Temizlik Maddeleri

Filtre 0
147,29 TL + KDV
176,75 TL (KDV Dahil)
89,13 TL + KDV
106,96 TL (KDV Dahil)
89,13 TL + KDV
106,96 TL (KDV Dahil)
164,43 TL + KDV
197,32 TL (KDV Dahil)
108,75 TL + KDV
130,50 TL (KDV Dahil)
105,00 TL + KDV
126,00 TL (KDV Dahil)
189,75 TL + KDV
227,70 TL (KDV Dahil)
54,38 TL + KDV
65,26 TL (KDV Dahil)
119,00 TL + KDV
142,80 TL (KDV Dahil)

Evlerimizde ve iş yerlerimizde ferah ve huzurlu bir ortamın sağlanması hepimiz için önemlidir. Bu noktada temizlik maddeleri, içeriklerindeki güçlü bileşenler sayesinde hijyeni sağlamada etkili yardımcılardır. Görünür ve görünmez kirlerin temizlenmesinde rol oynayarak sağlığımızı korumamızı sağlayan temizlik maddeleri, çeşitli ihtiyaçlar için farklı koşullarda üretilerek kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Ayrıca estetik bir görüntü sağlamaları ve hoş kokular içermeleri nedeniyle hayat kalitemizi artırıyor.

Temizlik kavramı, genellikle kişisel bakımla ilişkilendirilmektedir. Sabun, duş jeli, deodorant, kolonya, diş fırçası ve dezenfektan gibi ürünler bu amaca yönelik olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Bu bakış açısı yanlış değildir ancak temizliği hayatımızda tam anlamıyla sağlamak için yalnızca kişisel temizliğimize dikkat etmek yeterli değildir.

Yapılan araştırmalar şunu ortaya koymuştur: İnsanlar sıkça zaman geçirdikleri ev ve ofis ortamlarının temizliğinden gerek fiziksel gerek duygusal bakımdan etkilenmektedir. Hastalıklardan korunmak ve iyi hissetmek için bu ortamların sık sık temizlenmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu farkındalık ise şirketlerin tüketicilere çeşitli çözümler sunmasını sağlamıştır.    

Banyo Temizlik Maddeleri Nelerdir?

Bilindiği üzere, bir evde temizliğe en çok ihtiyaç duyulan bölüm banyolardır. Banyo temizliği, banyoların duş veya lavabo ihtiyaçlarının giderildiği yer olması ve genellikle taş ya da seramik zemine sahip olmaları nedeniyle titiz bir süreç gerektirmektedir. Banyo temizlik maddeleri ise bu gerçeğin farkında olan firmalarca özenle üretilmektedir. Kullanılan bölgenin niteliği, mücadele edilmesi gereken kirin yoğunluğu ve türü nedeniyle bu ürünler farklılık da göstermektedir. Yaygın kullanılan banyo temizlik maddeleri türleri şu şekilde listelenebilir:

  • Armatür ve Banyo Temizleyiciler
  • Çamaşır Suları
  • Kireç ve Pas Sökücü Kimyasallar
  • Klozet Kapak Örtüsü Makineleri
  • Lavabo ve Gider Açıcılar
  • Tuvalet Temizleyiciler
  • WC Fırçaları

Elbette ihtiyaç duyulan temizlik malzemeleri yukarıda sayılanlarla sınırlı değildir. Pas, yağ ya da kireç gibi farklı nitelikteki sorunlar için üretilmiş temizlik maddeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda ve fayanslar ya da tezgahlara uygun farklı içeriklere sahip ürünler de hazırlanır. Genel olarak bir evin ihtiyacı olan temel temizlik unsurlarının yukarıda sayılanlar olduğunu ve ihtiyaçlarınızın büyük çoğunluğuna karşılık verebileceklerini söyleyebiliriz.

Banyo temizlik maddeleri, kullanım kılavuzları dikkatlice okunarak uygulandıklarında en etkili sonuçları sunar. Maddeler, yumuşak bir bez ya da fırça yardımıyla bölgeye uygulanır. Kılavuzda belirtilen süre boyunca bölgede kalması ve kiri çözmesi beklenir. Çözme işleminden sonra bölgeden ayrılan kirin tortusu, bir bez yardımıyla temizlenerek temizlik tamamlanır. Katı lekeler, bekletme işlemiyle birlikte kısa süreli fiziksel güç kullanımı gerektirebilir.

