Fiyat Aralığı
Marka

Su Bardakları ve Sürahiler

Filtre 0
6,90 TL + KDV
8,14 TL (KDV Dahil)
10,40 TL + KDV
12,27 TL (KDV Dahil)
17,62 TL + KDV
20,79 TL (KDV Dahil)

Su Bardakları ve Sürahiler

Su bardakları ve sürahiler ne kadar fark etmesek de günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasındadır. Evlerimizde, ofislerimizde, okullarımızda, mağazalarda, restoranlarda farklı boyut ve şekillerde karşımıza çıkmaktadır. İçerisinde mutfak bulunan her ortamda olmazsa olmaz eşyalardan biri su bardakları ve sürahilerdir. Hatta mutfak olmayan yerlerde ya da dış ortamlarda da örneğin toplantı masalarında, çalışma masalarında su bardakları ve sürahiler sıklıkla kullanılan ve gerekli olan ürünlerdir. Su bardakları, su veya çeşitli meşrubat ve içeceklerin tüketilmesine eşlik eden bir üründür. Farklı farklı boyutlarda su bardakları ve sürahiler olduğu için kapasite olarak kullanış açısından avantaj sağlamaktadır. Temizlikleri oldukça kolaydır. Yıkanıp tekrar tekrar kullanılabilmektedirler.

Su bardakları ve sürahiler tasarımlarıyla da kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Özellikle misafirler ve kalabalık masalar için satın alınan su bardaklarında ve sürahilerde estetik bir görüntü aranmaktadır. Bu noktada kullanıcılar yemek masalarının şıklığına uyan, günlük kullanıma uygun, ilgi çeken desenlere sahip ya da kişiselleştirilmiş su bardaklarını ve sürahilerini tercih etmektedir. Kimi sade bir tasarım ararken kimisi de altın veya gümüş detaylı, renkli, şekilli, yazılı bir tasarım aramaktadır. Su bardakları ve sürahiler nasıl bir tasarıma sahip olursa olsun kullanışlı ve zevkli bir seçim olacağını söylemek mümkündür.

Su bardaklarının Ve Sürahilerin Özellikleri

Su bardakları ve sürahiler su, meyve suyu, ayran ve gazlı içecekler gibi çeşitli meşrubatların içilmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle mutfakların ayrılmaz bir parçasıdır. Su bardakları ister tekli ister çoklu olarak satılmaktadır. Kullanıcılar kullanım amaçlarına göre tekli ya da çoklu olarak satın alabilmektedir. Sürahilerin ise farklı boyutları mevcuttur. Bazıları 1 litreden daha fazla içecek kapasitesine sahipken bazıları ise daha küçük bir kapasiteye sahiptir.

Su bardakları ve sürahiler cam malzemeden ve plastik olarak da üretilmektedir. Cam materyalden üretilmiş olmaları çocuk, genç, yaşlı veya hasta herkes tarafından güvenle kullanılabilir anlamına gelmektedir. Aynı zamanda cam olduğu için de tekrar tekrar yıkanıp kullanılabilmektedir. Böylelikle hem geri dönüşüm için uygun hem de ekonomik olduğunu söylemek mümkündür. Genellikle şeffaf bir görünüme sahip su bardakları ve sürahiler tercih edilse de farklı renklere sahip olan ürünler de tercihe göre kullanılmaktadır. Desenli veya klasik bir tasarıma sahip olan züccaciye ürünleri olarak ayrılmaktadır.

Su Bardaklarının Ve Sürahilerin Tasarımı

Su bardakları ve sürahiler, sade ve klasik bir tasarım isteyenler için her masaya veya ortama yakışmaktadır. Sade bir yemek masasına dikkat çekici bir özellik katarken, fazla göz yoran yemek masalarında da sadeliğiyle dikkat çekmektedir. Tabak, kaşık ve çatal setine ayrı bir hava katmaktadır. Sıcak ortamlara uyum sağladığı gibi toplantı gibi ciddi ortamlarda da şık bir görüntü ortaya koymaktadır. Her zevke hitap edebildiği söylemek mümkündür.
Su bardaklarının ve sürahilerin en önemli özelliği tutuşunun ve kavranmasının kolay olmasıdır. Dolayısıyla bu ürünlerin ergonomik bir şekilde tasarlanmış olması oldukça önemlidir. Su bardakları ve sürahiler tasarım ve boyut bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir. Kullanım amacına göre satın alınabilmektedir. Hediye olarak sunulabilmektedir. Özellikle yeni ev ziyaretlerinin veya çeyizlerin olmazsa olmazlarıdır. Sağlık açısından kullanıma uygun olması ve tasarımı kullanıcıları cezbetmektedir.