Fiyat Aralığı
Marka

Diğer Temizlik Gereçleri

Filtre 0
110,50 TL + KDV
132,60 TL (KDV Dahil)
37,95 TL + KDV
45,54 TL (KDV Dahil)

Yaşama alanlarının hijyeni ve temizliğini sağlamak açısından temizlik gereçleri büyük önem taşır. Ofis, ev, okul ya da restoran gibi benzeri her yerde temizlik ürünleri kullanılması şarttır. Ana temizlik gereçleri ile iç ve dış mekanların temizliği kusursuz olarak yapılabilir. Konforlu bir alana sahip olmayı sağlayan bu ürünler arasında yer alan diğer temizlik gereçleri de çok gerekli olan ürünlerdir.

İnsan sağlığına zararlı olan mikropların, tozların ve kirlerin ortadan kaldırılması, ancak temizlik malzemeleri ile sağlanır. Bu kategori altında satışa sunduğumuz diğer temizlik gereçleri, sizlerin kullanım amacınıza uygun olarak dizayn edilmiş özel ürünlerdir.

Diğer Temizlik Gereçleri Nelerdir?

Bir mekanın temizlik işlerinde, her şeyden önce sağlıklı ve hijyenik bir sonuç elde etmek için doğru malzemeleri kullanmak büyük önem taşır. Bu nedenle diğer temizlik gereçleri kullanım amacına ve alanlarına uygun olacak şekilde üretilir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu kategoride yer alan başlıca temizlik gereçleri ise şu şekilde sıralanır:

 • Kaygan zemin levhası çeşitleri
 • Huniler
 • Tüy toplayıcı rulo çeşitleri

Bu diğer temizlik gereçleri sayesinde yaşama alanlarının temizliği hijyeni ve sağlık koşullarına uygun olarak pratik bir şekilde yapılır.

Kaygan Zemin Levhası

En gerekli temizlik gereçlerinden biri olan kaygan zemin levhası, aynı zamanda işaret levhası olarak da adlandırılır. Özellikle ofisler, oteller, hastaneler, okullar ya da alışveriş merkezleri gibi insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde yapılan temizlik işlerinde mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. Kaygan zemin levhası sayesinde temizlik işleri sonrasında oluşan yerlerdeki ıslaklık durumundan dolayı insanların kayması ve düşmesi önlenebilir. Dolayısıyla yaşam alanlarında insanların güvenliği açısından bu işaret levhaları çok işe yarar.

Huni Çeşitleri

Temizlik gereçleri çeşitleri arasında yer alan huniler mutfaklarda ya da temizlik esnasında kullanılan bir üründür. Huni çeşitleri yardımı ile bütün sıvı aktarımları sağlanır. Temizlik sırasında deterjan gibi sıvı malzemeler, huniler yardımı ile başka yere kolayca transfer edilir. Bu sayede kullanılan malzemelerin israf edilmesi de önlenmiş olur. Aynı şekilde mutfak işlerinde sıvı aktarımı için huniler sıklıkla kullanılan araçlardır.

Tüy Toplayıcı Rulolar

Tüy toplayıcı rulolar, yaşam ya da çalışma alanlarını tüylü dostlarımızla paylaşan insanlar tarafından en sık kullanılan ürünler arasında yer alır. Genel temizlik yapılırken tüy toplayıcı rulo çeşitleri, ergonomik yapısı ile pratik bir şekilde dökülen hayvan kıllarının hızlı ve pratik bir şekilde toplanmasını sağlar. Bununla beraber ortamda yer alan kıl, tüy ya da küçük maddelerde bu temizlik aracı ile kolaylıkla toplanır. Bu ürünle kıyafetlerin üzerinde biriken saç kıllarını ya da tozları da temizlemek mümkündür.

Diğer Temizlik Gereçleri Fiyatları

Temizlik işlerini kolaylaştıran ve bu kategori altında yer alan diğer temizlik gereçleri fiyatları, herkesin bütçesine uygun olan aralıklarla satışa sunulur. Kullanılan malzemelere ve işlevlerine göre kendi içlerinde fiyat farklılıkları gösterir. Online ödeme yöntemleri sayesinde bu ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

Bizsizeyeteriz ile Diğer Temizlik Gereçleri Alışverişi

Bizsizeyeteriz ile diğer temizlik gereçleri alışverişi, her zaman en karlı alışverişiniz olur. Kaliteli malzemelerle üretilen ürünlerin hepsi uzun ömürlüdür. Kullanım amacına bağlı olarak üretilen bu ürünler ile temizlik işleri kolaylıkla ve en hijyenik şekilde yapılır. İlgili olan ürün sayfasından 7/ 24 olmak üzere ürün siparişleri verilebilir.

Temizlik Gereçleri Kullanımda Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Temizlik gereçleri, genel temizlik işlerinde kullanılan, sağlıklı ve konforlu yaşama alanı oluşturulmasını destekleyen ürünlerdir. Bu gereçlerin seçiminde ise ihtiyaca uygun olan ürünlerin seçilmesi önemli bir ayrıntıdır. Günümüzde pek çok markanın ürettiği kaliteli ve her türlü amaca uygun temizlik gereçleri vardır.

Sitemizde satışa sunulan diğer temizlik gereçleri dışında banyo, mutfak ve tuvalet gibi alanların temizliği içinde, her türlü ürünü en uygun fiyatlarla satın almak mümkündür. Her zaman bu ürünlerin ve diğer temizlik gereçleri çeşitlerinin kullanım amacına göre kullanılması gerekir. Temizlik gereçlerinin yanlış kullanılması ve seçilmesi ise insan sağlığına zararlı etkiler doğurabilir. Aynı zamanda bu yanlış seçimler nedeniyle kullanılan alanlarında zarar görmesine neden olabilir.

Temizlik Gereçleri Kategorileri

Temizlik gereçleri, günümüzde ortamları temizlemek ve hijyen sağlamak açısından pek çok yerde kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler olmadan sağlıklı yaşama alanları oluşturmak zor olur. Genel olarak temizlik gereçleri kullanım alanlarına göre şu kategorilere ayrılır:

 • Mop çeşitleri ve yedekleri
 • Temizlik süngerleri ve bezleri
 • Cam temizliği malzemeleri
 • Yer temizliği çeşitleri
 • Süpürge ve fırça çeşitleri
 • Temizlik kovaları
 • Temizlik setleri
 • Alüminyum ve ahşap sap çeşitleri
 • Diğer temizlik gereçleri

Görüldüğü üzere sitemizde her türlü diğer temizlik gereçleri ve malzemeleri ilgili kategorilerden hemen sipariş verilebilir. Bu ürünlerin kullanım esnasında ise mutlaka kullanma talimatlarına uyulması gerekir. Kullanım amacı dışında bu ürünlerin kullanılması ise verimli bir temizlik yapılmasını önler. Diğer yandan ürünlerin kullanılmadığı zamanlarda tozsuz ve nemsiz bir ortamda muhafaza edilmesi gerekir. Bu sayede kullanım ömürleri de uzamış olur.

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik Gereçleri Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Temizlik gereçleri satın alımında, her zaman kullanım amacına uygun olan ürünler tercih edilmelidir.

En Çok Tercih Edilen Temizlik Malzemeleri Nelerdir?

En çok kullanımı tercih edilen temizlik malzemeleri bezler, temizlik kovaları, tüy toplayıcı rulolar ve süpürgelerdir.

Temizlik Gereçleri Nerelerde Kullanılır?

Temizlik gereçleri evlerde, ofislerde, iş yerlerinde, otellerde, okullarda ve alışveriş merkezleri gibi benzeri her türlü yaşama alanında kullanılır.