Tork Tezgahüstü Peçetelik 800'lü N4


3.222,71 TL

• Siyah renklidir.  • 800 yaprak kapasitelidir.  • Ürün ebatları 62,2 cm x 23,5 cm x 23,5 cm’dir.  • Signature Line Tasarım ailesindedir.


Tork Tezgahüstü Peçetelik 800'lü N4 Bizsizeyeteriz.com'da

Tork tezgahüstü peçetelik 800’lü N4, tamamen tüketicilerin isteğine göre şekillendirilmiş bir üründür. Tork markasının üstün kalite özellikleri ile üretilen ürün, sağlamlık ve şıklık bakımından tüm ihtiyaçları ve beklentileri karşılamaktadır.


Dispenser
peçete kullanım imkânı veren dispenserlerle kıyaslandığı zaman tüketim konusunda daha çok tasarrufa vesile olduğu görülmektedir. Her seferinde tek bir kat peçete verir. Z kat peçetelik ayrıca fazla kullanımın önüne geçer.


Tezgâh üstü kullanım için özel olarak düşünülen ürünü hem ofisleriniz için hem de eviniz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Özel amaçlarla üretilen bu şık peçetelik sağladığı maksimum peçete tasarrufunun yanı sıra alandan da tasarruf etmenize olanak sağlar.


Masa ve tezgâh üzeri gibi yerlerde alan işgal etmeden temizlik yardımcılığı görevini üstlenir. Tezgah üstü peçetelik  olarak kullanılır ancak dileğiniz doğrultusunda duvara da monte edebilirsiniz. Bakım ve işçilik maliyeti sıfırdır. Ne zamanınızı ne de emeğinizi sömürür. Oldukça dayanıklı malzemelerden üretilen tezgâh üstü peçetelik ürünür. İçerisine yerleştirdiğiniz mendil konusunda onların hijyenik bir şekilde siz kullanana dek korunması konusunda da başarılıdır.


Şık görünümü ile ortama hava katar. Aynı zamanda kullanışlıdır. Oldukça dayanıklıdır. Pratik kullanım ve dolum özelliklerine sahiptir. Temizliği dahil olmak üzere zamanınızı almayan bir üründür. Kalite standartları ve üretim sınırları hususunda kendini kanıtlamış olan markanın sizler için özenle ürettiği ürünlerden biridir. Size yalnızca kullanım amacınıza, kullanacağınız alana ve ihtiyacınıza bağlı şekilde ürünü seçmek kalır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir