Kullanım Koşulları

Merhaba

Sitemizi ziyaret eden değerli ziyaretçimiz.

Sitemiz ihtiyaçlarınızı en kısa zamanda giderebilmeniz açısından en kullanışlı biçimde oluşturulmuştur. Sitemiz www.bizsizeyeteriz.com “Burak Bora Plaza, Orta Mah, Marifet Sok. No:6 Ofis:14 Kartal İstanbul”  adresinde tescilli BSY Kurumsal Tedarik Hizmetleri A.Ş. tarafından işletilmektedir. Sitemizi ziyaretiniz sırasında üye olursanız kullanıcı sıfatını da alırsınız. Kullanıcı kişiler üyelik sözleşmesini kabul etmiş olurlar. Üyeler vermiş oldukları bilgilerin doğruluğundan sorumludurlar.

Kullanıcılarımız gizlilik ve güvenlik politikamızı kabul etmiş sayılırlar. Bknz. Gizlilik ve Güvenlik.

Kullanıcılar kendilerine yapılan e posta, sms ve diğer mecralardaki bilgilendirmeleri kabul etmiş sayılırlar.

Bizim ile paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz güven altındadır. Kişisel verilerinizin Bizsizeyeteriz.com  tarafından işlenmesi ile ilgili olarak tarafınızın 6698 sayılı yasanın  11. maddesi uyarınca  kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verilerinizin işlenmiş olması halinde buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerinizin işlenme amacı ve buna uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerin yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini talep etme, kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, düzeltme  hakkınız vardır. Buna dair forma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı siteye erişimindeki şifre ve kullanıcı adı güvenliğinden kendisi sorumludur. Bunların üçüncü şahısların eline geçmesi nedeni ile kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan Bizsizeyeteriz.com  sorumlu tutulamaz .

Sitede paylaşılan her nevi görsel  ve bilgi fikir edinilmesi amaçlı olup Bizsizeyeteriz' in taahhüdü değildir. 

Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik faaliyetinde bulunmayacağını aksi durumda  doğan zarar ziyandan mesul olacağını kabul ve beyan eder.

Sitemizin kullanımı yönünden doğacak ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri yetkilidir. Sitenin kullanımı ile bütün bu şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu şartların kullanıcı tarafından kabul edilmemesi veya kısmen kabulü durumlarında kullanıcıların siteden yararlanmaması gerekir.