemli faktörlerdendir.

Parfümlü ya da parfümsüz ürünler, ıslak mendil çeşitleri arasında sayılabilir. Paketlerin içerisindeki mendil sayıları da ürünleri çeşitlendirmektedir. Aynı zamanda kullanım amaçları, ıslak mendiller için bir skala oluşturmaktadır. Örneğin, bebekleriniz için kullanacağınız ürünler farklı özelliklere sahiptir.

Islak mendil satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları satın almadan önce farkında olmak sizlerin alışverişinizden memnun olmasına imkân verir. Özellikle bu ürünleri hangi alanlarda kullanacağınız sizler için bu aşamada belirleyici olabilir. Kendi istek, ihtiyaç ve üründen beklentiniz de ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gereken kıstaslardandır.

Islak mendillerin fiyatları her bütçeye uygun olarak mevcuttur. Bu ürünler sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyat aralıklarında ilgili kategoride mevcuttur. Hem tekli olarak hem de toptan olarak satın alabileceğiniz ıslak mendiller, genel olarak uygun ve ucuz fiyatlı ürünler olarak değerlendirilebilir.

Islak Mendil Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Islak mendil türleri temizlik amaçlı olarak kullanılırlar. Temizleyici ajanları içeriğinde barındıran mendiller ile temizlemek istediğiniz yüzeyleri silebilirsiniz. Her türlü yüzeyi temizlemek üzere tercih edilebilirler. Bu yüzeylere insan cildi de dahildir. Böylesine geniş bir kullanım alanına sahip olan bu ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar olabilir. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Ürünlerin hijyen sağlamasına,
 • Dermatolojik olarak kontrollerinin yapılmasına,
 • Klinik olarak test edilmiş olmasına,
 • Boyar madde içermemesine,
 • Bebekler için olanların bebek cildi için kullanılabilir olmasına,
 • Anti ya da hipo alerjenik içeriğe sahip olmasına,
 • Kimyasal madde içermemesine,
 • İçeriğinin doğal ve saf olmasına,
 • Alkolsüz olmasına,
 • SLS ve SLES maddeleri içermemesine,
 • Mendil tanelerinin yapay lif kullanılarak üretilmemesine,
 • Ürünlerin paraben maddesi içermemesine,
 • Aşırı parfümlü ürünleri satın almamaya,
 • Saf ya da saflaştırılmış su ile ıslatılmalarına,
 • Klor, kireç ve metal maddeleri içermemesine,
 • Kolay yırtılmayan, dayanıklı ve sağlam mendil tanelerine sahip olmasına satın alma esnasında dikkat edilmelidir.

Toptan ıslak mendil alışverişi yapılacak ise ürünlerin fiyatlarının ekonomik olmasına dikkat edilmelidir. Paket sayılarına ve paketlerin içeriğindeki mendil sayıları incelenerek kendi istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik alışveriş yapmaya özen gösterebilirsiniz. Bu sayede alışverişinizden memnun kalmayı başarabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı sağlayan ürünleri tercih etmek sizlerin yararına olabilir. Örneğin, kapaklı ıslak mendil paketleri son derecede avantajlı ürünlerdir. Kolaylıkla açılır ve kapatıldıklarında içindeki mendillerin tamamen korunmasını sağlar. Çünkü hiçbir şekilde hava geçirmez. Hava ile temas etmeyen ıslak mendiller de kurumaz. Böylelikle uzun süreli kullanım avantajı sağlarlar.

Islak Mendil Çeşitleri Nelerdir?

Islak mendil çeşitleri, mendillerin sahip oldukları özelliklere göre farklılık gösterir. Ürünlerdeki bu çeşitlilik kullanım alanlarına ve amaçlarına göre de değişir. Her kullanıcı kendi istek ve ihtiyaçlarına uygun olan ıslak mendil çeşitlerini kolaylıkla bulabilir.

Islak mendller, öncelikle ürünlerin paketi içerisindeki mendillerin adetlerine göre çeşitlendirilebilir. 60,80 ve 100 taneli olarak genellikle satışa sunulan bu ürünlerin üretici markalarına göre boyutları farklılık gösterebilir. Bir diğer çeşitlilik sağlayan özellikleri ise ürünlerin kokularıdır. Genellikle tazelik ve ferahlık veren parfümlerin kullanıldığı bu ürünlerin sahip olduğu kokular kullanılan parfüm esanslarına göre farklılık gösterir.

Islak mendillerin paketlenmesi de farklı olabilir. Paketler, cep ve çanta boy olarak küçük boyutlarda üretilebilirken büyük boylu olarak da satışa sunulabilir. Paketlerin kapak kısımlarındaki ekstra donanımlar çeşitlilik sağlar. Bu noktada kapaklı ya da kapaksız paketler mevcuttur.

Diğer yandan tamamen saf ve doğal ürünlere rastlanabilir. Bunlar genellikle alerjik bünyeye sahip olan kişiler ve bebekler için tercih edilir. Özellikle bebekler için üretilen ıslak mendil çeşitleri tamamen ayrıdır. İçerikleri yetişkin kişiler için değil, bebekler için hassas olarak tasarlanıp üretilmişleridir. Bununla birlikte kolonya ya da etkili antiseptikler içeren mendiller de mevcuttur.

Sizler de Islak mendil almak isterseniz, ilgili kategorideki ürünleri inceleyerek kendi istek, ihtiyaç ve beklentilerinize göre olan çeşitleri satın alabilirsiniz.

Islak Mendil Fiyatları

Islak mendil fiyatları ürünlerin özelliklerine ve kullanıcılarına sağladığı avantajlara göre değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin özellikleri ise markaları, çeşitleri, kokuları, paket biçimleri, içerik yapıları ve boyutları olarak farklılık gösterebilir. Temizlik ve hijyen sağlamak için hızlı ve pratik bir çözüm yöntemi olan ıslak mendiller, fiyat performans ürünleri olarak da değerlendirilebilir.

Bu ürünler genel itibariyle ucuz ve uygun fiyatlı ürünler olarak değerlendirilebilir. Bunun yanı sıra her bütçeye uygun olarak da ürün çeşitleri mevcuttur. Kendi istek, ihtiyaç ve bütçenize uygun olan ürünleri ilgili kategoriden inceleyerek beklentilerinize uygun olanı makul fiyatları ve yüksek kaliteleri ile satın alabilirsiniz.

Toptan Islak Mendil Alışverişi

Toptan ıslak mendil alışverişi yapmak isterseniz, güncel stokları ve geniş ürün skalalarına sahip olan ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz. Hem evinizde hem de işletmelerinizde ıslak mendil ihtiyaçlarınız için toptan satışı tercih edebilirsiniz.

Islak mendil satın almak isteyen kullanıcıların yaşam alanlarında bu ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler kategorimizde mevcuttur. Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sizleri beliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Islak Mendil Zararlı mıdır?

İçeriği temiz ve doğal olan ıslak mendiller sağlığa zararlı değildir.

Islak Mendil Hangi Yüzeylerde Kullanılır?

Her türlü silinebilen yüzeyler için uygundur.

Islak Mendilin Kurumaması İçin Ne Yapılır?

Kullanmak sureti ile kapağı açılan paketlerin kullanım bittikten sonra tamamen kapatılması gerekir.