Kazanç Endüstriyel Orta Siyah Çöp Poşeti resmi
Göz at

Kazanç Endüstriyel Orta Siyah Çöp Poşeti

16,24 TL + KDV 19,49 TL (KDV Dahil)
Kazanç Endüstriyel Orta Mavi Çöp Poşeti resmi
Göz at

Kazanç Endüstriyel Orta Mavi Çöp Poşeti

17,13 TL + KDV 20,56 TL (KDV Dahil)
Secco Premium Jumbo Çöp Poşeti Siyah - 20 Rulo resmi
Göz at

Secco Premium Jumbo Çöp Poşeti Siyah - 20 Rulo

654,50 TL + KDV 785,40 TL (KDV Dahil)
Secco Advanced Jumbo Çöp Poşeti Mavi - 20 Rulo resmi
Göz at

Secco Advanced Jumbo Çöp Poşeti Mavi - 20 Rulo

557,60 TL + KDV 669,12 TL (KDV Dahil)
Secco Premium Jumbo Çöp Poşeti Mavi - 20 Rulo resmi
Göz at

Secco Premium Jumbo Çöp Poşeti Mavi - 20 Rulo

697,00 TL + KDV 836,40 TL (KDV Dahil)
Kazanç Endüstriyel Orta Sarı Çöp Poşeti resmi
Göz at

Kazanç Endüstriyel Orta Sarı Çöp Poşeti

17,56 TL + KDV 21,07 TL (KDV Dahil)
Kazanç Endüstriyel Orta Yeşil Çöp Poşeti resmi
Göz at

Kazanç Endüstriyel Orta Yeşil Çöp Poşeti

17,56 TL + KDV 21,07 TL (KDV Dahil)

Orta ağırlık çöp torbası, özellikle endüstriyel atıklarda kullanım kolaylığı sağlar. Evsel atıklara kıyasla daha ağır atıklar için kullanıma uygundur. Genellikle iş yerlerinde, küçük işletmelerde veya temizlik süreçlerinde tercih edilirler. Taşıma kapasiteleri yüksek olduğu için kağıt, defter, kitap ve birçok materyali torba içerisinde biriktirmek mümkündür.

Bu ürünler, çeşitli renk ve desenlerde üretilmeleri sayesinde atıkları sınıflandırmanız için kolaylık sağlar. Metal, plastik, cam ve daha birçok atık türünde kullanabilirsiniz. Bu kategoride yer almakta olan orta boy çöp poşeti çeşitleri, her ihtiyaca uygun olarak sınıflandırılmıştır. İş yerlerinde rahat bir kullanım sağlayan bu poşetler aynı zamanda endüstriyel alanlarda da kullanılabilir.

Orta Ağırlık Çöp Torbaları Çeşitleri

Mukavemet gücü yüksek olan orta ağırlık çöp torbaları kötü koku oluşumunun da önüne geçmektedir. Endüstriyel alanda kötü kokulu atıklar ve ham maddelerin tasnif edilebilmesi için kullanmak yararlı olacaktır. Özellikle tıbbi atıklarda meydana gelecek koku ve bakteri oluşumlarını minimal düzeye indirmek, çalışanlar için de kolaylık sağlayacaktır.

Bu koku ve sızdırma yapmayan orta ağırlık çöp torbaları çeşitleri arasında;

  • Orta boy,
  • Büyük boy,
  • Jumbo boy,
  • Hantal boy modelleri yer almaktadır.

Her boydan üretimi olması, atık ihtiyaçlarının karşılanması aşamasında işletmenizde kullanılan poşet sayısında tasarruf etmenize katkıda bulunacaktır. Orta ağırlık çöp poşeti çeşitlerini incelediğinizde çok sayıda renk seçeneği olduğunu görebilirsiniz. Siyah, mavi, yeşil, sarı ve kırmızı renkli çöp torbaları “Biz Size Yeteriz” kategorilerimizde sizi bekliyor.

Orta Boy Çöp Torbası Fiyatı 

Çeşitli ebat ve renk seçeneği bulunan orta ağırlık çöp poşetleri fiyatları, uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Torbalar, ölçülerine göre fiyat çeşitliliği gösterir. Markaların belirlediği bu ücretler, ihtiyaca ve bütçenize uygun olanı seçmeniz için alternatif seçenekler sunmaktadır.

Yaşam ve çalışma alanlarınızı daha hijyenik hale getirmek için orta ağırlık çöp torbası kullanmanız uygun olacaktır. Koku oluşumlarının önüne geçmesi, atıkların sızmasını engellemesi ile birlikte çok sayıda renk ve model sunması tercih edilme oranını arttırmaktadır. Bizsizeyeteriz.com ile oldukça kullanışlı ve kaliteli olan bu ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Endüstriyel Çöp Poşeti Nedir?

Endüstriyel alanlarda kullanılan, evsel atıklara göre çok daha ağır atıkları tasnif etmek için kullanılan poşetlerdir.

Çöp Poşeti Malzemesi Nedir?

Polietilen ve polipropilen maddeleri kullanılarak imal edilmektedir. Daha güçlü bir yapıya sahip olmaları veya güzel kokmalarını sağlamak için farklı kimyasal eklenebilmektedir.

Çöp Poşeti Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Çöp poşetlerinin dokuları ve kokuları kalitesini anlamanızı sağlar. Kalitesiz ürünler kötü kokulara sahiptir ve katlanırken ses çıkarmazlar.