Fiyat Aralığı
Kategori

Airwick

Filtre 0
106,91 TL + KDV
128,29 TL (KDV Dahil)
106,91 TL + KDV
128,29 TL (KDV Dahil)
334,99 TL + KDV
401,99 TL (KDV Dahil)

Air Wick®: Her Yerde Kendinizi İfade Edin, Evden Ofise, Her Ortamda

Air Wick®, herkesin kendine has bir koku hikayesi olduğunu bilen oda kokusu markasıdır. 1943 yılında Amerika'da oda kokusu ürünlerini sunarak başlayan hikayemiz, memnuniyetle birlikte artan talep sayesinde 1953 yılında Avrupa, Kanada ve Avustralya evlerine de adım atmıştır.

Bugün, Air Wick® ürünleri 60'tan fazla ülkede bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazemizde spreyler, Freshmatic® oda spreyleri, kokulu mumlar, kokulu çubuklar, Decosphere® gibi dekoratif kokular ve daha birçok seçenek sunuyoruz. Koku çeşitlerimiz de aynı şekilde çeşitlidir. Çiçek, fresh, meyve, gurme, bahar ve tropikal kokularımızla her ortamda istediğiniz atmosferi oluşturabilirsiniz.

Air Wick® ev kokularıyla evinizin her zaman ferah ve davetkar olduğundan emin olabilirsiniz. Ancak evlerle sınırlı kalmayarak, ofisler, restoranlar, oteller ve diğer her yerde de kullanılabilirler. İş yerinizde enerjik bir atmosfer yaratmak için fresh kokuları tercih edebilir, ofis ortamına ferahlık katmak için çiçek kokularını seçebilirsiniz. Air Wick®'in geniş koku çeşitleriyle her ortamda kendinizi ifade etme özgürlüğüne sahip olursunuz.

Air Wick® ürünleri hangi koku çeşitlerine sahiptir?

Air Wick® ürünleri çeşitli koku seçeneklerine sahiptir. Çiçek, fresh, meyve, gurme ve tropikal gibi farklı koku kategorilerinde ürünler sunmaktadır. Her zevke ve tercihe uygun bir koku seçeneği bulunmaktadır. Air Wick® ürünleri sayesinde istediğiniz atmosferi oluşturabilir ve her ortamda kendinizi ifade edebilirsiniz.