Fiyat Aralığı
Marka
Etiket

Kahveler

Filtre 0
148,25 TL + KDV
149,73 TL (KDV Dahil)
76,63 TL + KDV %15
65,14 TL + KDV
65,79 TL (KDV Dahil)
167,14 TL + KDV
168,82 TL (KDV Dahil)
526,47 TL + KDV
531,74 TL (KDV Dahil)
117,52 TL + KDV %15
99,89 TL + KDV
100,89 TL (KDV Dahil)
2,43 TL + KDV
2,46 TL (KDV Dahil)
372,68 TL + KDV
376,41 TL (KDV Dahil)
2,43 TL + KDV
2,45 TL (KDV Dahil)
173,38 TL + KDV
175,11 TL (KDV Dahil)
23,25 TL + KDV %15
19,76 TL + KDV
19,96 TL (KDV Dahil)

Kahve Çeşitleri Nelerdir?

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin önemli adımlarından biri olan kahveler, son zamanlarda oldukça çeşitli türlerde yapılmaktadır. Her gün bir fincan kahve tüketimi artık hayatımızın rutini haline gelmiştir. Özellikle geç saatlere kadar çalışanlar için fazlasıyla tüketilmektedir. Eğer sabah kahve içmeden uyanamayanlardansanız sabah saatlerinde içilen kahve size iyi gelecektir.

Dünya kahve çeşitlerini bir araya getiren Bizsizeyeteriz.com'dan çeşitli kahveleri deneyimleyebilirsiniz. En iyi kahveler sizler için Bizsizeyeteriz kategorilerinde bulunmaktadır. En uygun fiyatlı kahveleri sipariş vererek tasarruf sağlayabilirsiniz. Kahve fiyatları kahvenin çekirdeğine, çeşidine, gramajına göre farklılık göstermektedir. Kahve çeşitlerini sizler için sıralayalım.

Hazır kahveler oldukça pratik içeceklerdir. Hızlı hazırlanmasından dolayı oldukça fazla tüketilmektedir. Kahve markaları arasında özellikle Nestle ürünlerinden nescafe'ler çok tercih edilen kahve çeşitleri arasındadır.

Türk Kahveleri özellikle kültürümüzü yansıtan günlük hayatımızda en çok tükettiğimiz kahve çeşididir. Türk kahvesi gün içinde mutlaka 1 ve ya 2 bardak tüketilmesi gerekir. Sağlığa oldukça faydalıdır. 

Filtre kahveler yapılış şekilleri bakımından diğer kahvelerden farklıdır. Demlenerek yapılan bu kahvenin enfes bir tadı vardır. Özellikle bir işe odaklanmak istediğinizde, uyanık kalmak istediğinizde filtre kahveleri tercih edebilirsiniz. Kahveler yapılış olarak sıcak kahveler ve soğuk kahve olarak ayrılmaktadır. Soğuk kahveler özellikle yaz aylarında çok fazla tercih edilmektedir.

Diğer tüm gıda ürünleri için hemen Gıda Mutfak kategorimize göz atın.


Kahvenin Faydaları

  • Kahvenin zihin açtığını, uyanık kalmamıza yardımcı olduğunu ve enerji verdiğini hepimiz biliriz. Ancak bunun yanında birçok hastalıktan da korunmamıza yardımcı olmaktadır. Ülkemizin de kahvesi meşhurdur ve bu yüzden çok şanslı olduğumuzu söyleyebiliriz.
  • Kahve uyanık bıraktığı gibi enerji düzeyini arttırarak bilgilerin akılda daha uzun süre kalmasına yardımcı olur. Bu durumda zeka seviyenizin yükseldiğini ve zekanızın güçlendiğini söyleyebiliriz. Gün içerisinde eğer çok yorgunsanız ve kendinize gelemiyorsanız, ders çalışmanız gerekiyorsa ya da önemli bir proje üzerinde çalışıyorsanız mutlaka bir kahve molası verin. Bunun çok büyük faydasını göreceksiniz.
  • Diyet yapanlar için en sağlam içecek kahvedir. Çünkü kahve vücudun yağ yakmasını sağlayarak, metabolizmayı hızlandırır. Ayrıca eğer sade tüketiyorsanız kahvenin kalorisi neredeyse sıfırdır. Bu nedenle zayıflamak isteyenler diyetlerini kahve ile destekleyebilirler. Bu sayede kilo verimi daha hızlı gerçekleşir. Günde iki fincan kahve içerek daha hızlı sonuçlar görebilirsiniz.
  • Spor sevenler içinde kahve olmazsa olmazdır. Spora gitmeden içilen kahve kişiyi canlandırır ve fiziksel aktivite hızını arttırır. Bu sayede daha uzun süre spor yapabilir veya ayakta kalabilirsiniz. Ancak içilen kahvenin sade olmasına dikkat etmeniz gerekir. Fitness veya herhangi bir spor dalında çalışıyorsanız, kahveyle desteklendiğinde daha hızlı zayıflayabileceğinizi unutmayın.
  • Kahvenin diğer önemli faydası alzheimer, demans ve Parkinson hastalıklarına yakalanma durumunu engellemesidir. Özellikle 65 yaş üstü hastalar bu tarz hastalıklara kapılabilmektedir. Ancak günlük kahvelerinizi düzenli olarak tüketirseniz bu hastalıkların görülme olasılığını düşürebilirsiniz. Yapılan araştırmalar kahve içenlerin daha sağlıklı yaşadığını gösteriyor.
  • Kahve içerisindeki besinlerle antioksidan üretir. Bu da karaciğer kanseri, kolorektal kanseri gibi hastalıklara yakalanma olasılığını düşürür. Çünkü kahve hücrelerin yapısını korumalarına yardımcı olur ve kontrolsüz çoğalmalarını da önler. Bu sayede diyabet ve kardiyovasküler hastalıklara karşı da insanları korur.

Toptan kahve alımlarında avantajlı fiyatlardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Bizsizeyeteriz toptan alışverişlerde özel indirim fırsatları sunmaktadır.