Tork Z Katlı Metal Havlu Dispenseri


2.884,40 TL

• Metalik renklidir. • Malzemesi metal ve plastiktir. • Ürün ebatları 46,8 cm x 31,7 cm x 10,1 cm’dir. • Image Line Tasarım ailesindedir.


Tork Z Katlı Metal Havlu Dispenseri Bizsizeyeteriz.com'da

 Tork z katlı metal havlu dispenseri şık ve uyumlu tasarımı ile karşınızda. Görsel uyumu ön planda tutan muhteşem tasarımı, pürüzsüz bir yüzey yapısıyla desteklenmiştir. Modern tasarım detayları ile işlenerek zevkle kullanacağınız bir ürün ortaya çıkartılmıştır.


Kalite konusunda kendisini ispatlayan markanın z havlu aparatı serilerinde ve kâğıt havlu çeşitlerinde görülen kalite çizgileri, bu üründe de kendisini göstermektedir. Şık görünümü, dış etkenler yüzünden zamanla yıpranma etkileri görünmeyecek şekilde üretilmiştir. Uzun yıllar boyunca ilk aldığınız görüntüsü ile hizmetinizde olacaktır.


İçerisinde bulunan yüksek kapasiteli hazneye yerleştireceğiniz z katlı havlu ürünleri, z havlu dispenseri sayesinde dış etkenlerden korunur. Sizden önce herhangi birisinin kullanacağınız kâğıt havluya temas etmesini engeller. Bu sayede hijyen konusunda büyük bir yardımcınız olma özelliğini de taşır.


Üstün bir şekilde tasarlanmış dolum özelliklerine sahip olan ürün, üstten doldurma imkânı vermektedir. Bu sayede dolum sırasında zaman ve enerji harcamalarının gereksiz düzeyde olmasını önler. Temizlik ve hijyenik kaygılar açısından beklentilerinizi karşılayan ürün oldukça ekonomik bir kullanım alanı da sağlamaktadır.


Metal görünümü ve kolay kullanım özellikleri ile öne çıkan kâğıt havlu dispenseri, her defasında tek bir yaprak ürün vererek kağıt havlu konusunda gereksiz kullanım durumlarının da önüne geçmektedir. Ofisiniz, çalışma alanınız vb. her çeşit alanda kolay montaj özelliği sayesinde kullanabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir