Fiyat Aralığı
Marka

Wc Kağıt Verici Aparatlar

Filtre 0
1.043,27 TL + KDV
1.251,92 TL (KDV Dahil)
1.080,74 TL + KDV
1.296,89 TL (KDV Dahil)
520,20 TL + KDV
624,24 TL (KDV Dahil)
875,52 TL + KDV
1.050,62 TL (KDV Dahil)
871,58 TL + KDV
1.045,90 TL (KDV Dahil)

Tuvalet ya da banyo kağıtları için WC kağıt verici aparatlar kullanmanız mümkündür. Günümüzde kullanım kolaylığı sağladığından dolayı birçok alanda bu aparatlar tercih edilir. Özellikle kamuya açık alanlarda hijyen sağlamak çok önemlidir. Eğer ki bir işletmeniz varsa, lavabolarda kağıt verici aparatları deneyebilirsiniz.

Tuvalet kağıdı aparatları, tuvalet kağıdını içine koyabileceğiniz bir dispenserdir. Metalden veya plastikten yapılan bu ürünlere, tuvalet kağıdını kolaylıkla yerleştirip kullanabilirsiniz. Ürünler, içerisinden basit bir şekilde tuvalet kağıdının çekilip kullanılmasını sağlar. Genellikle tuvalet kağıdı dispenseri, daire şeklinde olur. Rulo biçimde sarılan tuvalet kağıtları, içerisine yerleştirilir. Tuvalet kağıdının bir ucu, bu dispenserin dışında kalır ve çekilerek kullanılmasına olanak tanır.

Biz Size Yeteriz kategorilerimizde tuvalet kağıdı dispenserleri bulabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu kategoride uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli ürünler mevcuttur. İçerisinden istediğiniz birini seçebilirsiniz. Bu konuda size çok fazla çeşit sunuyoruz. Daire şeklinde olanlardan dikdörtgenlere kadar farklı dispenserleri satın alabilirsiniz. Hemen ürünlerimizi inceleyerek online ödeme seçenekleriyle siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Aparatları

Tuvalet kağıtları, kişisel hijyeni sağlamak açısından önem arz eden ürünlerdir. Bu nedenle tuvalet kağıdının hijyenik bir alanda saklanması gerekir. Dışarıda kalan bir tuvalet kağıdı rulosu yere düşebilir. Islandığında veya kirlendiğinde insanların sağlığını riske atar. WC kağıt verici aparatlar kullanarak bu sorunun önüne geçmek mümkündür.

Tuvalet kağıdı aparatı, kapaklı yapısından dolayı içerisine koyduğunuz tuvalet kağıdını hijyenik bir ortamda tutar. Olası kazalara karşı da koruma sağlar. Tabii, tuvalet kağıdı koyma için seçtiğiniz aparatın kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Kötü malzemeden üretilen WC kağıt verici aparatlar, uzun süreli kullanıma uygun değildir. Hemen kırılabilir ve tuvalet kağıdının açıkta kalmasına neden olabilir.

Biz Size Yeteriz mağazamızdaki kategorileri incelediğinizde kaliteli markalara ait WC kağıt verici aparatlar bulmanız mümkündür. Sizin için her zaman en iyi ürünleri sunmaya devam ediyoruz. İşletmenizin tuvaletine alacağınız bu aparatları uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan tuvalet kağıtlarını muhafaza edersiniz. Böylece işletmenize gelen müşterilerinizin ve kendinizin sağlığını riske atmadan tuvalet kağıtlarını kullanabilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Dispenseri Çeşitleri

İşetmenize alacağınız WC kağıt verici aparatlar için çok fazla seçeneğiniz vardır. Bu noktada öncelikle kaliteli bir firmadan aparatları almaya dikkat etmelisiniz. Size kötü ürünler sunan firmalar, ilerleyen dönemde pişman olmanıza neden olabilir.

