Fiyat Aralığı
Marka

Demlik Poşet Çaylar

Filtre 0
282,77 TL + KDV %15
240,35 TL + KDV
242,75 TL (KDV Dahil)
30,61 TL + KDV
30,91 TL (KDV Dahil)
162,88 TL + KDV
164,51 TL (KDV Dahil)
135,60 TL + KDV
136,95 TL (KDV Dahil)
35,93 TL + KDV %15
30,54 TL + KDV
30,84 TL (KDV Dahil)
35,93 TL + KDV %15
30,54 TL + KDV
30,84 TL (KDV Dahil)
66,48 TL + KDV %15
56,51 TL + KDV
57,08 TL (KDV Dahil)
66,48 TL + KDV %15
56,51 TL + KDV
57,08 TL (KDV Dahil)
250,24 TL + KDV
252,74 TL (KDV Dahil)
46,48 TL + KDV %15
39,51 TL + KDV
39,90 TL (KDV Dahil)

Demlik Poşet Çay Türleri

Demlik poşet çaylar bardak poşet çaylar gibi pratik şekilde demleyeceğiniz, içerisinde siyah çay ve çeşitlerinin bulunduğu poşet içerisinde bulunan çay türüdür. Günün her saatinde pratik olarak hazırlayabileceğiniz poşet çaylar kurtarıcı çay çeşitlerindendir. Demliğin içine atılarak kullanılmaktadır.  Demlik poşet çay türleri demlerken bardağın içine değil demliğe atarak kullanıldığından kenarlarında herhangi bir ip yer almaz. Demlik poşet çay türleri, yuvarlak veya kare şeklinde poşetler ile özel kutularında satışa sunulmaktadır. Hoş kokusu ve enfes tadı ile poşet çaylar Bizsizeyeteriz aracılığı ile çay severlerle buluşuyor. En iyi demlik poşet çaylara kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Hemen hemen her çay markasının demlik çay çeşidi bulunmaktadır. Doğuş demlik poşet çay, Lipton Earl Grey demlik poşet çay, Doğadan poşet çay gibi birçok markanın demlik poşet çay çeşidine kategorimizden ulaşabilirsiniz.  En iyi demlik poşet çay hangisidir derseniz bu tamamen kişinin tercihine göre değişmektedir. Kategorimizden demlik poşet çay fiyatlarını ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz. 

Demlik Poşet Çay Nasıl Demlenir?

Demlik poşet çaylar, diğer poşetsiz olan çaylara göre daha basit bir şekilde demlenmektedir. Öncelikle kaynaması için alt demliğe su konulur. Tercihinize göre su ısıtıcı ile de suyu ısıtabilirsiniz. Sonrasında üst demliğe 1 adet büyük demlik poşet çay atılır. Bir adet demlik poşet çaydan yaklaşık altı bardak çay çıkmaktadır. Demli seviyorsanız 2 adet atabilirsiniz. Isınmış olan suyu üst demliğe yavaş yavaş dökmeniz yeterli olacaktır. 5 dakika kadar çayın demlenmesini bekleyebilirsiniz. Daha demli seviyorsanız poşet çayı daha uzun süre sıcak suyun içerisinde tutabilirsiniz.

Demlik Poşet Çayların Avantajları Nelerdir?

  • Sadece tek bir demlik çay poşeti sayesinde minimum altı bardak çay içilebilmektedir. Bu sebeple kalabalık olan evlerde ve işyerlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Paket çay kullanımlarında ne kadar çay eklenmesi gerektiği sorun olabilmektedir. Demlik poşet çaylar kullanımlarında ise bu sorun ortadan kalkmakta ve kullananlara büyük kolaylık sağlamaktadır.
  • Demlik poşet çaylar içeriğinde kafein oranı diğer çaylara oranla yüksektir. Yüksek kafein içeriği, daha çabuk ve daha kolay odaklanmanıza yardımcı olur.
  • Demlik poşet çaylar, diğer çaylara göre çok daha hızlı bir şekilde demlenebiliyor. Paket çayların demlenmesi on beş, yirmi dakika sürebilirken demlik çayların demlenmesi yaklaşık beş dakika kadar sürmektedir.
  • Demlik poşet çayların temizliği de son derece kolay olmaktadır. Demliği temizlemek için yapmanız gereken tek işlem, demlik çay poşetini çıkartıp çöpe atmak ve sonrasında demliğinizi yıkamaktır.

Toptan alımlarda indirimli fiyatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizsizeyeteriz toptan demlik poşet çay alımlarında özel fiyatlar sunmaktadır.