Marka

Stick Şekerler

Filtre 0

Stick Şekerler Ve Şeker Çeşitleri Nelerdir?

Son dönemlerde çok fazla karşılaştığımız stick şekerler, restoran, kafe gibi alanlarda kullanılan toz şekerlerin küçük paketlere koyularak ikram edilen şeker türlerindendir. Bu şekilde servis edilen toz şekerler ise oldukça hijyenik olup şeker israfını da önlemektedir. Bu amaç üzerine kurulan firmalar ise stick şekerlerin üzerine baskı işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Şeker paketlerinin üzerlerine kişinin istediği grafik çizimleri yahut logolar özel makineler ile basılmaktadır. Fakat paketlerin üretimini gerçekleştiren firmaların, kullandığı ürünlerin kaliteli olması gerekmektedir. Özellikle firmalar sağlığa zararı olmayan yapılarda paketler kullanmalıdır.

En iyi stick şeker üreticilerinden tedarik ettiğimiz stick şekerlere kategorimizde yer vermekteyiz. Kategorimizden uygun fiyatlı stick şekerlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Stick Şekerlerin Üretimi

Kafe ve restoranlarda servis edilen stick şekerler müşterinin rahatlıkla kullanmasını sağlamaktadır. Ayrıca kaliteli stick şekerler sayesinde ise restoranın reklamı sağlanmış olacaktır. Birçok yemek ve içecek sektöründe kullanılan stick şekerler müşterilerin zihninde görsel olarak yer edindiğinden, sektör prestij kazanmış olacaktır. Bu nedenle stick şekerlerin üretimi gerçekleşirken, farklı ve akılda kalıcı bir baskısı olması gerekir.

Stick şekerini üstlenen firmayı seçerken birçok hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle sektörde adını duyurmuş olması size avantaj sağlayacaktır. Bunun yanı sıra ise daha önce yaptığı işler sayesinde kalitelerini anlamanız zor olmayacaktır. Ayrıca müşteri yorumlarını okumanız halinde firmayı seçerken size bir fikir sunmuş olacaktır. Firma tercih edildikten sonra ise stick şeker seçimi yapılmalıdır. Stick şeker seçeneklerinde bulunan şekerler ise genellikle şu şekildedir;

  • Stick esmer şeker,
  • Stick tatlandırıcı şeker,
  • Stick beyaz şeker,

Bu seçenekler arasında seçim yapabilir dilerseniz hepsinden yaptırabilirsiniz. Ardından boyutları seçilmelidir. Stick şekerlerin genel boyutları ise 5x6 cm yahut 8x15 cm olarak bilinmektedir. Fakat isteğe bağlı olarak boyutlarda farklılıklar olabilmektedir. Stick şekerlerinde kullanılan paketlemede ise, pe kraft, kuşe ya da pe katmanlı flexible yapısına sahip ambalajlar kullanılmaktadır. Restoran yahut kafenize en uygun olanını tercih ettikten sonra ise üzerindeki baskıyı tercih etmeniz gerekmektedir.

Bu aşamada ise sizlerin hayal gücü kullanılmaktadır. İsterseniz restoran veya kafenizin genel logosunu kullanabilirsiniz. Ancak bunun yanı sıra farklı çizimlerde tercih edebilirsiniz. İlettiğiniz çizim yahut logolar firma personelleri tarafından ön izleme olarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan ön izleme grafikler ise sizlere aktarılmaktadır. Onay alındıktan sonra ise artık stick şekerlerin üretimi başlatılmaktadır.

 

Stick Şekerlerin Fiyatı

Otel, büfe, düğün salonları gibi alanlarda ikram edilen stick şekerlerin kullanım alanları yoğunlaşması nedeniyle bu kapsamda çalışan birden fazla firma kurulmuştur. Çok fazla yoğun talep gören stick şekerler ise toplu olarak müşterilerin ihtiyaç yönlerine göre hazırlanıp satılmaktadır. Ancak stick şekerlerin fiyatı ise otel, büfe gibi alanlarda çalışan kişilerin merak konusu olmuştur. Fakat fiyatlarda kesin bir rakam söylenmemektedir.

Çünkü her firma da kullanılan makineler ve firma hizmetine göre fiyat rakamlarında da farklılıklar görmek mümkündür. Bunların haricinde ise stick şeker fiyatlarında etki eden farklı unsurlarda bulunmaktadır. Bu unsurlar ise şu şekilde sıralanabilmektedir.

  • Stick şekerde kullanılan dış paketleme kalitesi fiyatlarda etken unsurlardandır. Kaliteli yahut kalitesiz ambalajlar yanı sıra kullanılacak ambalaj seçimi fiyat rakamında büyük rol oynamaktadır.
  • Stick şeker fiyatında bir diğer etken eden unsur ise kesinlikle baskılı yahut baskısız olmasıdır.
  • Baskılı şeker paketlerinde kullanılan boya ve tasarımların kalitesine göre de fiyatlarda farklılıklar gözlemlemek mümkündür.

Stick şeker fiyatlarına en avantajlı fiyatlarla sahip olmak için Bizsizeyeteriz'i tecih edin. Bizsizeyeteriz toptan alımlarda kampanyalı fiyatlar sunmaktadır. Toptan şeker alımı için hemen bizimle iletişime geçin.