Dıscover Gold Multı Sprey Bidon Lavanta 5 L resmi
Göz at

Dıscover Gold Multı Sprey Bidon Lavanta 5 L

728,75 TL + KDV 874,50 TL (KDV Dahil)
Vileda Bulaşık Eldiveni Small resmi
Göz at

Vileda Bulaşık Eldiveni Small

106,95 TL + KDV 128,34 TL (KDV Dahil)
Vileda Bulaşık Eldiveni Medıum resmi
Göz at

Vileda Bulaşık Eldiveni Medıum

106,95 TL + KDV 128,34 TL (KDV Dahil)
Limon Tuzu 1000 Gr resmi
Göz at

Limon Tuzu 1000 Gr

170,10 TL + KDV 204,12 TL (KDV Dahil)
Finish Hepsi Bir Arada Jel Deterjan 1000 ml resmi
Göz at

Finish Hepsi Bir Arada Jel Deterjan 1000 ml

327,95 TL + KDV 393,54 TL (KDV Dahil)
Ace Çamaşır Suyu 4 Kg resmi
Göz at

Ace Çamaşır Suyu 4 Kg

108,75 TL + KDV 130,50 TL (KDV Dahil)
Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu 750 ml resmi
Göz at

Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu 750 ml

47,03 TL + KDV 56,44 TL (KDV Dahil)
Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu 3,5 Kg resmi
Göz at

Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu 3,5 Kg

127,88 TL + KDV 153,46 TL (KDV Dahil)
Kosla Vanısh Leke Çıkaracı 900 ml resmi
Göz at

Kosla Vanısh Leke Çıkaracı 900 ml

152,25 TL + KDV 182,70 TL (KDV Dahil)
Airwick Yedek Temizliğin Esintisi resmi
Göz at

Airwick Yedek Temizliğin Esintisi

106,91 TL + KDV 128,29 TL (KDV Dahil)
Airwick Yedek Lavanta resmi
Göz at

Airwick Yedek Lavanta

106,91 TL + KDV 128,29 TL (KDV Dahil)
Febreze Hava Ferahlatıcı Sprey resmi
Göz at

Febreze Hava Ferahlatıcı Sprey

206,25 TL + KDV 247,50 TL (KDV Dahil)
Sıvı Arap Sabunu 1 Kg resmi
Göz at

Sıvı Arap Sabunu 1 Kg

54,38 TL + KDV 65,26 TL (KDV Dahil)
Ajax Fabuloso Yüzey Temizleme Lavanta 2 Litre resmi
Göz at

Ajax Fabuloso Yüzey Temizleme Lavanta 2 Litre

181,25 TL + KDV 217,50 TL (KDV Dahil)
Marc Yüzey Temizleyici 2,5 Litre resmi
Göz at

Marc Yüzey Temizleyici 2,5 Litre

94,25 TL + KDV 113,10 TL (KDV Dahil)
Pronto Ahşap Temizleyici 300 ml resmi
Göz at

Pronto Ahşap Temizleyici 300 ml

123,25 TL + KDV 147,90 TL (KDV Dahil)
Pronto Ahşap Temizleyici 750 ml resmi
Göz at

Pronto Ahşap Temizleyici 750 ml

106,58 TL + KDV 127,90 TL (KDV Dahil)
Airwick Yedek Bahar Çiçekleri resmi
Göz at

Airwick Yedek Bahar Çiçekleri

106,91 TL + KDV 128,29 TL (KDV Dahil)
Airwick Makina + 1 Yedek resmi
Göz at

Airwick Makina + 1 Yedek

334,99 TL + KDV 401,99 TL (KDV Dahil)
Vileda Bulaşık Eldiveni Large resmi
Göz at

Vileda Bulaşık Eldiveni Large

106,95 TL + KDV 128,34 TL (KDV Dahil)
Raid Kokusuz Sinek İlacı 300 ml resmi
Göz at

Raid Kokusuz Sinek İlacı 300 ml

181,25 TL + KDV 217,50 TL (KDV Dahil)
Beybi Bulaşık Eldiveni Small resmi
Göz at

Beybi Bulaşık Eldiveni Small

19,80 TL + KDV 23,76 TL (KDV Dahil)
Beybi Bulaşık Eldiveni Large resmi
Göz at

Beybi Bulaşık Eldiveni Large

19,80 TL + KDV 23,76 TL (KDV Dahil)
Beybi Bulaşık Eldiveni Medıum resmi
Göz at

Beybi Bulaşık Eldiveni Medıum

19,80 TL + KDV 23,76 TL (KDV Dahil)
Dirsek Basmalı Dezenfektan Dispanseri Şişesiz resmi
Göz at

