Fiyat Aralığı
Marka

Bardak Poşet Çaylar

Filtre 0

Bardak Poşet Çay Nedir?

Bardak poşet çaylar diğer bir adı ile sallama çaylar hem iş hayatında hem de günlük hayatta kolay demlenmesi ve pratik olması nedeniyle oldukça fazla talep edilen gıda ürünleri arasında yerini almıştır. Çay, birçok ülkede en sevilen içecekler arasında üst sıralarda yer almaktadır. Sabah kahvaltıda, öğle molalarında, akşam yemeklerden sonra, yani günün her anında mis gibi kokan ve lezzetli bir bardak çayı neredeyse herkesin elinde görebilmek mümkündür. Genellikle de iş yerlerinde neredeyse tüm çalışanların masası üzerinde bir bardak çay mutlaka bulunmaktadır. Çay hem zinde kalabilmenizi hem de rahatlamanızı sağlayarak, odaklanma konusunda da istediğiniz şeye daha kolay ve çabuk odaklanmanıza yardımcı olmaktadır.

İş yerinizde canınız aniden çay istediğinde, ya da habersiz bir misafir geldiğinde, hazır demlenmiş bir çayınız o an için yoksa bardak poşet çay demleyebilirsiniz. Sadece birkaç dakika içinde sıcak suyunuz hazır olduktan sonra bir bardağın içine bardak poşet çay koymanız ve üzerine sıcak su eklemeniz yeterli. Bardakta çayınız hazır demektir. Yanında sunacağınız atıştırmalıklarla da misafirinizi mutlu etmek bu kadar pratik ve basittir.

Bardak poşet çaylar hem iş hayatının hem de günlük hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelmeyi başarmıştır. Dökme çaylarla karşılaştırıldığında daha pratik ve hızlı çözümler sunmakta olan bardak poşet çaylar günümüzde hem ekonomik açıdan hem de kullanımı açısından çok fazla ilgi görmeye başlamıştır. Bardak poşet çayların suya doğal rengini ve demini daha hızlı ve yoğun bir halde verebilmesi adına en kaliteli çay yaprakları seçilir ve ufak parçalar haline getirilerek üretilir. Poşet çaylar içindeki çay ne kadar kaliteli olursa rengini ve demini suya o kadar hızlı verir. Bardak poşet çayı demlenmek için gerekli süre iki dakika kadardır.

Bardak poşet çayları, daha önce hiç kullanmamış kişilerin genel bir endişesi olabilmektedir. Bu endişeleri ise, bardak poşet çayın lezzetinin normal demlenmiş bir çay kadar güzel olup olmadığı konusundadır. Oysaki bardak poşet çaylar, sıcak su ile dolu bir bardağın içine koyulduktan sonra, normal demlenmiş çay kadar taze olmaktadır. Uzun dakikalar beklemeden tıpkı demlenmiş çay gibi bir çay içmek isterseniz poşet çayları tüketebilirsiniz. 

Bardak poşet çaylar 100'lü, 500 lü, 25'li paketler halinde çeşitleri bulunmaktadır. 1000'li bardak poşet çayları toptan fiyatlar ile alarak stok yapabilirsiniz. Tüm dökme çayların sallama çay olarak çeşitleri bulunmaktadır. Sizlere kategorimizde yer verdiğimiz bazı çaylardan bahsedelim. Doğuş Bardak Poşet Çay Earl Grey, Çaykur Bardak Poşet Çay, Lipton Bardak Poşet Çay gibi birçok çay çeşidine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Bardak Poşet Çay Nasıl Hazırlanır?

Sallama çayların hazırlanışı oldukça hızlı ve pratiktir. İhtiyacınız olan malzemeler; sıcak su ve ağız tadınıza uygun sallama çay'dır. Çay fincanınıza bir adet sallama çayı koyun. Kaynatılmış olan suyu yavaşça üzerine ekleyin. Birkaç kere sallama çayı sıcak su dolu bardağınıza daldırıp çıkarın. 2 dakika içerisinde bardak poşet çay hazır olacaktır. Bardak çayların hazırlanışı bu kadar kolaydır. 

Bardak Poşet Çay Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Bardak poşet çaylar markalarına, adetlerine, aromalarına göre değişiklik göstermektedir. Bardak poşet çay alırken özellikle emin olduğunuz mağazalardan alışveriş yapmanızı öneririz. Bizsizeyeteriz en iyi sallama çay markalarını sizler için kategorilerinde yer vermektedir. Gönül rahatlığı ile bizsizeyeteriz.com'dan çay satın alabilirsiniz.

Bardak poşet çayları toptan satın alarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Toptan siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.