Biz Size Yeteriz olarak kaliteden ödün vermeden size tuvalet kağıdı dispenseri çeşitleri sunuyoruz. Dispenserler arasında farklı renk seçenekleri vardır. İşletmenizin tuvaletine uygun olan bir rengi seçerek güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Çeşitler arasında ayaklı tuvalet kağıdı aparatı, çok fazla tercih edilir. İşletmenizde olduğu gibi evinizin banyosunda da kullanabileceğiniz bir üründür. Diğer seçeneğimiz, içten çekmeli tuvalet kağıdı aparatı olarak karşınıza çıkıyor. Bu ürün, rulo tuvalet kağıdının içine geçirilmesiyle kullanılabilir.

Jumbo tuvalet kağıdı aparatı, kategorilerimizde bulunan bir diğer seçenektir. Büyük boy tuvalet kağıtlarının içine geçirilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Aynı zamanda küçük rulo tuvalet kağıtları için de aparatlarımız mevcuttur.

Seçenekler arasında sadece tercihinizi yapmanız yeterlidir. Ardından siparişinizi verip kısa süre içinde banyonuzda veya işletme tuvaletinizde kullanacağınız aparata sahip olabilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Dispenseri Fiyatları

Her firma WC kağıt verici aparatlar için farklı fiyatlar belirler. Bu nedenle dilerseniz, öncelikle bir firma araştırması yapın. Araştırmanız sırasında aparatların ne kadar kaliteli olduğuna dikkat etmelisiniz. Sırf ucuz diye kalitesiz aparat almak, ilerleyen süreçte maddi anlamda size daha büyük bir zorluk çıkarabilir.

Biz Size Yeteriz olarak her zaman sizin memnuniyetinizi düşünüyoruz. Tuvalet kağıdı dispenseri fiyatları için uygun seçenekler belirliyoruz. Sadece alacağınız aparatın çeşidine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Ancak kullanmak istediğiniz tarzda bir aparatı bütçenize uygun fiyatlarla alacağınızdan emin olabilirsiniz. Aparat elinize ulaştıktan sonra uzun süre boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanmanız mümkündür.

Tuvalet Kağıdı Aparatı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

WC kağıt verici aparatlar satın alırken bazı konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Aslında aparatları alırken en önemli faktör, kalitedir. Kötü malzemeden üretilen aparatları satın almak, uzun süre için çok doğru bir seçenek değildir. Bu aparatları satın alırken aynı zamanda aşağıdakileri de göz önüne almalısınız:

  • Aparatı evinizde kullanacaksanız, banyonuzla uyumlu bir renk seçmeye özen gösterin.
  • İşletmenizin tuvaleti için alacağınız aparatların dayanıklı olması gerekir. Çünkü işletmenizde birçok kişi, bu aparatı kullanır.
  • Çalışma ortamında kullanılacak aparatlar için şeffaf modeller tercih edilebilir. Bu sayede tuvalet kağıdı bittiğinde görebilirsiniz.
  • Kalabalık yerlerde plastikten ziyade metal dispenserleri kullanmanız önerilir. Çünkü bunlar, çok daha dayanıklıdır.
  • Dispenserin tamamen kapaklı olması, hijyen sağlamak açısından önemlidir.

Yukarıdakilere dikkat ederek WC kağıt verici aparatlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Biz Size Yeteriz kategorilerimizde hazırlanan her aparat, tamamen titizlikle seçilen ürünlerden oluşur. Sadece banyo ve tuvaletin ambiyansına yakışacak bir ürün seçmeniz yeterlidir. Sipariş verdikten sonra hazırlanan ürünler, en kısa zamanda kullanılmak üzere size teslim edilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tuvalet Kağıdı Takılan Aparatın Adı Nedir?

İçine tuvalet kağıdı koyabileceğiniz aparatın adı, tuvalet kağıdı dispenseridir.

İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı Nedir?

Daha farklı bir yapıda olan içten çekmeli tuvalet kağıdı, dispenserler için üretilmiştir. Dispenserin içine yerleştirilerek kullanılan tuvalet kağıtlarıdır.

Tuvalet Kağıdı Aparatı Çeşitleri Nelerdir?

Kategorilerimizde ayaklı dispenserlerden Jumbo boy aparatlara kadar birçok seçenek sunuyoruz.