Lipton Bardak Poşet Çay Yellow Label 500'lü resmi
Göz at

Lipton Bardak Poşet Çay Yellow Label 500'lü

1.092,79 TL + KDV 1.103,72 TL (KDV Dahil)
Lipton Bardak Poşet Çay Earl Grey 100'lü resmi
Göz at

Lipton Bardak Poşet Çay Earl Grey 100'lü

190,54 TL + KDV 192,45 TL (KDV Dahil)
Lipton Bardak Poşet Çay Yellow Label 100'lü resmi
Göz at

Lipton Bardak Poşet Çay Yellow Label 100'lü

186,14 TL + KDV 188,00 TL (KDV Dahil)
Doğuş Bardak Poşet Çay Black Label 2 Gr 1000'li resmi
Göz at

Doğuş Bardak Poşet Çay Black Label 2 Gr 1000'li

1.180,78 TL + KDV 1.192,59 TL (KDV Dahil)
Çaykur Edt Bardak Poşet Çay 200 Gr 100'lü resmi
Göz at

Çaykur Edt Bardak Poşet Çay 200 Gr 100'lü

113,03 TL + KDV 114,16 TL (KDV Dahil)

Bardak poşet çaylar farklı bir deyişle sallama çaylar hayatın her alanında sıklıkla tercih edilmektedir. Hem iş yerlerinde hem de günlük kullanımlarda pratik olmaları, kolay ve hızlı demlenmeleri avantajları sayesinde oldukça fazla insan tarafından kullanılmaktadırlar. En uygun fiyatlı ve lezzetli bardak poşet çaylar için Biz Size Yeteriz ürünlerimize göz atın!

Çay, dünyanın birçok yerinde en çok sevilen ve içilen içeceklerden bir tanesidir. Türkiye de çay tüketimi konusunda listelerde üst sıralarda yer alan bir ülkedir. Çayın bu kadar fazla tüketilmesi, insanların daha hızlı ve pratik şekilde çay demlemek istemesine sebep olmuştur. Bu isteğin sonucunda bardak poşet çaylar ortaya çıkmıştır. Bardak poşet çaylar, aniden canınız çay istediğinde ya da evinize habersiz bir misafir geldiğinde hızlıca çay demleyebilmenize olanak tanımaktadır. Yalnızca birkaç dakika içinde su kaynatılarak ve kaynayan suya poşet çay atılarak bardakta çay hazır hale getirilebilmektedir.

Dökme çaylarla kıyaslandığında çok daha hızlı ve pratik tüketilebilen bardak poşet çaylar günümüzün hızlı ilerleyen dünyasında kullanım kolaylığı açısından oldukça fazla ilgi görmeye başlamıştır. Ayrıca bardak poşet çay fiyatlarının genel anlamda düşük olması da ekonomik açıdan ayrıcalık sağlamaktadır. Bardak poşet çaylar üretilirken çayın suya demini ve doğal rengini en kısa sürede ve en yoğun şekilde verebilmesi için en kaliteli çay yaprakları özenle seçilmektedir. Bu çayların içerisindeki çayların kalitesi ne kadar yüksek olursa çay rengini ve demini suya o kadar hızlı ve güzel şekilde vermektedir.

Bardak Poşet Çayların Lezzeti

Daha önce bardak poşet çaylar ile demlenmiş bir çayı içmemiş olan kişilerin en sık endişe duyduğu konu bardak poşet çayın dökme çay kadar lezzetli olup olmadığıdır. Çoğu insan bardak poşet çayların tadının dökme çaylara göre daha az güzel olabileceğine dair ön yargılara sahiptir. Oysaki bardak poşet çaylar, sıcak su yardımı ile demlerini aldıktan sonra, dökme çaylar kadar taze ve lezzetli olmaktadır. Uzun süreler beklemeden ve çaba harcanmadan dökme çay kadar lezzetli çaylar içebilmek bardak poşet çaylar sayesinde mümkündür.

Bardak poşet çayların hazırlanması için ihtiyaç olan malzemeler, damak tadınıza uygun bir bardak poşet çaydan ve sıcak sudan ibarettir. Kendi tercihinize bağlı olarak şekeri de ihtiyaç olan malzemeler arasına eklemeniz mümkündür. Bardak poşet çaylar hazırlanırken sırasıyla;

  • Çay fincanına bir tane bardak poşet çay koyma,
  • Kaynatılmış suyu yavaş yavaş fincandaki bardak poşet çayın üzerine ekleme,
  • Birkaç kez, bardak poşet çayı fincanın içerisinde daldırıp çıkartma adımları izlenir.

Yalnızca iki dakika içerisinde bardak poşet çay yardımı ile çay içmeye hazır hale getirilebilir. Bu çayların hazırlanma süreci bu üç aşamadan ibaret ve oldukça kolaydır. Kısa sürede çayınızı demleyebilir ve keyifle tüketebilirsiniz.

Bardak Poşet Çay Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bardak poşet çaylar arasında, aromalarına, üretildikleri markalara ve adetlerine bağlı olarak farklılıklar bulunmaktadır. Satın alınırken güvenilirliğinden emin olunan mağazalardan/ markalardan alışveriş yapmaya özen gösterilmelidir. Biz Size Yeteriz güvenilir ortamı ile en iyi sallama çay markalarını insanlara sunmaktadır. Ayrıca içerdiği farklı markalardaki poşet çaylar ile birçok farklı alternatif bulundurmakta ve herkesin kendi damak tadına uygun çayı tercih edebilmesini sağlamaktadır.

En Çok Tercih Edilen Bardak Poşet Çay Markaları Nelerdir?

Biz Size Yeteriz’de farklı markaların bardak poşet çayları satılmaktadır. Bu markalar;

  • Doğuş,
  • Lipton,
  • Çaykur,
  • Doğadan şeklinde sıralanabilmektedir.

Her markanın farklı sayıda bardak poşet çaylar içeren çeşitleri de bulunmaktadır.

25’li bardak poşet çay, 100’lü bardak poşet çay, 500’lü bardak poşet çay, 1000’li bardak poşet çay çeşitlerine Biz Size Yeteriz’den ulaşmak mümkündür. 1000’li poşet çaylar toptan satış ayrıcalığı oluşturmakta ve bu sayede oldukça düşük fiyatlara satılmaktadır. Çaykur Bardak Poşet Çay, Doğuş Bardak Poşet Çay Earl Grey ve Lipton Bardak Poşet Çay gibi birçok çay türüne Biz Size Yeteriz’den ulaşılabilmektedir.

Bardak Poşet Çay Fiyatları

Biz Size Yeteriz bardak poşet çay fiyatları, çayın üretildiği markaya ve içerdiği bardak poşet çay paketi miktarına göre değişim göstermektedir. Genel anlamda ürünlerin düşük fiyatlı olduğunu söylemek mümkündür. Her bütçeden insan kendi bütçesine uygun çayı tercih edebilmektedir. Özellikle toptan ve yüksek miktarlı bardak poşet çay çeşitlerine oldukça uygun fiyatlarla erişilebilmektedir.

Biz Size Yeteriz ile Toptan Bardak Poşet Çay Alışverişi

Biz Size Yeteriz, özellikle 1000’li bardak poşet çay çeşitleri ile insanlara toptan alışveriş imkanı sunmaktadır. Çok sayıda ürünün bir arada bulunması ürünün tane başı fiyatını düşürmektedir. 25’li, 100’lü bardak poşet çay fiyatları oldukça uygundur. Özellikle iş yerleri gibi çok sık bardak poşet çay tüketilen yerlerde toptan bardak poşet çay alışverişi yapmak fayda getirmektedir.

Sizler de markamız üzerinden dilediğiniz poşet çay ürünlerini inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Güvenilir ve hızlı alışveriş imkanı için Biz Size Yeteriz, ilk durağınız olsun!

Sıkça Sorulan Sorular

Bardak Poşet Çayların Hazırlanması Ne Kadar Sürer?

Bardak poşet çayların hazırlanma süresi yaklaşık iki üç dakikadır. Bu süreçte su kaynatılır, kaynayan suyun içerisine bardak poşet çay paketi atılır ve çayın suya karışması beklenir.

Bardak Poşet Çayları Toptan Almak Ne İşe Yarar?

Bardak poşet çayların toptan alındıklarında fiyatı düşer. Ayrıca ekonomik getirisinin yanında toptan bardak poşet çay alışverişi insanların uzun süreli çay ihtiyaçlarını karşılayarak tekrar alışverişle uğraşma derdini ortadan kaldırır.

Bardak Poşet Çaylar Sağlığa Zarar Verir mi?

Hayır, bardak poşet çayların içeriği dökme çayların içeriğinden farksızdır. Nasıl ki dökme çaylar insan sağlığına zarar vermiyorsa bardak poşet çaylar da vermez.