Tork Katlamalı Tuvalet Kağıdı Dispenseri Beyaz


638,72 TL

• Beyaz renklidir. • Malzemesi ABS plastiktir. • Ürün ebatları 27,1 cm x 15,9 cm x 12,8 cm’dir. • Elevation Tasarım ailesindedir.


Tork Katlamalı Tuvalet Kağıdı Dispenseri Beyaz Bizsizeyeteriz.com'da

Tork katlamalı tuvalet kâğıdı dispenseri beyaz orta ya da daha az ziyaretçi sayısı bulunan ofis ve büyük şirketlerde kullanılmaktadır. Kapalı kutu halinde tasarlanan wc dispenseri sayesinde kişiler tuvalet kâğıdının sadece bir yaprağına dokunabilmektedir. Birer birer tuvalet kâğıdı veren sistemi bulunduğundan hem tasarruf hem de hijyen sağlanmaktadır.


Tork katlamalı tuvalet kâğıdı aparatı beyaz renk seçeneği ise oldukça fazla satılmaktadır. Siyah ve farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Küçük tuvaletler için birebir olan bu ürün küçük boyutlarda ve kompakt tasarımıyla tuvaletinizde alan kazandıracak tasarıma sahiptir. Kutunun basit açılıp kapanma sistemiyle tuvalet kâğıdı kolayca yeniden doldurulabilmektedir.


Dispenserlerin amacı tuvalet kâğıtlarını muhafaza ederek lavabo içerisindeki hijyeni sağlamaktır. Dispenserin olmadığı ortamlarda ise tuvalet kâğıdı üzerinde bakteriler birikebilmektedir. Bunun yanı sıra ise tuvalet kâğıdının yere düşme durumunda pis suyu emerek sağlığınızı tehdit etmektedir. Bu gibi olayları önlemek içinse tuvalet kağıdı aparatı satın almak önemlidir.


Dispenserler tuvalet kâğıdını içerisinde tutarak hem bakterilerden korumakta hem de kapalı kutu mekanizması sayesinde yere düşme olasılığı azalmaktadır. Beyaz tuvalet kâğıdı dispenseri üzerinde kilit sistemi bulunmaktadır. Bu kilit sistemleri sayesinde ise herkes dispenseri açamamaktadır. Ayrıca bu ürün tuvalet kâğıtlarını bakterilerden korumasının yanı sıra tasarrufu da sağlamaktadır. Tuvalet kâğıdını tek tek çekme özelliği bulunan dispenserlerin ucundan sarkan tuvalet kâğıdını çekmeniz durumunda size yeterli sayıda yaprak verecektir

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir