Tork Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Beyaz resmi
Göz at

Tork Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Beyaz

585,05 TL + KDV 702,06 TL (KDV Dahil)
Tork Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Siyah resmi
Göz at

Tork Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Siyah

653,93 TL + KDV 784,72 TL (KDV Dahil)
Klozet Kapak Kağıt Verici-7217 resmi
Göz at

Klozet Kapak Kağıt Verici-7217

491,32 TL + KDV 589,58 TL (KDV Dahil)
Vialli Klozet Kapak Örtüsü Aparatı Beyaz resmi
Göz at

Vialli Klozet Kapak Örtüsü Aparatı Beyaz

158,19 TL + KDV 189,83 TL (KDV Dahil)
Pakolet Sensörlü Hijyenik Klozet Kapağı resmi
Göz at

Pakolet Sensörlü Hijyenik Klozet Kapağı

2.625,00 TL + KDV 3.150,00 TL (KDV Dahil)

Kapak Örtüsü Aparatları Nedir?

Yaşam alanlarımızın hijyen konusunda en zorlayıcı ve önemli mekanlarından biri tuvaletlerdir. Dikkat edilmediği takdirde hem ev bakımını hem de kişisel bakımı tehdit eder. Sık sık temizlenilse dahi diğer mekanlara kıyasla çok daha yüksek miktarda mikrop taşıyabilir. Özellikle ofis gibi toplu kullanım gerektiren alanlarda, kuvvetli endüstriyel güçteki temizleyicilerle bile tam olarak hijyen sağlanması mümkün değildir. Klozet kapak örtüsü aparatları ise bu noktada devreye girer.

 

Tüm bu hijyen problemlerini önlemek ve en aza indirmek amaçlı klozet kapak örtüsü aparatları, tüm alafranga tuvaletlerde kullanılmalıdır. Bir klozet kapak örtüsü tek kullanımlık olup, yırtılmaz kaliteli kağıtları sayesinde mikropların yayılma hızını birçok temizlik malzemesine oranla daha büyük ölçüde engeller.

 

Klozet kapak örtüsü dispenserleri, tek kullanımlık klozet örtülerinin saklandığı kutulardır. Kişisel hijyeninizin yanı sıra, evinizde ağırladığınız misafirlerin, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın hijyenini sağlamak adına bu örtülerin muhafaza edildiği aparatlar, en temel temizlik ürünlerinizden biri haline gelmelidir. Genellikle işyeri veya umumi tuvaletler gibi kalabalık ortamlarda kullanılan dispenserler, içerisinde bulunan kapak örtüsünün temas edilmeden otomatik olarak çekilmesi ve ardından yenisinin gelmesi şeklinde çalışmaktadır.

Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klozet kapak örtüsü dispenseri, klozet kapağı örtülerini muhafaza ederken örtülere birden fazla kişinin temas etme durumunu engeller. Kullanımı son derece gerekli olan klozet kapak örtüsü aparatlarını seçerken ise dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır:

  • Fiyat,
  • Kalite,
  • Materyal,
  • Kullanım kolaylığı gibi etkenleri göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerekir.

 

Bizsizeyeteriz ailesinin sizlere sunduğu klozet kapak örtüsü dispanserleri, uygun maliyetli ve sürdürülebilir olup sağlam ve paslanmaz materyallerden yapılmıştır. Ayrıca, monte edilmesi ve kullanımının pratik olmasıyla zahmetsiz kurulum ve sürekli kullanım sağlayabilirsiniz. Kolaylıkla duvara monte edebileceğiniz klozet kapak örtüsü dispanserleri ise kaliteli materyallere dayalı, sağlam gövdesi ve malzemeleri ile uygun biçimde muhafaza sağlar.

 

Ürünlerimiz, gereken hijyenin sağlanması adına özellikle hijyen eksikliği bulunan toplu alanlar için esastır. Sizlere Arı Metal, Tork ve Vitali olmak üzere üç farklı ve kaliteli marka yanında gri, beyaz, siyah olmak üzere renk çeşitleri sunuyoruz. Yenilikçi tasarımlı modellerimiz ve marka tercihinize göre renk seçimleri ile en kaliteli klozet kapağı dispenserlerini filtreli alışveriş sistemimiz sayesinde inceleyebilir ve anında siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Neden Klozet Kapak Örtüsü Aparatları Satın Alınmalıdır?