Dirsek Basmalı Dezenfektan Dispanseri Şişesiz

93,50 TL + KDV 112,20 TL (KDV Dahil)
Misnet Askılı Koku Giderici resmi
Göz at

Misnet Askılı Koku Giderici

18,56 TL + KDV 22,27 TL (KDV Dahil)
Misket Ernet 1 Kg resmi
Göz at

Misket Ernet 1 Kg

82,50 TL + KDV 99,00 TL (KDV Dahil)
Pisuvar Süzgeç Tabletli Koku Giderici resmi
Göz at

Pisuvar Süzgeç Tabletli Koku Giderici

34,65 TL + KDV 41,58 TL (KDV Dahil)
Viomax Bulaşık Eldiveni Medium resmi
Göz at

Viomax Bulaşık Eldiveni Medium

19,20 TL + KDV 23,04 TL (KDV Dahil)

Evlerimizde ve iş yerlerimizde ferah ve huzurlu bir ortamın sağlanması hepimiz için önemlidir. Bu noktada temizlik maddeleri, içeriklerindeki güçlü bileşenler sayesinde hijyeni sağlamada etkili yardımcılardır. Görünür ve görünmez kirlerin temizlenmesinde rol oynayarak sağlığımızı korumamızı sağlayan temizlik maddeleri, çeşitli ihtiyaçlar için farklı koşullarda üretilerek kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Ayrıca estetik bir görüntü sağlamaları ve hoş kokular içermeleri nedeniyle hayat kalitemizi artırıyor.

Temizlik kavramı, genellikle kişisel bakımla ilişkilendirilmektedir. Sabun, duş jeli, deodorant, kolonya, diş fırçası ve dezenfektan gibi ürünler bu amaca yönelik olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Bu bakış açısı yanlış değildir ancak temizliği hayatımızda tam anlamıyla sağlamak için yalnızca kişisel temizliğimize dikkat etmek yeterli değildir.

Yapılan araştırmalar şunu ortaya koymuştur: İnsanlar sıkça zaman geçirdikleri ev ve ofis ortamlarının temizliğinden gerek fiziksel gerek duygusal bakımdan etkilenmektedir. Hastalıklardan korunmak ve iyi hissetmek için bu ortamların sık sık temizlenmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu farkındalık ise şirketlerin tüketicilere çeşitli çözümler sunmasını sağlamıştır.    

Banyo Temizlik Maddeleri Nelerdir?

Bilindiği üzere, bir evde temizliğe en çok ihtiyaç duyulan bölüm banyolardır. Banyo temizliği, banyoların duş veya lavabo ihtiyaçlarının giderildiği yer olması ve genellikle taş ya da seramik zemine sahip olmaları nedeniyle titiz bir süreç gerektirmektedir. Banyo temizlik maddeleri ise bu gerçeğin farkında olan firmalarca özenle üretilmektedir. Kullanılan bölgenin niteliği, mücadele edilmesi gereken kirin yoğunluğu ve türü nedeniyle bu ürünler farklılık da göstermektedir. Yaygın kullanılan banyo temizlik maddeleri türleri şu şekilde listelenebilir:

  • Armatür ve Banyo Temizleyiciler
  • Çamaşır Suları
  • Kireç ve Pas Sökücü Kimyasallar
  • Klozet Kapak Örtüsü Makineleri
  • Lavabo ve Gider Açıcılar
  • Tuvalet Temizleyiciler
  • WC Fırçaları

Elbette ihtiyaç duyulan temizlik malzemeleri yukarıda sayılanlarla sınırlı değildir. Pas, yağ ya da kireç gibi farklı nitelikteki sorunlar için üretilmiş temizlik maddeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda ve fayanslar ya da tezgahlara uygun farklı içeriklere sahip ürünler de hazırlanır. Genel olarak bir evin ihtiyacı olan temel temizlik unsurlarının yukarıda sayılanlar olduğunu ve ihtiyaçlarınızın büyük çoğunluğuna karşılık verebileceklerini söyleyebiliriz.

Banyo temizlik maddeleri, kullanım kılavuzları dikkatlice okunarak uygulandıklarında en etkili sonuçları sunar. Maddeler, yumuşak bir bez ya da fırça yardımıyla bölgeye uygulanır. Kılavuzda belirtilen süre boyunca bölgede kalması ve kiri çözmesi beklenir. Çözme işleminden sonra bölgeden ayrılan kirin tortusu, bir bez yardımıyla temizlenerek temizlik tamamlanır. Katı lekeler, bekletme işlemiyle birlikte kısa süreli fiziksel güç kullanımı gerektirebilir.