Ofis Kullanımına Uygun Temizlik Maddeleri

Bir ofise prestij kazandıracak önemli unsurlardan biri, temizliğiyle dikkat çekmesidir. Çalışanlar ferah bir çalışma ortamında daha verimli olmaktadır. Ofisinize davet edeceğiniz müşterileriniz için en önemli kriter de ilk görünümün sağlıklı ve estetik olmasıdır. Tüm bunların gerçekleştirmesi için ofis temizlik maddeleri, işine değer veren firmalar tarafından tercih edilmelidir.

İhtiyaç duyulan malzemelerin türleri, firmaların büyüklüğü ve kullanılan araçların çeşitliliğine bağlı olarak değişmektedir. Her firmanın ortak noktası ise insan yoğunluğu nedeniyle zemin kirliliğine sahip olmalarıdır. Dış dünyadan toplanan taban kirlerinin yanı sıra, ofis faaliyetleri esnasındaki kazalar nedeniyle çeşitli besinlerin lekeleri de zeminin kirlenmesine neden olmaktadır. Uzun süre lekeye maruz kalan zeminler, temizlenmedikleri takdirde yüksek ekonomik maliyetlere yol açabilmektedir. Sayılan nedenlerle ofis temizlik maddeleri arasında sıklıkla tercih edilen yüzey temizleyicileri, temizlik için yardımcı olmanın yanında zeminlerin uzun ömürlü olmasını da sağlamaktadır.

Potansiyel müşterilerinizin önyargılarını ilk adımda sona erdirmenin en etkili yolu, ofis camlarının parlak ve lekesiz bir görüntüye sahip olmasıdır. Bir ofis için şıklığın ilk belirtisi olan kusursuz cam görüntüsü, firma hakkında olumlu bir izlenim yaratarak müşteri edinmenizi dahi sağlayabilir.

İçerdikleri su, alkol, alkali elementler ve çözücüler yardımıyla kir, leke, buğu gibi görünüş güzelliğine engel olan unsurları da ortadan kaldırmak adına cam temizleyicileri kullanılmaktadır. Sözü edilen etken maddeler, hafif kirlerin yanında yağ, boya, yiyecek kalıntıları gibi inatçı lekeleri de ortadan kaldırmaktadır. Camın yapısına zarar vermemek ve temizlik sonrası iz bırakmamak adına mikrofiber bezlerin kullanımı ise profesyoneller tarafından tavsiye edilmektedir.

En İyi ve Uygun Fiyatlı Temizlik Maddeleri Bizsizeyeteriz’de

Temizlik, hayatımızın hemen hemen her alanında sağlık ve estetik için görünmez bir kalkan oluşturuyor. Ne var ki temizlik maddeleri fiyatları, tüketiciler için zaman zaman düşündürücü seviyede olabiliyor. Ayrıca her firma yüksek sayıda temizlik maddesi talebine anlık çözüm sunma kapasitesine sahip olmadığı için toptan temizlik maddeleri temin etmek zorlaşabiliyor.

Firmamız; kurumsal kimliği, tüketiciyi birinci plana koyan kurum hafızası ve iletişim yeteneğiyle tüketicilerin soru işaretlerini gidermek için hizmetinizdedir. Organizasyonumuzun gücü, uygun fiyatlı temizlik maddeleri bulma konusunda endişe yaşamanızın önüne geçmektedir. Ülkemizin dört bir yanında kurmuş olduğumuz lojistik ağı sayesinde, gerek bireysel gerek toptan temizlik maddeleri ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatlarla cevap vermek için çabalıyoruz.

Yılları aşan tecrübesi ve iş disiplini ülkemizdeki onlarca kurum tarafından takdir edilen firmamız, yalnızca yetkinliğinden emin olunan üreticilerle çalışmaktadır. Günün her anında aktif olan telefon numaralarımız ve mail adresimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik Malzemesi Nedir?

Evlerin ve ofislerin temizliğinde yardımcı olan maddelere temizlik malzemesi denir. Deterjan, bez, mop, sünger, fırça gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Temizlik Sırası Nasıl Olmalı?

Önce banyo ve mutfak gibi sık kullanılan bölgelerden başlanması tavsiye edilmektedir. Sonrasında daha az kullandığımız oturma odası ve salonla devam edilebilir.

Yerler Ne Sıklıkla Silinmeli?

Genellikle haftada bir yoğun temizlik yapılmasını önerilir. Ev ya da ofisin yoğunluğuna göre bu süre değişebilir. Önemli olan içinde bulunulan ortamı sürekli temiz tutmaktır.