Klozet kapak örtüsü dispenseri, hijyen ve sağlık koşullarını tamamen sağlamak adına kafe, iş yerleri, oteller ya da sağlık kuruluşları dahil olmak üzere tüm işletmelerin tuvaletlerinde kullanılabilir. Gerekli görülen durumlarda ev hijyenini sağlamak amaçlı da ihtiyaç duyulabilir. Bu ürünün dizaynı sırasında kullanım açısından önemi göz ardı edilmemelidir. Bu aparatlar, kullanacağınızın klozetin hemen arkasında duran duvara veya yakın bir yüzeye monte edilerek kullanımı kolaylaştırır. Klozet kapak örtüsü aparatlarını satın almak için hijyenin yanı sıra belli başlı başka sebepler vardır:

  • Klozet kapak örtüsü aparatları, banyonuzun veya toplu kullanıma açık tuvaletlerin daha temiz ve kullanıma uygun görünmesini sağlar.
  • Klozet kapak örtülerinin değiştirildiği sırada, tamamen mevcut kişiye özgü bir kullanım sağlar.
  • Özellikle toplu alanlar için kağıt ürünlerinin kullanımını azaltarak sürdürülebilirlik ve atık temizliğinin önüne geçer.
  • Kaliteli görünüm vererek işletmelerin hijyenik koşullar açısından güvenini artırır.
  • Temizlik personellerinin iş yükünü ve maddi harcamaları ciddi bir oranda azaltır.

Sizlere sunduğumuz tek kullanımlık kağıtlardan yapılmış örtülerin kutusu işlevini gören klozet kapak örtüsü dispenserleri sayesinde klozetin kapağını temiz tutabilirsiniz. Umumi veya özel herhangi bir tuvalete direkt olarak temasınızı da engelleyebilirsiniz. Böylece duyduğunuz hijyen şüphesini en aza indirir ve sağlığınızı tehlikeye atmazsınız. İşyeriniz veya evlerinizin hijyenini sağlamak adına ihtiyacınız olan kapak örtüsü aparatları için, Bizsizeyeteriz ürünlerini hemen inceleyebilirsiniz.

Bizsizeyeteriz Güvencesiyle Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri

Klozet kapak örtüsü aparatı; ofislerinizde, restoran ve kafelerde, iş yerlerinizde ve hatta hijyene büyük ölçüde önem veriyorsanız evlerinizde dahi kullanıma uygundur. Klozet kapak örtülerini ve muhafaza edildiği aparatlarını satın alırken markaların ve alışveriş yaptığınız sitelerin güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kolay bozulduğu, yıprandığı veya yırtıldığı takdirde bu ürünler, yeterince hijyen sağlamadığı gibi daha sağlığınızı da tehdit edebilir.

 

Kullanacağınız alana ve tercihlerinize yönelik klozet kapak örtüsü dispenserleri, geniş fiyat yelpazesi ile çeşitli markalar üzerinden sizlere sunuluyor. Bizsizeyeteriz güvencesiyle bütçe ve doğa dostu, kaynak tasarrufu ve sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyen, en kaliteli klozet kapak örtüsü dispenserlerine ulaşabilirsiniz. Böylece tuvaletlerinizde tam hijyen sağlamak için büyük bir adım atabilirsiniz.

 

 

Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Fiyatları

Klozet kapak örtüsü dispenseri fiyatları, tercihinize göre seçeceğiniz renk, model, tür ve kaliteye göre değişiklik göstermektedir. Biz ise daha akıllı ve daha sürdürülebilir bir alternatif arayan tüm işletmeler ve özel alan müşterilerimiz için uygun fiyatlı klozet kapak örtüsü dispenserleri sunuyoruz. Bu aşamada, kullanacağınız alana uygun ürünü belirlemek, iyi kalitede ve kullanışlı dispenseri seçmek çok önemlidir. Özel alanlarınızdan toplu kullanım alanlarına kadar her ihtiyacınıza yönelik ürüne ve fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Nasıl Kullanılır?

Manuel dispenserlerde, alınan tek kullanımlık örtü açılır ve kenarlarda işaretlenen yırtma noktalarından yırtılarak kapağın üzerine yerleştirilir. Bu tarzda takılan örtülerin problemleri ise her şeyin manuel olarak yapılması ve zaman zaman örtünün altta kaymasıdır. Örtü kapağa geçirilmediği için kayma olması gayet normal karşılanmaktadır. Otomatik dispenserlerde tek yapılması gereken düğmeye basmaktır.

Klozet Kapak Örtüleri Klozete Atılır mı?

Bu örtülerin suda eriyen yapıda olması sebebiyle klozete atılmasında sakınca yoktur. Otomatik dispenserlerde, klozet kapağı örtüleri sifon çekilmesiyle el değmeden klozetin içine gider.

Klozet Kapak Örtüsü Aparatları Her Tuvalete Uygun mudur?

 

Genellikle AVM gibi büyük alan tuvaletlerinin klozetleri için tercih edilen klozet kapak örtüsü aparatları her tuvalet için uygundur.