Ofis Kullanımına Uygun Temizlik Maddeleri

Bir ofise prestij kazandıracak önemli unsurlardan biri, temizliğiyle dikkat çekmesidir. Çalışanlar ferah bir çalışma ortamında daha verimli olmaktadır. Ofisinize davet edeceğiniz müşterileriniz için en önemli kriter de ilk görünümün sağlıklı ve estetik olmasıdır. Tüm bunların gerçekleştirmesi için ofis temizlik maddeleri, işine değer veren firmalar tarafından tercih edilmelidir.

İhtiyaç duyulan malzemelerin türleri, firmaların büyüklüğü ve kullanılan araçların çeşitliliğine bağlı olarak değişmektedir. Her firmanın ortak noktası ise insan yoğunluğu nedeniyle zemin kirliliğine sahip olmalarıdır. Dış dünyadan toplanan taban kirlerinin yanı sıra, ofis faaliyetleri esnasındaki kazalar nedeniyle çeşitli besinlerin lekeleri de zeminin kirlenmesine neden olmaktadır. Uzun süre lekeye maruz kalan zeminler, temizlenmedikleri takdirde yüksek ekonomik maliyetlere yol açabilmektedir. Sayılan nedenlerle ofis temizlik maddeleri arasında sıklıkla tercih edilen yüzey temizleyicileri, temizlik için yardımcı olmanın yanında zeminlerin uzun ömürlü olmasını da sağlamaktadır.

Potansiyel müşterilerinizin önyargılarını ilk adımda sona erdirmenin en etkili yolu, ofis camlarının parlak ve lekesiz bir görüntüye sahip olmasıdır. Bir ofis için şıklığın ilk belirtisi olan kusursuz cam görüntüsü, firma hakkında olumlu bir izlenim yaratarak müşteri edinmenizi dahi sağlayabilir.

İçerdikleri su, alkol, alkali elementler ve çözücüler yardımıyla kir, leke, buğu gibi görünüş güzelliğine engel olan unsurları da ortadan kaldırmak adına cam temizleyicileri kullanılmaktadır. Sözü edilen etken maddeler, hafif kirlerin yanında yağ, boya, yiyecek kalıntıları gibi inatçı lekeleri de ortadan kaldırmaktadır. Camın yapısına zarar vermemek ve temizlik sonrası iz bırakmamak adına mikrofiber bezlerin kullanımı ise profesyoneller tarafından tavsiye edilmektedir.

En İyi ve Uygun Fiyatlı Temizlik Maddeleri Bizsizeyeteriz’de

Temizlik, hayatımızın hemen hemen her alanında sağlık ve estetik için görünmez bir kalkan oluşturuyor. Ne var ki temizlik maddeleri fiyatları, tüketiciler için zaman zaman düşündürücü seviyede olabiliyor. Ayrıca her firma yüksek sayıda temizlik maddesi talebine anlık çözüm sunma kapasitesine sahip olmadığı için toptan temizlik maddeleri temin etmek zorlaşabiliyor.

Firmamız; kurumsal kimliği, tüketiciyi birinci plana koyan kurum hafızası ve iletişim yeteneğiyle tüketicilerin soru işaretlerini gidermek için hizmetinizdedir. Organizasyonumuzun gücü, uygun fiyatlı temizlik maddeleri bulma konusunda endişe yaşamanızın önüne geçmektedir. Ülkemizin dört bir yanında kurmuş olduğumuz lojistik ağı sayesinde, gerek bireysel gerek toptan temizlik maddeleri ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatlarla cevap vermek için çabalıyoruz.

Yılları aşan tecrübesi ve iş disiplini ülkemizdeki onlarca kurum tarafından takdir edilen firmamız, yalnızca yetkinliğinden emin olunan üreticilerle çalışmaktadır. Günün her anında aktif olan telefon numaralarımız ve mail adresimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik Malzemesi Nedir?

Evlerin ve ofislerin temizliğinde yardımcı olan maddelere temizlik malzemesi denir. Deterjan, bez, mop, sünger, fırça gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Temizlik Sırası Nasıl Olmalı?

Önce banyo ve mutfak gibi sık kullanılan bölgelerden başlanması tavsiye edilmektedir. Sonrasında daha az kullandığımız oturma odası ve salonla devam edilebilir.

Yerler Ne Sıklıkla Silinmeli?

Genellikle haftada bir yoğun temizlik yapılmasını önerilir. Ev ya da ofisin yoğunluğuna göre bu süre değişebilir. Önemli olan içinde bulunulan ortamı sürekli temiz tutmaktır.